Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Зонатанови  
АвторПлaмa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 14:52



Искам да попитам някои чувал ли е за хранене ,наречено зоната .За четох за него в списание "Ева" и много ми допадна като концепция.Разбрах ,че се базира на равно количество белтък и въглехидрати,които да приемаме на едно хранене.Например изяжда се 100 гр. месо + 50 гр.салата и 50 гр. хляб.
Някой практикувал ли го е,защото аз се опитвам да се храня разделно,но мие малко трудни,защото у дома никой не ме подкрепя и вечно ми се подиграват,когато не искам да смесвам някои храни или родителите ми ме гледат сърдито и питат с досада"ти пак ли си на диета,хаиде стига превземки,какво ще ти стане като опиташ малко от ориза?"
Върви обяснявай какви са предимствата на разделното поемане на храната.



Тема Re: Зонатанови [re: Плaмa]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 20:19



Купи си "Ние и зоната" на д-р М. Папазова или "Овладяване на зоната" на д-р Бари Сиърс. Струва ми се, че не си разбрал точно, белтъчините са 7 г на ядене, въглехидратите са 9 г и малко мазнини. В "Ние и зоната" по-лесно ще се ориентираш на българския пазар. Хубавото е, че не се гладува, а се яде, даже добре. Не се чувства глад, желание за нещо сладко или хронична умора. И има ефект, защото познавам хора, който отслабнаха с по 30 кг. Ако искаш да питаш нещо повече - ikoleva@abv.bg.



Тема Стига с тая Зона, бе!!нови [re: ****]  
Автор** (Нерегистриран)
Публикувано03.05.02 23:53



ааа



Тема Re: Зонатанови [re: ****]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано04.05.02 00:02



По "Зоната" се храня вече 9 месеца. Наистина не съм почувствал глад през това време. Но там се работи с кантар непрекъснато. 7 грама белтъчини за 1 блок. В книгите подробно е написано какво и как. А д-р Папазова е дала рецепти с български продукти.



Тема Re: Зонатанови [re: Гюpo]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано04.05.02 08:41



Защо не ползваш метода "на око", в книгата пише, че някой стават много точни в преценяване на количеството?



Тема Re: Зонатанови [re: Гюpo]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 17:32



След като се храниш вече 9 месеца така има ли ефект върху намаляването на килограмите, как се чувстваш? Използваш ли метода на око?



Тема Re: Зонатанови [re: ****]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 00:50



Първо минах през Herbalife, с него се започна голямото слабеене. Естественото продължение е "Зоната", тъй като няма противоречие между ХЛ и Зоната. Просто едното е готово, направено и пълно с много хубави неща, но за сега не мога само с това да се храня. Не че е вредно, но чакам да ми порасне работата. От Зоната разбрах, че може да си позволяваш да ядеш доста над нормите (по книгата) без да пълнееш, дори се отслабва полека-лека. Ако ми пратиш е-maila си, ще ти дам моя сайт, да видиш с очите си какво се е получило.



Тема Re: Зонатанови [re: Гюpo]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано08.05.02 10:39



ikoleva@abv.bg - любопитна съм да видя, защото се опитвам да се храня по Зоната, но малко ми е трудно.



Тема Re: Зонатанови [re: Плaмa]  
Авторpuppet (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 17:18



tova e reshenieto ne se chudi,kogato usetish,che si po energichna ,po leslno se budish -znachi si v zonata ,triabva da ochkavash i otsloabvaneto vij tova http://www.zoneperfect.com/Site/content/mealplans_7d11b.asp



Тема Re: Зонатанови [re: puppet]  
АвторMиcлитeл (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 09:14



Чудя се само как като работите през деня си измервате колко грама белтъчини ,мазнини , въглехидрати. Не е ли малко трудно? Някъде четох че еди кой си институт е правил изледване в/у 3 групи.Едните се хранили разделно, другите колкото искали и каквото искали , третите каквото искали но в намелени количества. Най-много отслабнали тези който се хранели в намалени количества каквото си искали.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.