Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Зоната или разделно хранененови  
АвторДaниeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 14:28



В клуба се натъкнах на дискусия за зоната,стори ми се интересна и реших да се зачета.Изненадата ми бе,че става дума за съчетание на храни,които при разделното са несъвместими,дори пише че при системно смесване се пълнее и се усеща хронична умора.Аз самата отслабнах с разделно хранене,но изтормозих семейството ми с храни,приготвени по определана схема.Щом като със зоната също се слабее,а и е полезна,то можем ли спокойно да заменим разделното хранене с нея и това значи ли,че разделното хранене е вече остаряла теория в диетиката?



Тема Re: Зоната или разделно хранененови [re: Дaниeлa]  
Авторdebelata (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 15:52



Vajno e ne kakvo, a po kolko shte qdesh, taka 4e dnevniq priem na kalorii da ne nadvishava neobhodimiq / izrazhodvanata energiq > vkaranite kalorii v organizma= otslabvane/ Za vseki e razli4no!
Az na den qm po 2 par4eta torta i produljavam da otslabvam!



Тема Според диетолозите истината е друганови [re: debelata]  
АвторДaниeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 16:42



В теорията за разделното говорят,че калория е дума,която за диетиката няма значение,акцент при тях е не количеството,а начина на приемане на храната,който се явява предпоставка за правилно функциониране на храносм.с-ма,а оттам за правилната обмяна и ненапълняването.



Тема Re: Според диетолозите истината е друганови [re: Дaниeлa]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано07.05.02 08:29



Ако прочетеш книгата, ще видиш, че донякъде са съвместими, има разлика в приемането на мазнини.



Тема Re: Зоната или разделно хранененови [re: Дaниeлa]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 00:29



Храних се разделно 3 - 4 години. Държах килограмите, похапвах стабилно, но не отслабнах нито килограм. За "Зоната" мога да кажа, че е много приятна, дава възможност да отслабнеш, ако не си похапваш тайно повечко и наистина комфортът е много добър. В началото има малко неудобство, докато се научиш провилно да дозираш протеините, въглехидратите и мазнините. Това бързо се научава.



Тема Re: Зоната или разделно хранене [re: Гюpo]  
Авторsuny (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 03:04



Вие, които сте отслабнали с помоща на зоната, можете ли да ми кажете коя книга е за предпочитане от двете/ разбрах че са 2/ и може ли тя да се намери лесно по книжарниците?



Тема Re: Зоната или разделно хранененови [re: suny]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 12:06



Може да се поръча дори и по Интернет. Има я все още на пазара.



Тема Зоната - начин на живот!нови [re: suny]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.02 23:09



Аз основно отслабнах с Хербалайф - 12 кг за 40 дни и после, навлизайки в нормалния живот, започнах да се храня по "Зоната". Между ХЛ и Зоната няма никакво противоречие, защото балансът на протеини, въглехидрати и мазнини е същият, само че ниско калоричен. Затова със "Зоната" свалих още 10 кг, но вече за 10 месеца. Та зависи каакво целиш: времето се печели с пари и обратно. Но "Зоната" е доста скъпичък начин на хранене, предупреждавам. Ефектът обаче си заслужава.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.