Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 16.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Масажори..нови  
Автор Olina (особена)
Публикувано27.05.02 23:26



Някой постигал ли е отслабване на отделни части на тялото с ръчен масажор или друг вид?Видях че продават някакви - китайски модел,ама не съм убедена много дали да си купя?



Тема Re: Масажори..нови [re: Olina]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано28.05.02 01:04



Сетих се за оня момент от " Лоши момчета " , дето някакво гадже по жартиери щурмува апартамента на нашите хора :
- Ивет е масажистка.
- Масажистка ?
- Масажира разни работи . . .

Нямай вяра на работи , върху които пише Made in China - предишната ми мишка беше китайска и умря за по-малко от 3 месеца. Освен това ако е ръчен сигурно ще хванеш мускулна треска , а я има някаква файда , я не .




Тема Аз в моментанови [re: Olina]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано28.05.02 14:14



използвам един антицелулитен уред на "Филипс". Ще ти пиша, ако даде резултати!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Масажори..нови [re: Olina]  
Автор Olina (особена)
Публикувано28.05.02 22:39



Mersi Kler, 6te sym ti blagodarna.Pory4ah si sega 1 wibrira6t kolan,prijatelkata mi e mnogo dowolna, ama az oshte go 4akam , ta 6te probwam na pyrwo wreme nego.



Тема Re: Масажори..нови [re: Kontra]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано28.05.02 23:51



Знаеш ли че в Щатите болшинството от стоките носят точно този етикет?
Или пък Тайван, Малайзия, Мексико и все страни с ЕВТИНА работна ръка. Болшинството от световно известните фирми си изнасят производството именно в такива страни, като това не става за сметка на качеството.
А ако говорим за буклуците които примерно продават китайците на Илиенци, то и тука има такива, но в присъщите за това магазини, за които всеки знае че цената и качеството са възможно най-ниските.



Тема Re: Масажори..нови [re: Debora]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано30.05.02 02:32



Тайванците ги уважавам. Освен големите компании , дето бачкат там те имат и много читави местни производители , които изкарват доста качествени продукти. Джигитайците са много умряла работа. Това което казваш е съвсем вярно , но когато става дума за световно известни фирми работата не опира до това дали бачка тайванец , мексиканец или джигитаец , а до еднакъв качествен контрол във всяка точка на света. Не мисля , че и тя имаше това впредвид - че се чуди дали да си купи масажиращо нещо на световно известна марка с китайско производство.




Тема Добре!нови [re: Olina]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано03.06.02 11:17



Пиши за резултатите!
Ама не е ли вреден един вибриращ колан, бе ! Нали там е пълно с вътрешни органи!?!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Добре!нови [re: Kлep]  
Автор Olina (особена)
Публикувано03.06.02 18:55



Aми приятелката ми го ползва 3 месеца, /отслабва след раждане/и такива плочки вече е направила на корема си........Аз го ползвам 4-ти ден ,и го намирам за добър,сега ще видя дали има резултат:)Като чета информация ,не е вреден,той само си вибрира отвън:)



Тема Re: Добре!нови [re: Olina]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 01:26



Ti za Abtronik li govorish ili za niakakqv drug kolan.Abtronik-a si go kupih,no veche poveche ot dva mesetza stoi v garderoba.Probvah go samo vednqj i neshto ne mi se stori,che shte mi pomogne.No kato kazvash,che priatelkata ti e napravila "plochki" shte vzema da go izkaram ot garderoba



Тема Re: Добре!нови [re: Olina]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано04.06.02 18:42



Да, наистина ти нали питаше за абтроник и пишеш, че си си го взела.Та от кое от двете си по-доволна?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.