Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:21 26.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я ми обяснете малко  
АвторHera (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 15:42



В мнението на Елена се натъкнах на съвета да се ограничават плодовете,хляба,ориза,картофите.Нали уж всички знаем че те са по-полезни от месото.Бихте ли ме упътили какво количество плод мога да си хапвам на ден ,за да не пълнея.
Апропо,имам питанка към Елена-как свали килограмите с разделно хранене ли?



Тема Re: Я ми обяснете малконови [re: Hera]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано04.06.02 23:13



Верно че го е избичила на латиница , ма ти па вземи го прочети малко по-усърдно. За плодовете пише точно обратното ; става дума за бяло месо , освен тва си има отделно лирическо отклонение за мазнините ; никъде няма никво разделно таковане - като цяло става дума за блъскане.




Тема Kontra,не се сърдинови [re: Hera]  
АвторHera (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 16:53



Kontra,може да ти се сторят глупави питанията ми,но за мен са важни.Наистина очаквам някой да ми обчюясни по-подробно пречат ли плодовете,ориза и картофите на отслабването и като са толкова полезни защо в накои диети ги отричат?
Апропо по какво количество плод може да се хапва-накъде дават колкото искаш,другаде не повече от 0.500 или 1 кг.И има ли значение дали ще ям еднакви плодове на 1 хранене или да избирам различни?



Тема Re:нови [re: Hera]  
АвторBluebell (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 20:13



Otrichat gi samo visoko proteinovite dieti, inache ne znam nyakoi da e napiulnyal ot plodove.



Тема Re: Kontra,не се сърдинови [re: Hera]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано06.06.02 00:30



Аз горе-долу нищо не отбирам от тая работа , но принципно ми е ясно , че има диети както за различни работи ( виж ги културистите например ) , така и за за едни и същи работи , но използващи различен подход - затва се получава тва дето казваш.

Ако те интересуват драматизми специално за разделно хранене трябва да тормозиш Луничка / Хубавото Наде Не познавам човек , който повече да зацепва разделните работи от нея. ICQ-то й е 82211182 - хем е много вътре в нещата , хем е доста готин човек и няма да има нищо против да ти помогне с квото не ти е ясно.




Тема ??нови [re: Bluebell]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 00:46



Когато говорим за отслабване плодовете, особено червените и съдържащите повече плодова захар пречат по простата причина, че съдържат повече калории! От това по-читаво обяснение здраве. Можеш и да не напълнееш, но със сигурност ще ти попречи да отслабнеш. После пак "Гюро" виновен!



Тема Re: ??нови [re: Гюpo]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано06.06.02 11:05



Az imah predvid da zamestyat zakuskata ili vecheryata pri dieta a ne da se smesvat s drugi hrani. Tova go suvetvat dori i protivnitsite na razdelnoto hranene. Ananasa
naprimer e mnogo polezen pri otslabvane, zashtoto sudurzha mnogo polezni enzimi
bromelain a za zaharta v plodovete..... ami az imam nuzhda ot zahar.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.