Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Помогнете със съветнови  
АвторHappy (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 16:45



Здравейте!Попаднах случайно на този адрес,но се радвам,защото май вие сте хората,които могат да ми дадат съвет.Искам да отслабна с 3 кг.Може да ви се стори смешно,но вече сумати месеци не мога да ги смъкна.1 ден съм на диета,но на другия си преяждам както обикновено.Кажете някакъв режим нахранене и количество,което да приемам.
Искрено ви благодаря.



Тема malko ob6ti pravila...:)нови [re: Happy]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 19:49



Zdravei,
ot sobstven opit i izvodi bih te posyvetval da ne si liaga6 kysno (lesno se postiga da legne6 v 22 chasa,kato p/i tova se umori6 ili izpoti6 s niakoe fizi4esko natovarvane-taka 6te ti se prispi vednaga),kakto i respektivno da stava6 po-rano,kato po tozi na4in osnovnoto ti hranene 6te byde sutrin i PO OBED.Drug syvet:nau4i se da poema6 redovno te4nosti,te zalygvat stomaha za izvestno vreme (prepory4itelno e i polovin 4as p/i hranene).Moje6 da si dyrji6 po-zdravoslovni produkti vky6ti,taka 4e da niama s kakvo tolkova "opasno" da preiade6.Vse pak vajno e i da si dava6 svoboda,da niama6 zabrani,za6toto te podsyznatelno te privli4at.Hapvai si,kogato ti se priiade,no sy6tevremenno i probvai tova,koeto ti se prepory4va za zdravoslovno i taka sam/a 6te po4ne6 da izbiagva6 nezdravoslovnoto,za6toto pove4e 6te ti haresa da se 4uvstva6 leko,priatno i vyv forma,prosto da "po4uvstva6" jivota po-pylnotsenno (trudno e da se opi6e s dumi tova 4uvstvo).
Uspeh!



Тема Помагам със съветнови [re: Happy]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 01:08



Ако не знаеш какво точно можеш и какво не можеш да ядеш, ако желаеш, ще ти пратя два списъка с разни храни, разрешени и забранени за отслабващи. Списъците са сканирани от една книжка, нямам време даги преписвам на ръка.
Е-майлът ми е: aldy@abv.bg
Колкото до трите килограма, ако си 40 кг, наистина ще ти е трудно. Но май е обикновено невъздържане. Ясно ми е. Започнеш ли нещо да ядеш, няма спиране. Значи поизпразни хладилника. И друго - яж повече салата с прясно зеле, марули - поне 300 гр. и повече. Напълва стомаха и засища. С две думи няма да стане.



Тема искам и азнови [re: Гюpo]  
АвторEмkaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 18:11



може ли да ми пратиш ПРОКЛЕТИТЕ списъци и на мен моля??
и аз имам големи проблеми с вирусите и не смея нищо да пращам вече



Тема Re: искам и азнови [re: Eмkaтa]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано29.05.02 17:30



Ama tova deto go prashta toi ne moje da se otvori be hora, ili pone az ne moga...



Тема Със съвет моженови [re: Happy]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано29.05.02 18:50



Заеби диетите, не помагат. По-добре си направи екскурзия до Германия или Холандия и си вземи само 100 долара. Аз преди години така направих, спах един месец по градинките на Брюксел и свалих 15 кг.



Тема Re: Помагам със съвет [re: Гюpo]  
Авторromzi (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 22:20



are, baby, napi6i gi tuka spisytsite
MOLA TA!!!!



Тема Re: искам и азнови [re: Hopeless*]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано30.05.02 02:41



Никви проблеми немам с тва , което праща. Аз получих два .JPEG файла Списък 1 и 2 , дето са си напълно читави.




Тема Re: Със съвет моженови [re: AK47M]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано30.05.02 02:43



Куките не те ли прибират като те видят нощем да се въргаляш из градинките ? За скитничество или нещо такова. Или така ги тормозят само по филмите ?




Тема Re: Помагам със съветнови [re: Гюpo]  
Авторzozo (Нерегистриран)
Публикувано30.05.02 08:26



moje li i na men spisucite? adresut mi e zozo3933@yahoo.com




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.