Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Dieti, dieti...  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано21.05.02 20:33



Strahotno sym qdosana i iskam da vi se opla4a. Predi 2 4asa hodih do dieti4niq magazin, za da razgedam kakvo prodava i da si potyrsq kafqv oriz.
1. kupih si naturalen oriz - tova li e kafeviq? Pitam zashtoto moq oriz nqma kafqv cvqt, no na nego pishe naturalen. I jenata ot magazina mi kazah sys zaplashitelen ton:" Gospojice, to4no tova e kafqv oriz - eto vijte, pishe n a t u r a l e n ...." Sega se 4udq az li sym v greshka ili tq neznae kakvo e kafqv oriz?( kafeviq oriz ne trqbva li da ima kafqv cvqt?)
2.predloji mi edni biskvitki "dieti4ni". Biskvitite tejaha 100gr. i sydyrjaha 421 kcl. Tova dieti4ni biskviti li sa??? Tolkova mnogo kalorii samo v edni 100gr. ili 15 biskvitki ( po-to4no biskvit4enca)?
3. ako sme na dieta mojem li da qdem izvara? a obezmasleno sirene ( sirene kisnato 2 dni vyv voda)?

Yeah, that's me!

Тема Re: Dieti, dieti...нови [re: NeReiDa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.05.02 20:37



За ориза - на знам.
Бисквитките сигурно са били диетични в здравен смисъл - може би стават за диабетици!
Извара и сирене - според мен може. Лично аз ги ям и отслабвам.
Но имам да свалям сравнително малко, де!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Dieti, dieti...нови [re: Kлep]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано21.05.02 20:39



Za biskvitite - neznam taq nqkakvi rezervi kato gledam kaloriite, vypreki 4e otzad pishe 4e stavat za diabetici i hora, jelaeshti da namalqt tegloto si
Za izvarata - abe, taq malko rezervi i kym neq, shtoto mislq 4e mai e dosta kalori4na. Ama ne sym sigurna i zatova pitam

Yeah, that's me!

Редактирано от NeReiDa на 21.05.02 20:40.



Тема Re: Dieti, dieti...нови [re: NeReiDa]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано21.05.02 20:51



Vuzmozhno e da e kafyav, ne si predstavyai mnogo nasiten tsvyat,takuv ima samo diviya oriz. Sgotvi go i pretseni, pone za men vkusa e mnogo razlichen i nyama nachin da sburkash.
Za izvarata samo ti mozhesh da pretsenish dali ne ti prechi na otslabvaneto,vse pak zavisi i kakvo drugo yadesh.



Тема Re: Dieti, dieti...нови [re: NeReiDa]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано21.05.02 23:33



Белият ориз си е бял на цвят , а кафявият е като по-тъмно мръсно жълто. Извара със сигурност може , сирене мисля , че не.



Тема Di-eti ...нови [re: NeReiDa]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 00:20



Като те гледам каква си кръшна и пъргава, не разбирам какви ти са проблемите;-))))



Тема Re: Di-eti ...нови [re: Гюpo]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано05.06.02 20:30



Merci za komplimenta - trogna me

p.s. samo se 4udq kyde me vidq da sym pyrgava i kryshna?

Yeah, that's me!

Тема Re: Di-eti ...нови [re: NeReiDa]  
Автор Olina (особена)
Публикувано05.06.02 21:48



И аз си взех диетични бисквитки, ама ми обясниха че е най-удачно да се хапват,когато ти се хапва нещо сладичко,и да не изяжда цялото пакетче на 1 път,че и на мен не ми вдъхваха доверие да са диетични.



Тема Re: Di-eti ...нови [re: Olina]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано06.06.02 19:09



Abe to 4estno kazano moite bqha uj s shokolad, ama posle 4ak razbrah 4e ne bilo shokolad ami neshto drugo, deto napodobqvalo i ot koeto ne se debeleelo....
Ne mi vdyhvat mnogo doverie tez dieti4ni hrani...

Yeah, that's me!

Тема Re: Di-eti ...нови [re: NeReiDa]  
Автор Olina (особена)
Публикувано06.06.02 19:53



Аз попаднах на едни спагети,кафяви на цвят с коприва, спанак,има различни,и едни китайски с водорасли,много интересни на външен вид, диетични са и ги дават като полезни за храносмилането,и на мен са ми вкусни.....а бисквитките ги хапнах вече....:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.