Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Защо да отслабнем?????  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 00:44



Има ли смисъл да се трепе човек за няма нищо? И биричка да не пие и да се ограничава като монах? И защо е всичко това, като Господ не го е поискал?
А и какво му трябва на човек, освен да се напраска посред нощ до пъш и да се кютне да спи?

P.S. Това е провокация към всички слабоволеви и нерешителни посетители на клуба.



Тема Re: Защо да отслабнем?????нови [re: Гюpo]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 05:04



kym PS-a ti:
ne mislia,4e triabva nepremenno da si slabovolevi ili nere6itelen,za da spre6 da "se praska6 posret no6t i da se kiutva6 da spi6":))).

Dostaty4no e da se 4etat vyzmojnite posleditsi ot nadnormenoto teglo,da se vidi systoianieto na hora,koito navremeto sa si pohapvali pove4ko.Informatsia triabva za tezi ne6ta,da byde iasno kakvi biha bili posleditsite...I koito gi priema,neka prodyljava da jivee po sy6tia na4in:)



Тема Сподели опита синови [re: Lub]  
АвторXepa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 09:33



Гюро,абсолютно съм съгласна ,че не само за красота,но и за здраве трябва да се поддържа здрав.тегло.Би ли споделил ти как ои дебеланко успя да преодолееш нездр.начин на хранене,а и на живот?
ПС:Как се комбинират храните според Зоната?Например може ли хляб с месо?



Тема Защо да пушим?????нови [re: Lub]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 12:47



То е същото. Дори лекарят ти говори и пуши пред тебе, а и е около 115 кг!
Според мене, когато човек узрее и е готов, тогава се получава. Но за много хора това узряване не идва навреме.



Тема Re: Защо да пушим?????нови [re: Гюpo]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано21.05.02 14:40



Shte ti razkaja edna istoriq, koqto ne e vesnikarska glupost a istinska slu4ka.
Kogato bqh podgotve, maikata na nai-dobrata mi priqtelka trqbvashe da q operirat - transplantaziq na syrce. Vsi4ko beshe syvmestimo i gorkata jeni4ka - 127 kilograma, nqmashe mira ot shtastie. V denq na operaciqta dvete sys syoeni4kata mi ne hodihme na daskalo, a otidohme v bolnicata, za da 4akame za rezultata. Vsi4ko beshe pritesneno i iznerveno. Imashe li risk? Po edno vreme izleze doktora i dosta pritesnen kaza 4e imalo problem i trqnsplantaziqta nemoje da stane. Napravo se okokorihme. Kogato oba4e razbrahme kakva e istoriqta, ot o4ite mi po4naha kato ot samo sebe si da tekat sylzi. Kakto ne za pyrvi pyt kazvam togava az bqh 120 kg. ( po4ti kolkoto maika i ) i kato si predstavih, 4e i pri men polojenieto i syshtoto i 4e ako nedai si boje mi se naloji neshto rezultaat shte byde syshtiq napravo mi pobelqha kosite.
A eto kakvo se beshe slu4ilo: kogato otvorili maika i za da i izvadqt bolnoto syrce i da slojat novoto, doktorite ne uspeli da namerqt vsi4ki kryvonosni sydove, za da uspeqt da izvyrshat transplantaciqta. Vsi4ko bilo obgyrnato v par4eta mazni depa i tova zatrudnqvalo rabotata.
Taka i ne se izvyrshi transplantaciqta. Kogato maika i razbra - togava liceto i pridobi takova izrajenie, 4e i dori sega kogato otivam do hladilnika i si spomnq za tozi moment mi se doplakva i mi se otqjda.
Maika i beshe napravo razgromena. Hodi na dietolozi i sled 7 meseca uspq da dostigne do 57 kilograma. Togava operaciqta se povtori i vsi4ko mina uspeshno.
Sega maikata na moqta priqtelka e 82 kilograma, no postoqnno pazi dieti, zashtoto iska da stane pone 70.
Razkazah tova, za da dokaja vajnostta ot tova da sme slabi. Zashtoto pove4eto telesna masa e otgovornost i obremenqvane. Vseki iska da byde oglejdan, haresvan, laskan, a ako moje da go izpylni, togava zashto da se otkazva? Zashto da spira s opitite da otslabne, kato e zdrav i ima volq za tova?

Yeah, that's me!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.