Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:12 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Хапване на воля, биричка, купони...  
Автор Hopeless* ()
Публикувано17.05.02 16:12



...ето това ме докара до това дередже...
Аз написах в една друга тема за кг и ръст, та да не се повтарям.

Но четох някъде, че за да правим полезните, но неприятни ни неща, трябва да ги превърнем в навици - навик да не хващаш асансьора, навик да ставаш сутрин в 6:30 за кратко бягане, навик да не слагаш захар в чая, навик да не преяждаш и препиваш...
И на теория е прекрасно, обаче в действителност:
Как да кажа, че повече няма да преяждам, като прекрасно знам, че още довечера ще опразня хладилника. Или, че всеки ден до края на дните си ще бягам по 4 км. всяка сутрин. Или, че вече няма да ям сладко - никога, ама никога през живота си... Ами просто ми звучи ужасно!
Затова реших да си дам срок - 6 месеца:
6 месеца да не пия абсолютно никакъв алкохол
6 месеца да не ям абсолютно никакво месо
6 месеца да не ям сладолед и шоколад
6 месеца да не ям хляб
6 месеца да не ползвам асансьора, но нито веднъж (живея на 4 етаж)
6 месеца всяка сутрин да правя по 3 минимум обиколки на училищния двор до нас (около 400 м)

Ако след 6 месеца тези неща не са се превърнали в навик за мен, не знам какво би могло да ги превърне в такъв!
Кажете, моля ви, какво мислите за моите въжделения и има ли шанс да успея!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано17.05.02 17:11



Мислех да сложа и кафето, ама няма шанс просто да го изпълня, та затова се въздържам, но...
6 месеца няма да прекарвам в Internet повече от 1 час на ден!

И това не е реклама, а просто желание да се откажа от безцелно браузене...



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 20:11



Mislia,4e sa malko takiva kato tebe,koeto taka da dyrjat na Sebe si:).
Uspeh!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано17.05.02 20:31



mnogo hubavi planove,no mislia,che sa nevazmojni za izpalnenie,pone za menNo az taka si govoria,zashtoto imam da svaliam samo 4-5 kg.
Zashto ne se opitash da si kajesh,che shte gi prilojish parvo za edin mesetz,mislia,che shte e po-lesno.Inache ti jelaia uspeh i silna volia



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано18.05.02 00:30



Еми ако не прецакаш работата през първите 10 дни има теория да стане , но много се съмнявам. Прекалено много работи ще отрежеш наведнъж. Ако си налагаш ограниченията постепенно ще е много по-безболезнено. Не може цял живот кеф ти пиене , кеф ти каспичанска курва и изведнъж " Стига вече кръв потече - от утре съм нов човек ! " . Е сигурно може де , ама за мен другото е по-разумно.



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Kontra]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано18.05.02 09:22



Донякъде си прав, обаче...
Аз съм си такава - или всичко или нищо - или не ям абсолютно нищо, или преяждам, знам, че е ужасно, но след многогодишни наблюдения установих, че съм такава. Може би именно затова все отслабвам и надебелявам после...

И все пак трябва да уточня, че всички тези ограничения не са от най-любимите ми неща. Това са неща, от които мога да се откажа, стига да си го наложа. Не бих могла да кажа "6 месеца без кашкавал" например. Нещата, които обичам твърде много все още си остават в менюто ми. А и 3 обиколки на училищния двор все пак нищо не са, друго е да кажеш 10. Та думата ми е, че целите ми са горе-долу реалистични.

До днес поне (втори ден) ги спазвам.

Междудругото, Контра, ти на колко години си? ...просто от любопитство....



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано18.05.02 10:24



Аз тази работа не мога да я свърша , просто няма как да стане.Ако ми е кеф ще се качвам пеша ако не ми е няма.Изобщо обичам да правя това което ми се прави. Храня се тогава когато съм гладна , спортувам когато ми се спортува .Само на работа не мога да ходя когато ми се ходи но работя по въпроса.Иначе то ега си и живота , да си броиш калорийте да си броиш чашите , абе не си е работа ама тва за мен.
А иначе ти пожелавам успех и дано устискаш.
Пиши след няколко дена как се развиват нещата.



Тема Е, те за тва ми е думата ...нови [re: A3]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано18.05.02 10:30



Като ги превърнеш нещата в навици и вече не се замисляш приятни ли са или не, просто ги правиш , а може и дори да ти станат приятни ... Това ми е целта!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Lub]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано18.05.02 15:55



Aaaaa, то на приказки, знайш ква съм велика!

Ама като дойде време да се спазва, стой та гледай!

Между другото:

6 месеца всеки ден по 1,5 литра вода всеки ден

Мисля, че е разумно количество...



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано18.05.02 20:57



3 обиколки може и да са нищо , а може и да са нещо. Зависи кой ги бяга. Сестра ми например постоянно се чуди - " Що съм толко дебела бе ?!? " , а аз всеки път й викам - " Щото изобщо не се движиш , ма - само лежиш , четеш и плюскаш ! " Та по тоя случай веднъж й беше дошло героично настроение да тича. Каза , че е избягала 100 метра. После 3 дена не можа да отлепи от кревата , а тя верно , че е нисичка , ама е ~ 15 кила под теб.

На 22 март нагазих здраво в пенсионерския живот - чукнах 20 годинки.
" Защо ме гледа тая толкова усърдно,
не вижда ли, че аз съм малък скромен тип ? "




Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Kontra]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано20.05.02 10:50



Еееее, споко де, ти пък...
...и аз не съм се пенсионирала ... 23 години...

А за тичането ... до скоро тренирах усилено, но спорт, от който не се отслабва и, когато тичах, тичах по 8 км, та 3 обиколки не са проблем, въпросът е в редовността и упоритостта да ставам в 6:20 всеки ден (щото в 7:40 излизам за работа).




Тема Ако азнови [re: Hopeless*]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.05.02 12:31



не трябва 6 месеца да правя тия неща, ще се самоубия! За какво ти е слабости хубост без купони, бе момиче! Не може ли да си измислиш някой по-кротък режим!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Е, те за тва ми е думата ...нови [re: Hopeless*]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 14:53



АААААААААА аз поне нямам шанс тези неща да ми станат приятни .Познавам се и се знам що за стока съм . Пък и живота е доста кратък за да го прекарваме не както ни се иска .
Но наистина най-искренно ти желая успех.
Кажи как се развива действието до сега?



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 15:21



Туй добре, ама за месото не е правилно. При липса на белтъчини организмът, вместо да разгражда само мастните клетки, за да попълва енергетичните си нужди, ще посегне и на мускулите, всички мускули, кофти работата, значи. Ако се интересуваш какво може и какво не трябва да се яде, дай си е-мейл, на който да ти пратя две сканирани странички.



Тема Пий повече вода - 2 - 2,5 л!!нови [re: Hopeless*]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано20.05.02 15:30



Не трябва да се обезводняваш, защото ще навредиш на метаболизма. Разпредели ги равномерно през деня. Критерият е БИСТРА урина, почти безцветна. Намали солта. По долу ти предлагам да ти изпратя списък с храни разни. И после гледай какво чудо ще стане, да не се нарадваш! Успех! Но не спирай.



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано20.05.02 17:13



Заеби спорта. Карам колело всеки ден и вече приличам на сумо борец - с големи мускули на краката и голям корем. По-добре спри яденето.



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: AK47M]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано20.05.02 22:36



Е мислиш ли , че големият корем е точно заради колелото ?



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Kontra]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано21.05.02 09:16



Ми от кво друго да е?



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: AK47M]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 09:21



Da,be,i spri di6aneto:)).



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Гюpo]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано21.05.02 10:43



По темата за месото, както всички знаем, много се спори.

Аз смея да твърдя, че съм прочела доста и за, и против месото, та след дългогодишни наблюдения върху себе си стигнах до извода, че месото не ми понася добре и се чувствам прекрасно без него. Всъщност най-добре ми влияе пълното постене, но то е по-трудно за изпълнение...

Все пак белтъчини се съдържат и в други продукти - ядки, зеленчуци, млечни продукти - т.е. няма да страдам от липса на белтъчини.

Мейлът ми е: iggiberry@hotmail.com
Пиши ми ако искаш, защото аз съм фенка на Разделното хранене, а за Зоната нищо почти не знам, но малко допълнителни знания не вредят!



Тема Re: Е, те за тва ми е думата ...нови [re: A3]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано21.05.02 11:02



За сега е супер, даже днес бягах 5 обиколки, щото 3 направо ме е срам. Само водата много-много не я докарвам до 1,5 литра, но съм близо.
Ама са минали 4-5 дни, ехеееей до 6 месеца има още мноооого време.

Всъщност сега основният ми проблем е преяждането, не че и преди не е бил, но сега изпъква, например не ям една салатка с малко печени картофи, а ям огромна салата с две чинии картофи. Лакомия...

Е, срещу преяждането някой ако ми каже лек, евала...!



Тема Re: Ако азнови [re: Kлep]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано21.05.02 11:25



Скъпа, Клер, мисля, че ограниченията, които съм си наложила, са изключително умерени!

Никъде не съм споменала, че няма да ходя на купони. Просто няма да пия, но не мисля, че алкохолът е задължителна предпоставка човек да се весели.

Месо по принцип не обичам, шоколадът и сладоледът няма да ги обсъждаме изобщо - те са ясни , единственото ми истинско ограничение, което ще ми тежи, е хлябът, но ще го преживея.

Мисля, че в днешно време до такава степен сме свикнали да се тровим, тъпчем и угаждаме, че такива елементарни неща ни се струват абсолютна необходимост.

Мисля, също, че е от значение и фактът,че ти имаш да сваляш 5-6 до 10 кила срещу 25-30 при мен! Ако си на мое място, бъди сигурна, че мотивацията ти за ограничение ще е много по-висока!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: AK47M]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано21.05.02 15:26



от бира и шкембе



Тема e , da , amaнови [re: Kлep]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 17:08



po hubavo e da se veselish i hodish po kuponi stroina hubava i centar na vnimanie . inache pone za men si e jivo mychenie. narechi go exhibicionizym ama chast ot veselbata sa elegantnite dreshki samochustvieto i dobria vynshen vid. jeni sme vse pak :)



Тема ia prati i malko nasam:)нови [re: Гюpo]  
АвторLub (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 19:25



Zdravei,
ot godini se interesuvam ot vyprosite za hraneneto,ot koito tozi za vegetarianstvoto osobeno me vylnuva:).Bih se radval mnogo,ako mi prati6 i na men tezi skanirani stranitsi,a i drugi materiali,koito ima6 (mail-yt mi e-huligan23@yahoo.com);a i ako prodyljavame da razmeniame mnenia vyv foruma (sledvam Nutriotsinistika,taka 4e 6te ima kakvo da obmenim:)).
O4akvam otgovora ti!
Lubo



Тема Сигурно си права!нови [re: Hopeless*]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.05.02 20:31



Честно казано за мен е трудно да откажа напълно алкохола. Обичам да си пийвам по купони. Месото - също.
Но щом на теб няма да ти липсват - успех!
Виж за хляба и сладкишите - лесна работа! Живее се без тях!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Вярно си е!нови [re: brym]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано21.05.02 20:34



Действително не отчетох факта, че може би Безнадеждната има по-големи проблеми от моите. Когато човек с дрехи може да прикрие излишните килца, му е лесно по купоните. Ама иначе!
Обаче за плажа се плаша! Добре че съм взела вече мерки и има някои резултати. А и остават поне 2 месеца!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема za brum - malko ne po temata!!нови [re: brym]  
Авторvesssi (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 20:58



Absolutno si prava!!! Naistina dobria vun6en vid e vajen za samo4uvstieto!!!

Az oba4e jiveia na miasto, kudeto tozi printzip ne e mnogo razpostranen!!
Kazvam ti, vuzhistavam se ponakoga na tuka6nite jeni!
Pove4eto ot tiah sa debeli, ne pulni.. slagat edni kusi poli, edni prilepnali izriazani bluzki. Sme6no e e ponaikoga. O4akva6 kak drehite ste se prusnat po tiah.I ela da vidi6 kakvo zna4i samo4uvstvie! Smaivala sum se!! Ne im puka za kilogrami, haresvat se, obojavat vun6nia si vid, ne im puka za nisto!!! Naistina moje6 da im zavidi6 za samo4uvstvieto!!!

Samo se nadiavam niakoi den da ne stana kato tiah!! Neka si imam samo4uvstvie, no ako ne hubava, to pone prili4na figura!!!



Тема skanirani stranichkiнови [re: Гюpo]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 21:51



Giuro,prati gi i na men na : Palm.springs@mail.bg



Тема za Гюpo - da se prisuedinia i az kum molbataнови [re: Гюpo]  
Авторvesssi (Нерегистриран)
Публикувано21.05.02 22:29



Гюpo!!!!

ako ne sum nahalna, moje li i na men????
Blagodarya predvaritelno

vessela_i@yahoo.com




Тема и азнови [re: Hopeless*]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано22.05.02 07:48



Ако искаш да се подкрепяме морално.
И аз съм като теб с много излишни килограми, а ми се ще възможно най-скоро да си възвърна човешкият облик.
Ако искаш пиши - адреса ми е в профила!



Тема Глупакътнови [re: vesssi]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.05.02 10:39



винаги има добро самочувствие. Простакът пък просто се самообожава. Това не значи, че бих искала да съм глупачка или простачка.
Макар че аз, понеже съм зодия Рак, съм по-склонна към другата крайност. Понякога ми липсва самочувствие, макар че нямам особени основания за това!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Глупакътнови [re: Kлep]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано22.05.02 10:56



Абе не е нужно да си глупак или простак за да имаш самучувствие и да не изглеждаш добре. АКо още от малък са ти повтаряли колко си готин и колко си върхът , ти започваш да си го мислиш че е така. А в много от така наречените развити страни това е начин на възпитание. Имаше една приказка че ако повториш една лъжа 100 пъти тя става истина за теб и така си живеят хората:)))))))))
Само ден не искам да съм на тяхно място



Тема Re: Глупакътнови [re: A3]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано22.05.02 14:36



Абе те в тез развити страни явно са развити точно колкото нашенските труженички на Лъвов мост. Само те карат така - куцо , кьораво , сакато - коя квото си има , като няма с кво друго да хване окото - показва го. А не е тва истината. " Най-хубавите неща в живота са невиди за очите " е казал поетът , макар че едва ли е имал впредвид точно този аспект на проблема.



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Kontra]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано22.05.02 17:42



Не думай. Че каса бира на ден много ли е? Ма то коремът не пречи - нали знаеш, под голям камък голяма риба лежи...



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: AK47M]  
Автор Melissa (тайнствена)
Публикувано22.05.02 18:24



хихих, точно в този случай може да поспори какво лежи под големия камък



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Melissa]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано23.05.02 17:49



Не змам, не мога да видя. Коремът ми пречи.
Е, има и друга приказка, че на сянка нищо не расте, ама тя се отнася за други.



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Kontra]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано26.05.02 16:57



Samo da doloja do kyde sym.

Do dnes s izlkiu4enie na 2 shokoladovi bonbona ne sym pristypvala 10-te bojii zapovedi i da vi kaja, hi4 ne mi teji...
ajde dano taka da prodylji
:))))



Тема Re: и аз да се похвалянови [re: Hopeless*]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано26.05.02 19:29



За 6 дни с 3 килограма по-малко!



Тема Re: и аз да се похвалянови [re: Debora]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 21:38



BRAVO
molja te kagi kak stana...
az imam da svaljam to4no 3 kg, no ne moga da se otkaga ot vsi4ko.
e, za 6 dni 6te se pregalja.
pi6i



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Гюpo]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 21:40



molja te,prati mi i na men

imageryus@yahoo.com



Тема Re: и аз да се похвалянови [re: eli]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано28.05.02 20:08



Извинявам се за забавянето с отговора. За съжаление става с неядене, поне аз така ги свалих, а и продължавам да свалям по този начин.
Не вярвам, че диета първи ден - пиле, втори ден не знам какво и трети отново не знам колко да изядеш, ще доведе до отслабване.
Та ако имаш само 3 да свалиш спокойно можеш да погладуваш няколко дни. Някой плод, чай или пък зеленчук, хляба забрави.
Абе същото като с отказването от цигарите - иска се голям инат.



Тема Най-после!нови [re: Debora]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано30.05.02 11:44



Най-после помръдна проклетия кантар...
От две седмици ограничения и тичане всяка сутрин изобщо не се движеше, стоеше си на 87 като закован...

И днес - хоп - 86кг. Може да ви звучи смешно, ама аз си се кефя...!!!!



Тема Re: Най-после!нови [re: Hopeless*]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано30.05.02 15:49



Тепърва стрелката ще се мести все по-надолу. Продължавай със същото постоянство! Браво!



Тема Re: Най-после!нови [re: Hopeless*]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 19:58



Produlzhavai v sushtia duh. I az kato teb sum si nalozhila drakonovski rezhim - 1 chas tichane i 1 chas pluvane na den suchetani s mnogo zverska dieta. rezultatite sa nalice 11 kilograma za 2 meseca. taka che derzai!



Тема Re: Най-после!нови [re: Elena]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано06.06.02 12:27



Постижението ти е доста добро, но аз имам по-умерени цели, да свалям по-бавно...

И ето - днес вече съм с 2 кг по-малко... Има още мнооого докато стана стройна фиданка, но просто искам да стана по-добре от сега - колкотo по-добре, толкова по-добре...



Тема аз напредвамнови [re: Debora]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано27.07.02 10:14



Свалих още 10 за два месеца.
Вече не ми прави впечатление, че до мен се яде торта или бонбони. Пийвам си кафе със сметана и захар да си направя удоволствие, открадвам и по някоя ракийка със салатката, не се лиших от газираните напитки или натурални сокове.
Е, вярно, че ми е все гладно и се случва някоя нощ да нападна хладилника, но не се изкушавам да направя торта и да я изям за два дни.
Та мили момичета, още два месеца ще издържа, но ще си върна перфектната фигура.
Пиша го за кураж на другите родили и надебеляли драстично - възможно е както ги качим, така и да ги свалим за 9 месеца (аз съм решила с един да е предсрочно, нали съм от старото поколение дето все гонеше планове)



Тема Re: аз напредвамнови [re: Debora]  
АвторLoL (Нерегистриран)
Публикувано28.07.02 04:20



Dawai momiche:)
I az mai sym w normatiw - neznam za kolko meseca no imam -10kg...za syjalenie natrupani ne ot rajdane, a ot stres...no i az shte slqza do zawetnite 60kila, samo deto ot izwestno wreme sym 64 i ne myrda...no weche imam kontrol nad hraneneto:))



Тема Re: аз напредвамнови [re: LoL]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано29.07.02 13:28



Аз пък я карам по-бавничко, ама аз мойте килца не съм ги качила за 9 месеца, а за 23 години, та ми се струва по-добре да ги свалям по-бавничко. За два месеца – 4 килограма. Тичам почти всеки ден, а хапването съм го ограничила съвсем малко, но не пия никакъв алкохол.
Друг е въпросът, че имам да свалям 20 кг, та с тези темпове ще са ми нужни 10-12 месеца, и все пак си мисля, че е важно да се движа в правилната посока…
Поздрави за добрите резултати и на двете ви!



Тема Re: аз напредвамнови [re: Hopeless*]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано02.09.02 12:49



Здравей! Как върви, спазваш ли режима?Нали щеше да се отчиташ
Дано не си се отказала още!!!
Аз в момента не мога да отслабвам, защото съм бременна, но ви чета от няколко дена и се запасявам с диети за след раждането( остана още месец), ох, и след кърменето де - незнам как ще изтрая толкова време дебела, щото съм решила да кърмя докогато мога, а имам чувството, че ако остана с тия кила още 7/8 месеца така и няма да мога да се отърва от тях. Поне като чета за вашите успехи някак си се обнадеждавам



Тема Re: аз напредвамнови [re: Debora]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано02.09.02 12:50



Дебора, как върви при теб, успя ли да се отървеш от гадните кила? Пиши колко време ти отне това и много трудно ли беше?
Аз имам надежда, че поне след раждането ще се отърва от задръжката на вода в организма, която според мен е главния виновник краката ми да изглеждат така : подути и тлъсти. Права ли съм, или ще си седя в свински вид докато кърмя? Иначе за отслабване през този период не смея вече да си мечтая - в архива на нашия клуб
четох доста за това.
Желая късмет на всички, решили да заслабват



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор Boднo дyxчe ()
Публикувано09.09.02 18:28



Hopeless, какво става с килограмите????
P.S.
Поздравявям за ентусиазма най-голямата сладурана и чаровница(синеока),която съм срещала до момента!!!!!!!!!!!!

Водно духче


Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Boднo дyxчe]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано10.09.02 15:26



Ами, средно добре, имам долница общо 7 кг, което не е много, но е добре, все пак.
Ама ти май ме познаваш….аааааа, май се сещам кой си, или по-скоро коя си!

P.S. Очите ми са зелени!!!




Тема аз се поизложих малконови [re: Lolita]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано11.09.02 09:55



Последните два месеца почти не се ограничавах и резултата е 61кг. От две седмици си повтарям непрекъснато, че трябва да се спра с това похапване, он все не го правя. Поизложих се доста, ама се надявам да се стегна тия дни, че инаще ще видя на кукуво лято 55кг (поне толкова да стана).



Тема Re: завиждам ти за желаниетонови [re: Hopeless*]  
АвторTia-na (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 20:13



Незнам мило, но много ти завиждам. Аз просто не мога да намеря начин да спра да ям. По-скоро живея за да ям..само храната ми е в главата. Просто ... мисля си какво да ям..постоянно изпробвам много манджи с различни продукти и различни сосове и меса...
но в последно време съм минала на зеленчукови гозби.. и не ям сладко, не защото не искам да го ям, а защото изобщо не ми се яде..Дори и кока-колата ми е много сладникава...
преди време се съмняваха, че имам диабет от много сладко...от тогава го поспрях...
но храната ми жужи в главата, като единственото и първо нещо без което не мога!
Даже преди малко хапнах...а сега пак ми бръмчи глада в корема



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано12.05.05 14:05



Леле, леле, като се гледам какви амбициозни планове съм имала преди време и ме хваща срам... нищо от това не съм изпълнила...
разликата е, че сега съм с 3 години по-възрастна.

П.П. Hopeless=Iggiberry



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано12.05.05 14:39



Е нямаш ли поне малко подобрение - така ми звучи много безнадежно положението.До какви кг си стигнала?



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: fenixx]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано12.05.05 14:46



Абе истината е, че до края на миналата година имах подобрение, но след една злополучна бременност сега съм 90 кг.
:)



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: lggiberry]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано12.05.05 15:03



Е недей така бременноста е хубаво събитие - радвай се на детенцето , и не се отказвай.И аз не съм предполагала , че ще стигна до тези кг - ми ама стигнах - но това не значи , че ще се предам и ще стоя все така.А стимул човек може винаги да си намери.Аз засега успявам близо два месеца - и имам чуството , че доста съм си променила навиците.Не мога да говоря предварително , но все пак си мисля , че успея ли да отслабна до край - много бих се замислила преди да почна да се тъпча след всичките тези усилия.Така , че намери си някакъв стимул и постепенно промени навиците си.Това не значи до края на живота си да броиш калории и да не ядеш никоя от любимите ти храни , а да имаш мярка и след като се отпуснеш един ден на следващия да се върнеш към полезните навици.Аз поне това се научих!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: fenixx]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано12.05.05 16:54



Само едно уточнение - злополучната бременност не завършва с раждане...


Това не е краят на света, разбира се, но сега борбата с кг хич не ми и спори.

НО ЩЕ ТРЯБВА НЕШО ДА СЕ ПРАВИ, ЧЕ И ДРЕХИ МИ Е ТРУДНО ДА СИ НАМИРАМ ВЕЧЕ!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: lggiberry]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано12.05.05 22:24



Извини ме , просто предположих , че я смяташ за злопулучна заради качването на кг.Но стават и такива грешки.Ако имаш намерение да забременяваш със сигурност знаеш , че излишните кг водят до доста по - проблемни бременности и по - трудно е забременяването.Това беше и една от причините да се замисля за здравето си.Не , че съм тръгнала да раждам (нямам такива намерения ) но все някога ще реша и тогава може и да не мога , заради прекаленото кг - ми.



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: fenixx]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано13.05.05 08:54



Ами да! Точно това сега ми е основния стимул!

Затова смятам да започна с НВД до 23 май и след това - от 24 май да мина на плодово-чаен режим за 3 седмици!

Ще ви пиша какво става и дали се справям!




Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: lggiberry]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано13.05.05 09:03



Пиши , а като тръгнеш да се отказваш ние ще те стимулираме!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: fenixx]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано13.05.05 09:50



Между другото - ти на колко години си?

И изобщо, мисля., че ще е интересно за всички да си пишем и годините.
Аз съм на 26, щастливо омъжена от 2 месеца!




Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: lggiberry]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано13.05.05 11:28



22 г




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.