Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: аз напредвамнови [re: Debora]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано02.09.02 12:50



Дебора, как върви при теб, успя ли да се отървеш от гадните кила? Пиши колко време ти отне това и много трудно ли беше?
Аз имам надежда, че поне след раждането ще се отърва от задръжката на вода в организма, която според мен е главния виновник краката ми да изглеждат така : подути и тлъсти. Права ли съм, или ще си седя в свински вид докато кърмя? Иначе за отслабване през този период не смея вече да си мечтая - в архива на нашия клуб
четох доста за това.
Желая късмет на всички, решили да заслабват



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор Boднo дyxчe ()
Публикувано09.09.02 18:28



Hopeless, какво става с килограмите????
P.S.
Поздравявям за ентусиазма най-голямата сладурана и чаровница(синеока),която съм срещала до момента!!!!!!!!!!!!

Водно духче


Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Boднo дyxчe]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано10.09.02 15:26



Ами, средно добре, имам долница общо 7 кг, което не е много, но е добре, все пак.
Ама ти май ме познаваш….аааааа, май се сещам кой си, или по-скоро коя си!

P.S. Очите ми са зелени!!!




Тема аз се поизложих малконови [re: Lolita]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано11.09.02 09:55



Последните два месеца почти не се ограничавах и резултата е 61кг. От две седмици си повтарям непрекъснато, че трябва да се спра с това похапване, он все не го правя. Поизложих се доста, ама се надявам да се стегна тия дни, че инаще ще видя на кукуво лято 55кг (поне толкова да стана).



Тема Re: завиждам ти за желаниетонови [re: Hopeless*]  
АвторTia-na (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 20:13



Незнам мило, но много ти завиждам. Аз просто не мога да намеря начин да спра да ям. По-скоро живея за да ям..само храната ми е в главата. Просто ... мисля си какво да ям..постоянно изпробвам много манджи с различни продукти и различни сосове и меса...
но в последно време съм минала на зеленчукови гозби.. и не ям сладко, не защото не искам да го ям, а защото изобщо не ми се яде..Дори и кока-колата ми е много сладникава...
преди време се съмняваха, че имам диабет от много сладко...от тогава го поспрях...
но храната ми жужи в главата, като единственото и първо нещо без което не мога!
Даже преди малко хапнах...а сега пак ми бръмчи глада в корема



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони... [re: Hopeless*]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано12.05.05 14:05



Леле, леле, като се гледам какви амбициозни планове съм имала преди време и ме хваща срам... нищо от това не съм изпълнила...
разликата е, че сега съм с 3 години по-възрастна.

П.П. Hopeless=Iggiberry



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Hopeless*]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано12.05.05 14:39



Е нямаш ли поне малко подобрение - така ми звучи много безнадежно положението.До какви кг си стигнала?



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: fenixx]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано12.05.05 14:46



Абе истината е, че до края на миналата година имах подобрение, но след една злополучна бременност сега съм 90 кг.
:)



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: lggiberry]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано12.05.05 15:03



Е недей така бременноста е хубаво събитие - радвай се на детенцето , и не се отказвай.И аз не съм предполагала , че ще стигна до тези кг - ми ама стигнах - но това не значи , че ще се предам и ще стоя все така.А стимул човек може винаги да си намери.Аз засега успявам близо два месеца - и имам чуството , че доста съм си променила навиците.Не мога да говоря предварително , но все пак си мисля , че успея ли да отслабна до край - много бих се замислила преди да почна да се тъпча след всичките тези усилия.Така , че намери си някакъв стимул и постепенно промени навиците си.Това не значи до края на живота си да броиш калории и да не ядеш никоя от любимите ти храни , а да имаш мярка и след като се отпуснеш един ден на следващия да се върнеш към полезните навици.Аз поне това се научих!



Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: fenixx]  
Автор lggiberry (непознат )
Публикувано12.05.05 16:54



Само едно уточнение - злополучната бременност не завършва с раждане...


Това не е краят на света, разбира се, но сега борбата с кг хич не ми и спори.

НО ЩЕ ТРЯБВА НЕШО ДА СЕ ПРАВИ, ЧЕ И ДРЕХИ МИ Е ТРУДНО ДА СИ НАМИРАМ ВЕЧЕ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.