Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хапване на воля, биричка, купони...нови [re: Гюpo]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 21:40



molja te,prati mi i na men

imageryus@yahoo.com



Тема Re: и аз да се похвалянови [re: eli]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано28.05.02 20:08



Извинявам се за забавянето с отговора. За съжаление става с неядене, поне аз така ги свалих, а и продължавам да свалям по този начин.
Не вярвам, че диета първи ден - пиле, втори ден не знам какво и трети отново не знам колко да изядеш, ще доведе до отслабване.
Та ако имаш само 3 да свалиш спокойно можеш да погладуваш няколко дни. Някой плод, чай или пък зеленчук, хляба забрави.
Абе същото като с отказването от цигарите - иска се голям инат.



Тема Най-после!нови [re: Debora]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано30.05.02 11:44



Най-после помръдна проклетия кантар...
От две седмици ограничения и тичане всяка сутрин изобщо не се движеше, стоеше си на 87 като закован...

И днес - хоп - 86кг. Може да ви звучи смешно, ама аз си се кефя...!!!!



Тема Re: Най-после!нови [re: Hopeless*]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано30.05.02 15:49



Тепърва стрелката ще се мести все по-надолу. Продължавай със същото постоянство! Браво!



Тема Re: Най-после!нови [re: Hopeless*]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 19:58



Produlzhavai v sushtia duh. I az kato teb sum si nalozhila drakonovski rezhim - 1 chas tichane i 1 chas pluvane na den suchetani s mnogo zverska dieta. rezultatite sa nalice 11 kilograma za 2 meseca. taka che derzai!



Тема Re: Най-после!нови [re: Elena]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано06.06.02 12:27



Постижението ти е доста добро, но аз имам по-умерени цели, да свалям по-бавно...

И ето - днес вече съм с 2 кг по-малко... Има още мнооого докато стана стройна фиданка, но просто искам да стана по-добре от сега - колкотo по-добре, толкова по-добре...



Тема аз напредвамнови [re: Debora]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано27.07.02 10:14



Свалих още 10 за два месеца.
Вече не ми прави впечатление, че до мен се яде торта или бонбони. Пийвам си кафе със сметана и захар да си направя удоволствие, открадвам и по някоя ракийка със салатката, не се лиших от газираните напитки или натурални сокове.
Е, вярно, че ми е все гладно и се случва някоя нощ да нападна хладилника, но не се изкушавам да направя торта и да я изям за два дни.
Та мили момичета, още два месеца ще издържа, но ще си върна перфектната фигура.
Пиша го за кураж на другите родили и надебеляли драстично - възможно е както ги качим, така и да ги свалим за 9 месеца (аз съм решила с един да е предсрочно, нали съм от старото поколение дето все гонеше планове)



Тема Re: аз напредвамнови [re: Debora]  
АвторLoL (Нерегистриран)
Публикувано28.07.02 04:20



Dawai momiche:)
I az mai sym w normatiw - neznam za kolko meseca no imam -10kg...za syjalenie natrupani ne ot rajdane, a ot stres...no i az shte slqza do zawetnite 60kila, samo deto ot izwestno wreme sym 64 i ne myrda...no weche imam kontrol nad hraneneto:))



Тема Re: аз напредвамнови [re: LoL]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано29.07.02 13:28



Аз пък я карам по-бавничко, ама аз мойте килца не съм ги качила за 9 месеца, а за 23 години, та ми се струва по-добре да ги свалям по-бавничко. За два месеца – 4 килограма. Тичам почти всеки ден, а хапването съм го ограничила съвсем малко, но не пия никакъв алкохол.
Друг е въпросът, че имам да свалям 20 кг, та с тези темпове ще са ми нужни 10-12 месеца, и все пак си мисля, че е важно да се движа в правилната посока…
Поздрави за добрите резултати и на двете ви!



Тема Re: аз напредвам [re: Hopeless*]  
Автор Lolita (siaina)
Публикувано02.09.02 12:49



Здравей! Как върви, спазваш ли режима?Нали щеше да се отчиташ
Дано не си се отказала още!!!
Аз в момента не мога да отслабвам, защото съм бременна, но ви чета от няколко дена и се запасявам с диети за след раждането( остана още месец), ох, и след кърменето де - незнам как ще изтрая толкова време дебела, щото съм решила да кърмя докогато мога, а имам чувството, че ако остана с тия кила още 7/8 месеца така и няма да мога да се отърва от тях. Поне като чета за вашите успехи някак си се обнадеждавам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.