Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Обмяна на веществатанови  
АвторJust a girl (Нерегистриран)
Публикувано05.05.02 20:39



Здравейте!
Може ли някой да ми каже с какви средства, освен със спорта мога да засиля обмяната на веществата.Естествено искам да са безвредни, на билкова основа. Искам за около 2 месеца да сваля 5-6 килограма, което смятам че може да стане или поне се надявам .
Знам, че килограми натрупвани с години не се свалят за седмици, но се надявам, че два месеца са достатъчно.



Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Just a girl]  
Автор Ginger (вкуслa)
Публикувано05.05.02 21:57



ами аз пия зелен китайски чай всяка вечер и ми действа чудесно ....в началото имаш малко проблеми защото докато прочисти стомаха ти сьздава дискомфорт но след това е супер...

нaучих,че животът е прекaлено крaтък, зa дa бъде дребнaв


Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Just a girl]  
Автор akonitin (развейпрах)
Публикувано06.05.02 01:49



Обмяната на веществата можеш да засилиш с хранене. Яж! Тъпчи се като свиня! Тка ще гарантираш бързият обмен на веществата от храните към твоето тяло. Мазнини, въглехидрати, тежки, леки, черни и цветни метали, цялата менделеева таблица можеш да опиташ!Яж!

ВРЪЗВАЙ СЕ!!!!!


Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Ginger]  
АвторJust a girl (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 09:26



Имаш предвид китайския чай САНИЕ? Или грешно съм разбрала?



Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Just a girl]  
Автор Ginger (вкуслa)
Публикувано06.05.02 12:45



точно него....и снощи забелязах нещо направо изненадващо...повториха се пьрвите ми дни..сьс среднощното ходене до тоалетна..вчера ядох какво ли не през деня, ама наистина какво ли не....и вечерта дежурната доза чай без вьобще да преценя, че бая сьм прегрешила през деня....ейй не спах цяла нощ.. ама пьк се и зарадвах защото всичко излишно не ми беше натрупано някьде по тялото пробвай го ако искаш но не се отказвай от началото като те боли корема! аз не го пия толкова за отслабване колкото за прочистване...ааа и се пие без захар! и топьл не горещ

нaучих,че животът е прекaлено крaтък, зa дa бъде дребнaв


Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Ginger]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано06.05.02 13:22



Де го продават тоз чай и по колко от него е добре да се цока на вечер ?



Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Kontra]  
Автор Ginger (вкуслa)
Публикувано06.05.02 14:25



по едно пакетче на вечер в една чаена чаша...малко е гадно на вкус но се свиква...жената дето ми го препорьча е чула за него от някаква диетоложка....идеята е да се пие вечер за да можеш на започваш деня така да се каже пречистен аз го пия от вечер и ми няма абсолютно нищо..хубаво е и по едно и сьщо време да се пие да свикне организма иначе аз си го взех от аптека..водят го Билков чай за отслабване Сание, в зелена кутийка е...не мога да се сетя за цената обаче..някьде кьм 3-4 лв. май, за 30 пакетчета....май на всеки различно се отразява....някои много отслабват, други като мен го пият за прочистване..макар че за месец може и да сьм свалила 2 кг с него..не сьм целяла това обаче

нaучих,че животът е прекaлено крaтък, зa дa бъде дребнaв


Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Ginger]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано06.05.02 15:05



А има ли някакъв период от време , след който трябва да се спре ? Тоест ако го пиеш прекалено дълго може ли да ти стане нещо ? От много прочистване да вземеш да се очистиш или пък да не можеш да си влезеш в гащите , или нещо такова.



Тема Re: Обмяна на веществата [re: Kontra]  
Автор Ginger (вкуслa)
Публикувано06.05.02 17:32



ми не знам на мен всичко си ми е на мястото вече месец без два дни...и се чувствам страхотно..сега мисля да почина 10ина дни и да почна другата кутия но тази жена дето ми го каза беше отслабнала за 3 месеца 17 кг с този чай и умерена диета..т.е. видяла сьм човек след три месечно пиене..

нaучих,че животът е прекaлено крaтък, зa дa бъде дребнaв


Тема Re: Обмяна на веществатанови [re: Ginger]  
Автор Kontra (потен сельо)
Публикувано06.05.02 18:27



ok , мерси




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.