Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:08 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Cigari - kilogrami  
Автор Garfield (Lazy cat)
Публикувано15.04.02 04:02



Niakoi znae li tochno kakva e vryzkata m/u spiraneto na cigarite i kachvaneto na kilogrami?
Predi si misleh che e ot tova che chovek hapva po-chesto za da kompensira mahorkite, no sled kato minalata godina spriah da pusha, vypreki che mnogo vnimatelno slediah kolko i kakvo iam (ne sym si promenial navicite) vse pak kachih 10-na kila. I sega... ai da svaliame .. ama kak.. viarno e che e pylneeneto e svyrzano sys stresa... imam chustvoto che kato ti pushi glavata ti se poduva korema :)))))

Can`t think now. I`m working!


Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Garfield]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано15.04.02 07:27



Otkazvaneto na tsigarite vodi do zabavyane na metabolizma i kolkoto poveche tsigari si pushil dnevno,tolkova poveche e vuzmozhno da se kachat kg sled spiraneto.
Tova za stresa i pulneeneto si e mnogo individualno,naprimer az ot stres otslabvam i to mnogo burzo. Ako iskash da gi svalish tezi 10 kila shte tryabva da minesh na dieta
namali pone 400kalorii ot dnevnata ti segashna norma i sportuvai neshto,koeto xaresvash pone tri puti sedmichno za okolo chas,pii pone dva litra voda na den i
shte otslavnesh.
M/y drugoto i az si padam po Garfield i dazhe si imam v kushti edin plyushen plezesh se

Редактирано от Bluebell на 15.04.02 07:30.



Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Bluebell]  
Автор Garfield (PhatCat)
Публикувано17.04.02 19:13



Mersi .. nai-nakraia mi svetna :)))))))
Kolkoto za stresa - ai da se trampim.. ako ot stres slabeia napravo sled edin mesec shte sym samo bleda sianka :)))))))
Za sportuvaneto.... hmm..,. kato ima jelanie niama vreme .. kato ima vreme.. spi mi se :)))))))
Pyk az si imam garfield teniska znachi predstavi si 1.84, okolo 110 kila s brada .. i s edin ozyben garfield na gyrdite .... goliam kupon e kato pochnat da me gledat stranno horata po ulicite

I`ll procrastinate tomorrow!


Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Garfield]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано17.04.02 22:37



Xe-xe-xe mi da se trampim togava,znam az kak da otslabna,no ne znam kak da otkazha tsigarkite.Ako me nauchish kak si go postignal i proraboti pri men,shte vzema
da ti podarya edin ogromen govoresht Garfield.



Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Garfield]  
Автор Biba ()
Публикувано17.04.02 22:50



HI
Naskoro chetoh neshto na tazi tema, no ne si spomnjam tochno kude, ta tam objasniha tazi "fenomen " dolu- gore taka: Dokato chowek pushi sudurjanieto na toksinite w organizma predotwratjawa do izwestna stepen kachwaneto na kilogrami, t.e. otrowite w kletkite ne pozwoljawat na drugite weshtestwa, koito podpomagat pulneeto, da se zadurjat dulgo wreme tam, no towa ne e chak tolkowa fatalno, problemut e w towa, che kato pushim po- ne ni ostawa wreme da jademe, kato naprimer w kratkata pauza na rabota wmesto da hapnem neshto gledame da izpolzwame wremeto da izpushim edna zigara (pri mene pone beshe taka), a nepushachite prez towa wreme w powecheto sluchai gledat da slojat neshto w ustata si:-). A sushto e i wseizwestno, che nikotina podtiska apetita, i si mislja che wsichko towa wseto zaedno, moje da doprinese do kachwaneto na njakoi i drug kilogram. Az gi otkazah predi 4 godini, i naddadoh "samo" 3 kg, no oshte ne sum gi swalila wupreki opitite :-)))
Uspeh pri swaljaneto.



Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Garfield]  
Авторvd (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 00:07



Цигарите отказах без всякакви проблеми след 30 год. пафкане. Вече 5 години минаха. В замяна на това за последните 9 месеца свалих 21 кг. пак без проблеми. Значи няма връзка на едното с другото!!



Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Bluebell]  
Автор Garfield (PhatCat)
Публикувано18.04.02 00:41



Hih.. ako e viarno infoto .. shte vidia G na kukuvo liato :))) ama ai nali sym si uslujliv po priroda (male kak go kazah i oshte ne me e tresnala niakoia mylnia:)) shte ti izdam goliamata taina - 5 bukvi: "TABEX". Bylgarsko lekarstvo.. ot sto godini na pazara.. mislia che beshe kym 2 i neshto kutijkata.. na men polovin mi stigna.
Vse pak zavisi i ot naglasata na choveka, niakoi 10 pyti gi spirat s tabex za po niakoilko meseca i posle pak gi pochvat, dokato drugi vypbshte ne podeistvaha. Vij az veche karam godina i nagore.. i mi se pushi samo kato mi dignat nervite.. koeto znachi postoianno :))))))) no sled kato vednyj si gi otkazal.. posle pone spored men e mnogo po-lesno da udyrjish :))
(chakam si sa garfield-a :PP)

I`ll procrastinate tomorrow!


Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Biba]  
Автор Garfield (PhatCat)
Публикувано18.04.02 00:46



Za toksinite ima niakakva logika, obache za zamestvaneto na iadeneto s cigara.. ne sym syglasen.. tochno tova sledih - dali ne se typcha poveche .. i se ubedih che nishto ne sym si promenil v hranitelnite navici...no iavno e individualno.. pyk znam li .. abe edno e iasno - spresh li da pushish - kachvash.. posle dali shte svalish.. kazva li ti niakoi pyk smee li chovek da pita :))

I`ll procrastinate tomorrow!


Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Garfield]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано18.04.02 01:02



Mersi,shte iztormozya rodninite mi da go prouchat tova lekarstvo i da mi go pratyat.
I ako podeistva prashtam G,kudeto kazhesh ,nyama kakvo da se sumnyavash.



Тема Re: Cigari - kilogramiнови [re: Bluebell]  
Автор Garfield (PhatCat)
Публикувано18.04.02 01:04



eheheheh
Dobre che ne sym "doverchiv" kato phatcat che inache :))))

Ako imat problem s namiraneto, drasni edin mail.. moje da uredim neshto :)))

I`ll procrastinate tomorrow!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.