Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 12.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Как да спра да ям  
АвторCилвa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 13:46



Моят проблем е яденето вечер.Направо не мога да се спра.Ям от всичко по много и после цяла нощ ми е тежко.Кажете ми някакъв начин да си блокирам апетита,защото вече не издържам.а уж на обед хапвам разумно.



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Cилвa]  
АвторГлaдeн (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 10:01



Ако ти самата не знаеш как да го направиш то никой не може да ти помогне.
Или си много малка , или дотолкова не се познаваш че даже е страшно да си помисли човек. На това му се вика самоконтрол , как си представяш някой започва да пише тука яж еди кога си пий вода например и всякакви съвети могат да ти дадът , но ти вечер като изпразниш хладилника ефект никакъв. Или се научи да се контролираш или не се оплаквай че преяждаш.



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Cилвa]  
АвторДeбeлak (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 16:02



Абе мое ли такава глупост тва с блокировката де , ти как си представяш нещата някой ти пише някоя глупост и ти се блокираш .Абе яж си щом ти е сладко пък нали ти си дебелееш , нема ко да се притесняваш



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Дeбeлak]  
АвторCилвa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 10:32



Лесно ви е на вас.Аз се самоконтролирам ,но само до вечерята.После нещо извън мен ме подтиква,не мога да се контролирам и така преяждам зверски и после ми е адски тежко.Опитвах и с разделно,но не успях.Не ми се подиграваите,а дайте съвет.



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Cилвa]  
Автор Диeтoлor (непознат )
Публикувано16.04.02 11:29



няма съвети, това си зависи само от теб



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Cилвa]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 20:39



Oh, napulno te razbiram. I az imam su6tia problem. Prez denia vsoi4ko e OK, no ve4er, kato sednem, s edna 4a6a vino, puk ako ima i niakoj hybav film...otide, ta se na vide. I az se 4ydia kak da se spasia, ama vsi4ki mi kazvat, 4e ot men zaviselo.



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: ***]  
Авторвинoчepпeц (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 10:47



Ми тва с виното е добре по една 2 чаши няма лошо само недей да изяждаш много храна.Сложи си мезе на масата , но мезе не ядене .Ако не помага зарежи виното вземи си малко пари и излез да се разходиш навън докато мине периода на голямото плюскане:)))))))))))))
Успех



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Cилвa]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 00:17



Един такъв като тебе ял, ял, ял и станал 309 кг. Решили да му направят байпас на стомаха, та хем да си хапва, хем да не пълнее много, много. Но месец преди операцията човекът срещнал дистрибутор на Herbalife и това променило съдбата му драматично. След 22 месеца яко ядене на продуктите на ХЛ човекът, именуван Джим Пуур, свалил теглото си до 80 кг. Ако щете вярвайте, ако щете недейте! И сега човекът Джим, завърнал се от оня свят, е заклет дистрибутор на ХЛ. Защо ли?
Можете да го зърнете на www.hitweight.hit.bg




Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Cилвa]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано20.04.02 00:37



Nai-dobre e (ot lichen opit go znam) prosto da niamash vecher (pochti)nishto v k'shti za jadene. Ili pone nishto ot tova koeto obiknoveno jadesh po nego vreme. Ako mnogo pregladneesh, pii voda/mliako/airian - koito dosta zasishta, mezdy drygoto, i vecheriai ne po-k'sno ot 6-7 chasa ako mozesh. Postepenno shte sviknesh, po-lesno e, otkolkoto si mislish.



Тема Re: Как да спра да ямнови [re: Гюpo]  
АвторNina (Нерегистриран)
Публикувано20.04.02 18:11



I 22 meseca iadene na herbalaif kolko mu e struvalo,shte kajesh li.A edin mesec iadene na balgarin kolko shte mu struva shte kajesh li. Ako obichash,chakam!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.