Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:41 20.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бързо отслабваненови  
Авторunknown (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 21:59



Здравейте приятели!Една приятелка беше отслабнала с 8 кила за 10 дена със следната диета
10 ядеш само кисело мляко 3 4кофички от 1 или 2 процента.Аз ще пробвам и ще ви уведомявам за резултатите.
Пишете за избробвани диети по интересно е и по полезно
Успех!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Бързо отслабваненови [re: unknown]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 06:43



Az veche napisax moyata dieta s koyato otslabnax, sega prosto gledam da ne kachvam.Vizh v temata myuzli.
Malko kraina mi se struva dietata,koyata si si izbrala,no ti si znaesh nai-dobre.
Zhelaya ti yspex!



Тема Re: Бързо отслабваненови [re: unknown]  
Авторkorni (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 10:35



mi az ne prilagam takiva kruti merki, ama moia priatelka e super dovolna ot iaponskoto 4udo, samo deto na obiad vmesto iaitsa , kaza 4e iziajdala po eno danon Aktivia, a ve4er samo salata ot domati, krastavitsi i riba ton . i za 14 dena - 10 kg se svaliali .ama e super kraina postypka spored men .



Тема Re: Бързо отслабваненови [re: unknown]  
АвторЛeлeлeeeeeeeee (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 11:22



И колко бързо ги качи след това? И не само тях ми и отгоре малко за потвърждаване че това е глупост????
Всички който прилагат крути диети или са решили да направят това нещо , преди това погледнете прочете как работи тялото ви , и ако решите че най-лесният начин е да го изтормозите и то да ви го върне тъпкано - Действайте.
Само дет цял живот ще си ходите дебели , гладни и недоволни.
Но изборът е ваш



Тема Re: Бързо отслабваненови [re: unknown]  
Авторвъъййй (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 11:38



ние ут мурету утслабвъми само чрез пиини на морка вода



Тема Da be!нови [re: unknown]  
АвторBuHeTy (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 00:31



S kiselo mliako kila moje da se svaliat, ama kakva podkojna mazninka si se strupka...wow! Zavsi kakva e krainata cel de.... Na men ne mi e svaliane na kgs ami mahane na maznini, koeto tochno s tazi dieta edva li shte stane!



Тема Re: Da be!нови [re: BuHeTy]  
Автор universe (различен)
Публикувано19.03.02 00:32



Може и аз знам че много се отслабва
6е пробвам

Вселената е около нас.......otkacham]


Тема Re: Da be! [re: universe]  
АвторSlSKO (Нерегистриран)
Публикувано29.03.02 17:08



IMA EDNA DIETA VAV KOIATO SE IADE SAMO ZELEVA SUPA.MNOGO E DOBRA.ZA 14 DNI OTSLABNAH 9.KG. TAZI DIETA IA PREPISAH OT DIR.BG. RAZDEL DIETI.



Тема Re: Da be!нови [re: BuHeTy]  
Автор NeReiDa (iliuzia)
Публикувано05.05.02 19:33



probvai s qdene na kartofi ili piene na tqhnata voda. Edna moq priqtelka hodi na lekar za premahvane na podkojna maznina, a ne kilogrami - i tq i prepory4a da si kupi kartofi i da gi izmie mnogo dobre. Svarqva gi i pyrviq den pie vodata im a ot vtoriq den minava samo na vareni ili pe4eni kartofi. Taka 10 dni. Efektyt beshe porazitelen.

Uvajavai samo tezi koito te uvajavat, obi4ai samo tezi koito go zaslujavat!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.