Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 28.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема pitanka  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано24.03.02 10:50



Koi shte mi kaje kolko kalorii na den e maximuma, ako chovek iska da otslabne? Pazi li pazia dieti, a ne znam kakva e normata vs'shtnost. Zashtoto v spisania i knigi pishe razlichni neshta. Znam, che tova za koeto pitam e mnogo otnositelno, no ako ima niakakva principna norma - kazete.
Predvaritelno blagodaria



Тема Re: pitankaнови [re: divinora]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано25.03.02 10:51



Здравей,
първо да ти кажа че всеки си преценява сам за себе си.
По книгите пише че за жена е нормално да консумира 1800-2000ккал на ден, а за отслабване - 1500, което на мен ми се струва адски много.
Аз лично когато искам да свалям гледам да не превишавам 900-1000ккал. А нормално ям 1200-1400мах.
На някой може да му се стори прекалено малко, но както вече ти казах това е строго индивидуално.
Пробвай една седмица на 1500, ако видиш че не става нищо намали храната.
Успех



Тема Re: pitankaнови [re: divinora]  
АвторOпcaaaaaaaaaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 12:34



Зарежи това броене на калорий по добре гледай какво ядеш .Защото едни и същи калорий могат да се разграждат бързо и да дават енергия , може и да се складират за черни дни.
По добре накарай организмът ти да гори повече калорий , като си засилиш метаболизма отколкото да го оставиш на глад и той да мине на запасен вариант.
Имай в предвид че въглехидратите и белтъчините отделят 4.1 Ккал. а мазнините 9.1 Ккал. само дет до мазнините трудно се достига:)
Успех в всяко едно начинание.
Слушай тялото си , то не бърка .Повярвай му



Тема Re: pitankaнови [re: divinora]  
Авторkorni (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 12:51



az slabeia kato se ograni4avam do 1200 kkal na den ,ne viarvam v razdelnoto hranene . 4etoh , 4e dietite pod 1200 kkal sa vredni za organizma, za6toto ne polu4aval dostaty4no energia, to vseki si znae sam za sebe si, ama po printsip ako se dviji6 pove4e, moje da ti pomogne i ograni4enie do 1500 kkal na den .
to si zavisi i ot viso4ina, kg i pol .



Тема Re: pitankaнови [re: divinora]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано25.03.02 23:59



Blagodaria vi mnogo. I az si misleh che e neshto ot roda na 1200 - 1500kkal.
Shte opitam s 1500, ako ne stane - shte namalia.




Тема Re: pitankaнови [re: divinora]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:41



az kato resha da slabeja - 600 kal.
1200-1500 sa mnogo.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.