Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 01.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Питам най-сериозно!нови  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано19.03.02 12:47



Абсолютно ли е задължително да се откажа от всички сладости в живота- кафе, сладкиши, алкохол, свинско, клубове,късно лягане, баници, мазни сирена и т.н., за да изглеждам перфектно. Не иронизирам, наистина съм объркана!
На 34 год. съм. По природа имам приятна фигура, но немодна - по-скоро чисто женска, с тънка талия, закръглени бедра и хубав бюст /макар и не особено голям/. В последно време съм се отпуснала, признавам. Но лицето ми е доста хубаво и много-много не ми придирят на фигурата.
Има какво да се направи с тялото ми - още не е късно. Обаче мисълта да се откажа от всички вкусотии и да водя природосъобразен живот за винаги ме отчайва! Няма ли компромисни варианти?




Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Питам най-сериозно!нови [re: Kлep]  
АвторPliampalo (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 13:32



Отговарям най-сериозно:)))))))
Не е нужно да се отказваш от всичко, даже от нищо не е нужно.Крайностите не са хубави . Пий кафе , алкохол но не да се уливаш.Изобщо принципът е прави това което ти харесва но не изпадай в крайности.Пък и най-важното е ти да се харесваш:)))))))))




Тема Re: Питам най-сериозно!нови [re: Kлep]  
Автор Kapли (it's me!)
Публикувано19.03.02 17:27



Клер, аз също понеже се харесвам на външен вид понякога се оливам с приятните неща, но признавам че като се видя с 2 килца отгоре откачам докато не ги сваля. Но това е може би защото след раждането имах да свалям 14 и откакто се отървах от тях, всеки излишен грам ме плаши много!!!
Иначе за мен смисъла на живота си е да ти е гот, да ходиш по заведения и купони и разбира се, да си хапваш и пийваш от всичко:))
Природосъобразния живот е хубаво нещо, но още по-приятни са изключенията от подобен режим, в това отношение в мое лице имаш сродна душа - с тази разлика че аз реша ли, минавам на плодове, зеленчуци и кисело мляко и никой не може да ме изкуши:)))) Но пак подчертавам - още не си се виждала като мен след раждането - 67 кг. при нормални 53:))
Така че - да живеят купоните и нездравословната храна, но без да ставаме дебели:))

Любовта е като сафари -
тук се сбъдват всички кошмари...


Тема Re: Питам най-сериозно! [re: Pliampalo]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано20.03.02 01:44



Абе наистина голямата радост от живота е в малките радости , но просто няма какво да си говорим - кафето и алкохола не са му майката. Малката радост в случая е , че поне виното и биричката са си практически безалкохолни .



Тема Re: Питам най-сериозно!нови [re: Kontra]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано20.03.02 10:36



Аз като изпия 4-5 бири...И хич не ми е безалкохолно,да ти кажа...



Тема Re: Питам най-сериозно!нови [re: Oливия]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано20.03.02 10:49



Е требе си първо нещо да се подложи отдолу , ама така пък съвсем се провисва шкембето . . .



Тема Re: Питам най-сериозно!нови [re: Kapли]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано20.03.02 11:53



Някой беше казал, че всичко хубаво на тоя свят или е грях, или от него се пълнее...



Тема Не ме възприехте насеризно!нови [re: Kлep]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано20.03.02 16:59



А мен наистина ме вълнуват тези въпроси! Какво да направя, като обичам да си хапвам и пийвам!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Не ме възприехте насеризно!нови [re: Kлep]  
Авторvd (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 23:47



Има такава възможност. Ако имаш наистина интереси в тази насока, кажи си болката на vesseldim@yahoo.com
Ще те посъветвам съвсем безкористно.




Тема Re: Не ме възприехте насеризно!нови [re: vd]  
Авторeмkaтa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 13:08



ама само нея ли ще посъветваш
искам и мене моля
аз не пия
но обичам да си хапвам???
ще ме посъветваш ли м? м?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.