Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:38 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бихте ли ми обяснили нещонови  
АвторMapro (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 13:12



По принцип се твърди, че е добре да се пие по много вода, по време на диета също.
Освен че прочиства има ли и друго обяснение?
Не знам каква е мярката, но няма ли опасност водата допълнително да разширява стомаха и да подува корема?




Тема Re: Бихте ли ми обяснили нещо [re: Mapro]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 20:43



Az piya po 2litra na den,prez lyatoto i poveche.Vodata ne poduva stomaxa,vazhno e da se pie na malki glutki.



Тема Re: Бихте ли ми обяснили нещонови [re: Mapro]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано18.03.02 02:49



Много добро упражнение е за организма - ти не приемаш никакви калории, а той изразходва енергия за преработването й.



Тема Ааааааа!!нови [re: steinbock]  
АвторMapro (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 16:18



Разбрах, това вече е нещо

Просто в един момент реших че съм прекалила с водата. На всичкото отгоре така си свикнах организма, че той по цял ден иска!



Тема biraнови [re: Mapro]  
Авторbiren (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 17:13



e,az ne moga da se nalivam s voda kato lud. oba4e pija po 2 l . bira na ve4er.tova ne e li gore dolu sa6toto.pak i ne sam na tema slabeene.
njaki kazvat,4e svetlata bira e po-dobra za dieta ot vodkata.drugi kazvat,4e vodkata e naj-nisko kalori4na.
znaete li ne6to po vaprosa.
tegak sam 90 kg, visok 197



Тема Re: Ааааааа!!нови [re: Mapro]  
АвторГaля (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 11:05



Само внимавай да не си претовариш бъбреците, че аз по едно време бях прекалила с водата /изпивах по 5 литра на ден/ и в един момент се оказах в болница с една адски гадна бъбречна криза/ а по принцип иначе никога не съм имала проблеми със здравето/ точно заради това мое прекаляване с водата, та сега внимавам по-колко пия. Но до 2 литра е нормално.



Тема Re: Бихте ли ми обяснили нещонови [re: Mapro]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано14.04.02 12:57



Не знам дали ще успея да ти го обясня компетентно, но ще опитам да ти преразкажа това, което съм чувала. Пиенето на много вода е важно не само за прочистване и поддържане на добър воден баланс в организма. Доколкото разбрах, (когато ми го обясняваха), напълняването всъщност обикновено представлява не само натрупване на мазнина, но и задържане на вода. Това важи особено за целулита. За да се изхвърли тази задържана в клетките вода, е необходимо някак си да се раздвижи и да започне да циркулира. И колкото и парадоксално да звучи, именно пиенето на вода помага да се "изгони" задържаната в тялото вода. Ефектът обаче е най-добър, ако човек се движи достатъчно - примерно поне 1 час ходене пеш дневно. Едва когато се изхвърли излишната вода, може да се стопи и излишната мазнина. Иначе водата в тялото някак си "циментира" тлъстината. Не ми е много ясен механизмът и как точно става това, но така съм чувала.

Разбира се, може и да бъркам. Просто ти цитирам това, което са ми казвали. Може би човек с по-професионални познания би могъл да каже повече по въпроса.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.