Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Скъпи дами,  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 11:04



щом толкова не ви утървам,
Квазимодо, щом така те впечатлявам и щом така дразня жена ти, че не можете да спите, а мислите само как да се заяждате с мен, защо просто не си изберете МОДЕРАТОР, та най-безпристрастно да ми реже мненията и да налага цензура.

Досега във всичките си мнения не съм дала грешно становище, но явно е че не ви утърва истината!
Е надявам се да се съгласите с предложението ми, защото аз смятам да казвам истината и да казвам кое не е правилно.
Не съм съгласна че гладът ще ви помогне, нито безсмислените диети...пак казвам здравословно хранене и спорт.
Айде цензура...само защото намирам за глупаво и увреждащо здравето да се гладува....


за мен е удовлствие, че все пак тук има хора от които може да се нучи нещо, а другите нека правят каквото си знаят!!!!!!



Тема dobra ideiaнови [re: Инa]  
АвторEdin (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 12:20



Az sam za ideiata i predlagam LUNICHKA za modertor



Тема Re: Скъпи дами,нови [re: Инa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.03.02 12:50



Наистина съжалявам, че не можаха да те разберат правилно
Всеки който е успял да отслабне и да задържи успешно теглото си, знае че става много бавно, с промяна на целия режим, а не с диети "за 5 дена 10кг"!!
Честно казано почти се отказах да пиша тук след глупостите за разните японски, китайски и др. подобни чудесии.....
И ти си права, и Диетолог, само не разбирам защо така се нахвърлиха в/у вас....както и да е, всеки си знае за себе си.
Лек ден ти желая



Тема Това,нови [re: Lara_]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 13:17



че 3-4-ма души са ме разбрали показва, че има здрав разум в клуба, както и хора, които наистина са образовани в тази област или поне се опитват да се самообразоват.
Защо си се отказала??? Аз няма да се откажа, този клуб е точно затова, да се обеменя адекватна информация и да се споделя опит.
Затова искам разумен човек тук за модератор, който да цензурира безсмислените теми и грубия тон.
Съжалявам, че и аз бях груба, но ми писна, защото някой се е хванал за идеята да се заяжда, а не за конкретното ми мнение и го доказа, като ме дебне по темите, за да ме обижда.
Някой е предложил Луничка. Четох нейните теми и мисля, че е подходящ човек, стига да се съгласи.
Според теб лексикалната единица Диета тъждествена ли е с лексикалната единица Глад???
Ако е тъждествена, то аз не съм за тоя клуб!
За мен Диета е специфичен режим на хранене, с подходяща, подбрана храна, според целите. Всеки индивид, според субективните си данни си има нужда от различно количество и вид на храната. Не може жена, току-що родила, да се подложи на глад, нито пък човек, който спортува активно?
Питам се някой в тоя клуб взема ли предвид тези неща?



Тема Аз бях до тукнови [re: Инa]  
АвторДиeтoлor (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 14:14



Аз ги взимам впредвид и ако забелязваш само за това говоря :))))))))))))
Но както и да е, аз нямам проблеми нито с режима си на хранене, нито със спортните си занимания, зная че са ми необходими и си налагам да ги спазвам.
След като ти стане навик, не можеш да понасяш нездравословните храни.
Привърженик съм на раделното хранене, защото съм го използвал върху себе си и самият аз се учудих от резултатите му. Нямам вяра на хора, които не спазват режим а само ми говорят " Една моя приятелка с такава диета, пък една друга с еди какъв си глад...." Това за мен е несериозно.
Така или иначе няма да влизам повече в този клуб, за да отговарям на глупави въпроси на хора, които поради озлобление, че нямат воля за да се променят, се нахвърлят на всички други.
Аз мога без този клуб, клубът също може без мен.
Исках да помогна, да ви дам сили, надявам се поне един човек да се е възползвал от знанията ми, пак ще е успех.
А на всички вас, които четете в този форум бих препоръчал само едно.
Решете се, че сериозно се заемате с тяллото си, вслушвайте се в него и четете не толкова за диетите, колкото за процесите възникващи и протичащи в организма.
Всеки организъм е различен и уникален и доброто за едни не е задължително да е толкова добро за други.
Все пак основните процеси са еднакви, както и нуждата от активен живот.
Но организмът ви сам ще ви подскаже отговорите, просто се вслушайте в думите му.
Това е от мен.
Пожелавам ви всичко най-хубаво и успех по пътя ви към идеалната фигура.
С най- добри чувства!
Диетолог



Тема Re: Това,нови [re: Инa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.03.02 14:34



Отказах се защото е безмислено - истината е една, обсъждаше се достатъчно дълго време. Споделих доста отдавна как аз самата отслабнах с 15кг и си поддържам теглото без проблем. Естествено имам сезонни колебания +/- 2-3кг и понякога и аз се шашкам, но едно е да свалиш зимните 2кг и съвсем друго да искаш да свалиш 20кг за един месец.
Всеки иска да стане бързо, защото са се сетили че лятото наближава, но нищо хубаво не става бързо. Не е само за отслабването, със всичко е така.
Що се отнася до смисъла на думите, самата дума диета ме кара да напълявам
Само се повтаряме - правилно хранене /дали ще е разделно, вегетарианство - всеки си определя за себе си/, спорт и много движение.
А тези с бързите диети ще си останат вечни посетители на клуба, за съжаление



Тема Мданови [re: Lara_]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 14:47



прави сте и на мен скоро ще ми писне в тоя клуб, но все още има неща, които искам да науча.
Аз пък споделих, че никога не съм имала проблеми с тялото си и не ми пука пак ще го заявя, че е почти перфектно, но ме притеснява здравето, защото стресът започна да ми оказва влияние и спорта и почти идеалният начин на живот не ми помагат.
Затова реших да променя храненето, си, защото като човек, който няма проблеми с килограмите и горенето се уливах с лакомствата и количеството.
И от много време насам виждам, че щом промених храненето си и живота ми се промени. Наистина една малка промяна, прави чудеса и после става начин на живот и се оказва доста лесно.
Имам приятелки, които от глад си разбиха здравето и най-тъжното е че едно момиче дори почина, след като боледуваше от анорексия.

За спорта се опитах да дам съвети, защото споделих че съм имала брат културист и съм виждала резултатите, той беше приет в Спортаната академия, но избра друго да учи. Даже се уверих в едно, че всъщност мъжете са по-упорити и по-суетни от жените.
Аз също съм спортувала различни неща.
Но явно е че тук не може да се говори.

Ти къде си поддържаш фигурата ако не е тайна?



Тема Re: Мданови [re: Инa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.03.02 14:59



Ами не е тайна, ама ме е срам да си кажа, че от ноември не съм ходила на фитнес
Иначе лятото по залите, ходих да тичам на стадион......много го обичам фитнеса, докато аеробиките някак си не ме привличат.
Фигурата си поддържам главно с подбиране на храната. Избягвам пържено, мазно, шоколад не поглеждам, ям само чисто пилешко месо или риба, много плодове. И не се ограничавам, нещата отвътре си ми идват - организма сам ти показва кое е добро и кое не. Преди няколко седмици направих 2-седмичен курс : адски много плодове след което си свалих зимните килограми, кожата на лицето ми светна и въобще доста ме ободри тази "диета".
Сега съм малко болничка, но чакам да се оправя напълно и започвам пак на фитнес.
А я кажи ти как се поддържаш?

PS: Ако знаеш нещо повече за женските тренировки от брат ти или от твоя личен опит ще се радвам да споделиш.



Тема ненови [re: Диeтoлor]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:06



Не ни напускай, аз съм доволна когато има с кого да споделя или да се посъветвам, доста неща научих от теб, благодаря.
Не обръщай внимание на ина пина гина и тем подобни идеални фигури, които са в този клуб неизвестно защо.



Тема а бе вие глухи ли сте или не чететенови [re: мими]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:16



обясних защо съм в този клуб, защото ме интересува ХРАНЕНЕТО, ЗДРАВОСЛОВНОТО, ПОЛЕЗНОТО с какви букви да го напиша.
Защото имам информация и защото искам да я обменям с някой!
Разбирам човека, защо ви напуска и знаеш ли аз ще го направя, просто няма обратна връзка ту, няма диалог.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.