Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:47 24.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Скъпи дами,  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 11:04



щом толкова не ви утървам,
Квазимодо, щом така те впечатлявам и щом така дразня жена ти, че не можете да спите, а мислите само как да се заяждате с мен, защо просто не си изберете МОДЕРАТОР, та най-безпристрастно да ми реже мненията и да налага цензура.

Досега във всичките си мнения не съм дала грешно становище, но явно е че не ви утърва истината!
Е надявам се да се съгласите с предложението ми, защото аз смятам да казвам истината и да казвам кое не е правилно.
Не съм съгласна че гладът ще ви помогне, нито безсмислените диети...пак казвам здравословно хранене и спорт.
Айде цензура...само защото намирам за глупаво и увреждащо здравето да се гладува....


за мен е удовлствие, че все пак тук има хора от които може да се нучи нещо, а другите нека правят каквото си знаят!!!!!!



Тема dobra ideiaнови [re: Инa]  
АвторEdin (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 12:20



Az sam za ideiata i predlagam LUNICHKA za modertor



Тема Re: Скъпи дами,нови [re: Инa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.03.02 12:50



Наистина съжалявам, че не можаха да те разберат правилно
Всеки който е успял да отслабне и да задържи успешно теглото си, знае че става много бавно, с промяна на целия режим, а не с диети "за 5 дена 10кг"!!
Честно казано почти се отказах да пиша тук след глупостите за разните японски, китайски и др. подобни чудесии.....
И ти си права, и Диетолог, само не разбирам защо така се нахвърлиха в/у вас....както и да е, всеки си знае за себе си.
Лек ден ти желая



Тема Това,нови [re: Lara_]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 13:17



че 3-4-ма души са ме разбрали показва, че има здрав разум в клуба, както и хора, които наистина са образовани в тази област или поне се опитват да се самообразоват.
Защо си се отказала??? Аз няма да се откажа, този клуб е точно затова, да се обеменя адекватна информация и да се споделя опит.
Затова искам разумен човек тук за модератор, който да цензурира безсмислените теми и грубия тон.
Съжалявам, че и аз бях груба, но ми писна, защото някой се е хванал за идеята да се заяжда, а не за конкретното ми мнение и го доказа, като ме дебне по темите, за да ме обижда.
Някой е предложил Луничка. Четох нейните теми и мисля, че е подходящ човек, стига да се съгласи.
Според теб лексикалната единица Диета тъждествена ли е с лексикалната единица Глад???
Ако е тъждествена, то аз не съм за тоя клуб!
За мен Диета е специфичен режим на хранене, с подходяща, подбрана храна, според целите. Всеки индивид, според субективните си данни си има нужда от различно количество и вид на храната. Не може жена, току-що родила, да се подложи на глад, нито пък човек, който спортува активно?
Питам се някой в тоя клуб взема ли предвид тези неща?



Тема Аз бях до тукнови [re: Инa]  
АвторДиeтoлor (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 14:14



Аз ги взимам впредвид и ако забелязваш само за това говоря :))))))))))))
Но както и да е, аз нямам проблеми нито с режима си на хранене, нито със спортните си занимания, зная че са ми необходими и си налагам да ги спазвам.
След като ти стане навик, не можеш да понасяш нездравословните храни.
Привърженик съм на раделното хранене, защото съм го използвал върху себе си и самият аз се учудих от резултатите му. Нямам вяра на хора, които не спазват режим а само ми говорят " Една моя приятелка с такава диета, пък една друга с еди какъв си глад...." Това за мен е несериозно.
Така или иначе няма да влизам повече в този клуб, за да отговарям на глупави въпроси на хора, които поради озлобление, че нямат воля за да се променят, се нахвърлят на всички други.
Аз мога без този клуб, клубът също може без мен.
Исках да помогна, да ви дам сили, надявам се поне един човек да се е възползвал от знанията ми, пак ще е успех.
А на всички вас, които четете в този форум бих препоръчал само едно.
Решете се, че сериозно се заемате с тяллото си, вслушвайте се в него и четете не толкова за диетите, колкото за процесите възникващи и протичащи в организма.
Всеки организъм е различен и уникален и доброто за едни не е задължително да е толкова добро за други.
Все пак основните процеси са еднакви, както и нуждата от активен живот.
Но организмът ви сам ще ви подскаже отговорите, просто се вслушайте в думите му.
Това е от мен.
Пожелавам ви всичко най-хубаво и успех по пътя ви към идеалната фигура.
С най- добри чувства!
Диетолог



Тема Re: Това,нови [re: Инa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.03.02 14:34



Отказах се защото е безмислено - истината е една, обсъждаше се достатъчно дълго време. Споделих доста отдавна как аз самата отслабнах с 15кг и си поддържам теглото без проблем. Естествено имам сезонни колебания +/- 2-3кг и понякога и аз се шашкам, но едно е да свалиш зимните 2кг и съвсем друго да искаш да свалиш 20кг за един месец.
Всеки иска да стане бързо, защото са се сетили че лятото наближава, но нищо хубаво не става бързо. Не е само за отслабването, със всичко е така.
Що се отнася до смисъла на думите, самата дума диета ме кара да напълявам
Само се повтаряме - правилно хранене /дали ще е разделно, вегетарианство - всеки си определя за себе си/, спорт и много движение.
А тези с бързите диети ще си останат вечни посетители на клуба, за съжаление



Тема Мданови [re: Lara_]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 14:47



прави сте и на мен скоро ще ми писне в тоя клуб, но все още има неща, които искам да науча.
Аз пък споделих, че никога не съм имала проблеми с тялото си и не ми пука пак ще го заявя, че е почти перфектно, но ме притеснява здравето, защото стресът започна да ми оказва влияние и спорта и почти идеалният начин на живот не ми помагат.
Затова реших да променя храненето, си, защото като човек, който няма проблеми с килограмите и горенето се уливах с лакомствата и количеството.
И от много време насам виждам, че щом промених храненето си и живота ми се промени. Наистина една малка промяна, прави чудеса и после става начин на живот и се оказва доста лесно.
Имам приятелки, които от глад си разбиха здравето и най-тъжното е че едно момиче дори почина, след като боледуваше от анорексия.

За спорта се опитах да дам съвети, защото споделих че съм имала брат културист и съм виждала резултатите, той беше приет в Спортаната академия, но избра друго да учи. Даже се уверих в едно, че всъщност мъжете са по-упорити и по-суетни от жените.
Аз също съм спортувала различни неща.
Но явно е че тук не може да се говори.

Ти къде си поддържаш фигурата ако не е тайна?



Тема Re: Мданови [re: Инa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.03.02 14:59



Ами не е тайна, ама ме е срам да си кажа, че от ноември не съм ходила на фитнес
Иначе лятото по залите, ходих да тичам на стадион......много го обичам фитнеса, докато аеробиките някак си не ме привличат.
Фигурата си поддържам главно с подбиране на храната. Избягвам пържено, мазно, шоколад не поглеждам, ям само чисто пилешко месо или риба, много плодове. И не се ограничавам, нещата отвътре си ми идват - организма сам ти показва кое е добро и кое не. Преди няколко седмици направих 2-седмичен курс : адски много плодове след което си свалих зимните килограми, кожата на лицето ми светна и въобще доста ме ободри тази "диета".
Сега съм малко болничка, но чакам да се оправя напълно и започвам пак на фитнес.
А я кажи ти как се поддържаш?

PS: Ако знаеш нещо повече за женските тренировки от брат ти или от твоя личен опит ще се радвам да споделиш.



Тема ненови [re: Диeтoлor]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:06



Не ни напускай, аз съм доволна когато има с кого да споделя или да се посъветвам, доста неща научих от теб, благодаря.
Не обръщай внимание на ина пина гина и тем подобни идеални фигури, които са в този клуб неизвестно защо.



Тема а бе вие глухи ли сте или не чететенови [re: мими]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:16



обясних защо съм в този клуб, защото ме интересува ХРАНЕНЕТО, ЗДРАВОСЛОВНОТО, ПОЛЕЗНОТО с какви букви да го напиша.
Защото имам информация и защото искам да я обменям с някой!
Разбирам човека, защо ви напуска и знаеш ли аз ще го направя, просто няма обратна връзка ту, няма диалог.



Тема ще сенови [re: Lara_]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:21



регистрирам и ще си разменяме бележки, писна ми вече и все по-зле става.
Знам за женското хранене -за отслабване конкретно, знам и за женските тренировки, брат ми имаше зала. Просто нека си водим разговора без да смущаваме дамите, тук, които са изнервени от гладуването.
То вече ме изби на ирония!

ще те намеря Лара...обещавам!
И аз бях дотук!!!!
Опитах се наистина, но не помага!



Тема Re: ще сенови [re: Инa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.03.02 15:25



Чакам да ми пишеш



Тема не гладни сменови [re: Инa]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 15:25



ха ха ха хайде със здраве



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Диeтoлor]  
Авторkorni (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 16:18



az predlagam za moderator da byde izbran - dietolog .




Тема Re: Скъпи дами,нови [re: Инa]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 18:42



S'pa ti da ne si ot Gabrovo? Dori i da ima neshto vyarno v tova,koeto si mislish,
ne e neobxodimo vseki den da puskash nova tema i da zanimavash vsichki s problemite si.Kolkoto i da ti e strenno ima i xora koito ne se interesuvat.



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Диeтoлor]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 19:00



Zhalko! Beshe mi priyatno,nauchix interesni neshta ot teb i naistina suzhalyavam,che si reshil da zarezhesh kluba.Blagodarya ti za xubavoto pozhelanie!
Pozdravi



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: korni]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 19:02



Da,bi bilo chudesno,no dali shte se suglasi?



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Vasilena]  
Авторkorni (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 21:32



mi neznam dali 6te se syglasi, az samo predlagam, ako toi ima vse o6te niakykvo jelanie, moje da ni izvesti .
Dietolog, 4akame da ni kaje6 dali si syglasen da byde6 moderator? :-)



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Диeтoлor]  
АвторQuasimodo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 19:52



Liubeznii Dietolozhe,

Ne se chuvstvai obiden, nizvergnat i vuznenavidyan samo zashtoto na sveta ima
dezorientirani tsirei i mokri vurvi kato Incheto i zashtoto si se vuvlyakul v zhizneradosten (i umeren!, da otbelezha) spor s Korni. Az se vmuknah v posledniya spor tukmo zashtoto toi izlizashe malko izvun relsite.
Taka che oburshi sulzite, stegni se i stoi v cluba, deto si polezen i vurshish dobra rabota.

Q.



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Quasimodo]  
АвторKorni (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 21:28



ako nevinnia mi spor s dietologa go e propudil ot kluba sym syglasna da se izvinia :-)))
Izviniavam se, g-n Dietolog, ako se smiata6 za sasegnat ot razgovora ni :-))))
ama vzemi da se vyrne6 molia te, i da prieme6 moderatorskoto miasto :-)))))




Тема ей...нови [re: Quasimodo]  
Авторпитбyлa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 11:47



гърбав ... единствения дезориентиран цирей в тоя клуб си ти а единствената мокра връв е тая тъпа путка Veselina!

що не вземеш да си пъхнеш смръдливия кур в устата и (ако ти става все още убитако) та за вземе да млъкне грозната "умница"?

ква двойка сте само ... гърбав нещасник и дебела свиня ...



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Quasimodo]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 12:38



Искам пред всички да се извиня на Квазимодо, за лошото ми отношение .
Както и на другите посетители на клуба за неоснователните ми нападки към тях .
Простете ми, сгреших .



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Инa]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 13:21



az puk iskam pred vsichki da si priznaia che Qasimodo e grozen pupchiv zadnik ama si go haresvam mnogo! Puk i nai vaznoto e che mu e vinagi zapushen nosa i ne useshta kolko mi smurdi putkata kato me lize!

zaiche nali ne se surdish che spodeliam nashi taini



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Vasilena]  
АвторQuasimodo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 13:23



ne moe sladko svinsko butche



Q.



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Инa]  
АвторQuasimodo (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 13:27



i az ot svoia strana se izviniavam na Ina zatova che sum tup kaluf i neznam kvo govora! Vremenno izbadam v razni sustoiania i umopomrachenia! Prosti mi


Q.



Тема Re: Аз бях до тукнови [re: Quasimodo]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 13:29



revnuvam



Тема zabelyazvamнови [re: Vasilena]  
Автор Quasimodo (непознат )
Публикувано18.03.02 15:07



Zabelyazvam, che Medeniyat Ezik, za da ne chuva glasovete v glavata si, e pochnal da si govori sam, i ot chuzhdi imena. Zashtoto ne se chuvstva adequaten li, shto li?
Chini mi se, che i toi tryabva da bude naritan.



Тема колко си тъЪъъп ...нови [re: Quasimodo]  
Автор питбyлa (непознат)
Публикувано18.03.02 15:46



и ти ли ще ме нариташ бе гърбав?
та ти не можеш да си намериш сам пишката бе нещасник недоклатен

мисЛихтечесЪмумРяЛамамаМатасЪмвиеБаЛ!!


Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: питбyлa]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 21:58



Pitbulite sa mnogo tupi i zlobni kucheta,nai-chesto si gi vzimat bezzashtitni neshtasni xoritsa za da se chuvstvat zashtiteni ot sveta.
Shte se registriram za da ne mozhesh da pishesh ot moe ime poveche.



Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: Vasilena]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 22:38



Вярно е, че питбула е тъпо животно .
Извинете ни и двамата .



Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: питбyлa]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 22:39



Млъкни бе, тъпак,само ме излагаш.



Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: oracle9]  
Авторoracle8 (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 09:01



ти пък смешко кво се обаждаш?? ... кога ти се освободи устата от мазните курове дет ги лапаш??, кога ти исъхна спермата по устата?? та взе да се изказваш ...

вземи се скрии некъде ...



Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: Vasilena]  
АвторnaVasilenaPutkata (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 09:04



ouuu ste umra ot muka kato se registrirash ... kakvo li ste prava togava ... mi to nali tzelia sviat se vurti okolo tebe neporubena mindjo ... ste se razplacha



Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: Инa]  
Автор Инa:) (същата)
Публикувано19.03.02 09:20



ми щом всички тръгнахте да се регистрирате ...

да видим сега тъпака(тъпачката) където пише от мое име как ще се справи



Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: Инa:)]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 11:59



уффффффффффффф раздвоение на личността ли имам?
ту съм регистрирана , ту не . това е от алкохолаааааааааааа
и от тренировките /винаги на сухо/ .



Тема Абе какво ви става, бе!нови [re: Инa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано19.03.02 12:36



Съвсем сте превъртели! Какви са тея обиди, драми, мръсни приказки! Срамота!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: Инa]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 13:22



oh oh i az go imam sushtia problem samo deto pri men e zaradi tova che gurbavata mi lubov Quasimodo mi lepna nekva bolest poslednia put kato se opita da me ebe! oh nemoga da se seta mai bese prez 1997 godina! ot togava ne mu stava na gorkia



Тема Нямам общо с това!нови [re: Kлep]  
Автор Инa:) (същата)
Публикувано19.03.02 14:36



Нито извиненията, нито заяжданията са мое дело, то се вижда, че и след като се регистрирах някой продължава да спекулира с ника ми!

Щом им е гот нека го правят, но така килограми не се свалят:))






Тема Василенооооонови [re: Vasilena]  
Авторпитбyлa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.02 16:55



я очем у твою пиздуууу, па ако она йе стварно лепа, па да ми се догоди на питбулски курац

йел знаш како се йебе, кога човек изадже от затвор? - као изпущен:-)) пера фръкат ...

па лепа уста имаш, знаш за що



Тема Re: колко си тъЪъъп ...нови [re: oracle8]  
Автор oracle9 (непознат )
Публикувано20.03.02 03:29



Tochno pa ti li ste mi kazvash da ne se obajdam be, guz nedoeban! At tochno ot tebe da se kria smisul ne vijadam be, putko nedoklatena. Are hodi si blizni mizernia hui be manaf . Abe hui spleskan, otsno spermata tova ti ei osnovno iadane nali ?
Aide chao pedal nedoeban.



Тема абе ...нови [re: oracle9]  
Авторпитбyлa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 08:57



сплескан хуй ... педал недоебан е тоя дет те е правил бе смешко ... онва, дет виси между космясалите ти крака, е клиторът ти атрофирал, а не пишка миниатюрна бе травестит разцепен! много щедро го подаваш насам и натам тоя твой имагинерен приятел, чак си се запенил около гъза от връткане, ти го набия у турското седло, дорде почнат ти излизат гумната през пъпа напращял, дееееба мастията грозна!! затъкни си един o.b. ultra dry в задника разшлякан, че лайната ти осмърдеха клуба, нещастнико!



Тема Re: абе ...нови [re: питбyлa]  
Автор oracle9 (непознат )
Публикувано21.03.02 03:57



Abe chekio nedovurshena az kato ti kazvam che si prost kato rezan hui ti ne mi vervash. Kato te vidiah che perisvash purvia put se rekoh: ostavi go puteto vmirisano to e oste malko neka gleda i se uchi ot starite chepove ( klub poprujni ). Znachi edinia si posting si go prepisal ot

.
Sega mi otgovariah s prepisvane ot . Toi edin drug hui spleskan se opita to va da go plasira otnovo v poprujni ama burzo se otkaza
Iavno ot tolkova mnogo mineti v glavata ti samo sperma prokisnala ima a ne mozuk.
Slushai be manafski guz razcuftel, sledvastia put izmisli nesto tvoe i togava se obadi.
Aide hodi si raztvori guza na garata pa belkim niakoi se smili nad tebe i ti go turne.



Тема Re: абе ...нови [re: oracle9]  
Авторoracle8 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 09:54



скучен си ми вече ... дерзай ебалнник



Тема Re: абе ..( питбyл/oracle8/Инo ili tam kvoto si)нови [re: oracle8]  
Автор oracle9 (непознат )
Публикувано22.03.02 04:02



E tova veche si e tvoi posting ( питбyл/oracle8/Инo ili tam kvoto si oste ), Prilicha mi na tebe kusichko, plitichko i prostichko. To s taia torba s laina deto ia imash vmesto glava drugo ne moje da izmilish. Nema trupka, nema chuvsto , abe nedoebana tragedia. Aide tupa putko govniana triperiasala usmurdena kato izmislih nesto novo i tvoe se obadi ste si pogovorim pak, a dotogava blizi tashaci i go poemai zadno celia.



Тема истинатанови [re: oracle9]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 09:15



Ох, толкова ми е неприятно че ме разкриха че преписвам
Сега съм още по- отчаяна и вече не знам откъде да препиша
Вече всички знаят колко съм тъпа и много ме е срам Извинявам се още веднъж на всички
Моля ви, ме разберете че съм много чувствителна, защото си признавам че изглеждам като крастава жаба и никои свестен мъж не иска да ме задоволи!
Налага ми се да моля циганите по гарите но вече и те не ме искат!!! Вече напълно съм откачила и не знам какво върша. Простете на една тъпа Путка!!!
Ина



Тема нещастник!!!!нови [re: Инa]  
Автор Инa:) (същата)
Публикувано25.03.02 11:22



разбирам отчаяното ти желание да привлечеш внимание, но опитай с нещо полезно, което ще е за този клуб!



Тема Re: истинатанови [re: Инa]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:54



ti naistina si otkatcila



Тема Re: нещастник!!!!нови [re: Инa:)]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:56



znaesh li, te ako bjaha nared i zdravomisleshti .njamashe da sa debeli.
nali znaesh koga chovek jade prekaleno mnogo ,kakto i obratnoto.
debelinata e psihologicheski problem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.