Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 30.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема абе ...нови [re: oracle9]  
Авторпитбyлa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.02 08:57



сплескан хуй ... педал недоебан е тоя дет те е правил бе смешко ... онва, дет виси между космясалите ти крака, е клиторът ти атрофирал, а не пишка миниатюрна бе травестит разцепен! много щедро го подаваш насам и натам тоя твой имагинерен приятел, чак си се запенил около гъза от връткане, ти го набия у турското седло, дорде почнат ти излизат гумната през пъпа напращял, дееееба мастията грозна!! затъкни си един o.b. ultra dry в задника разшлякан, че лайната ти осмърдеха клуба, нещастнико!



Тема Re: абе ...нови [re: питбyлa]  
Автор oracle9 (непознат )
Публикувано21.03.02 03:57



Abe chekio nedovurshena az kato ti kazvam che si prost kato rezan hui ti ne mi vervash. Kato te vidiah che perisvash purvia put se rekoh: ostavi go puteto vmirisano to e oste malko neka gleda i se uchi ot starite chepove ( klub poprujni ). Znachi edinia si posting si go prepisal ot

.
Sega mi otgovariah s prepisvane ot . Toi edin drug hui spleskan se opita to va da go plasira otnovo v poprujni ama burzo se otkaza
Iavno ot tolkova mnogo mineti v glavata ti samo sperma prokisnala ima a ne mozuk.
Slushai be manafski guz razcuftel, sledvastia put izmisli nesto tvoe i togava se obadi.
Aide hodi si raztvori guza na garata pa belkim niakoi se smili nad tebe i ti go turne.



Тема Re: абе ...нови [re: oracle9]  
Авторoracle8 (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 09:54



скучен си ми вече ... дерзай ебалнник



Тема Re: абе ..( питбyл/oracle8/Инo ili tam kvoto si)нови [re: oracle8]  
Автор oracle9 (непознат )
Публикувано22.03.02 04:02



E tova veche si e tvoi posting ( питбyл/oracle8/Инo ili tam kvoto si oste ), Prilicha mi na tebe kusichko, plitichko i prostichko. To s taia torba s laina deto ia imash vmesto glava drugo ne moje da izmilish. Nema trupka, nema chuvsto , abe nedoebana tragedia. Aide tupa putko govniana triperiasala usmurdena kato izmislih nesto novo i tvoe se obadi ste si pogovorim pak, a dotogava blizi tashaci i go poemai zadno celia.



Тема истинатанови [re: oracle9]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 09:15



Ох, толкова ми е неприятно че ме разкриха че преписвам
Сега съм още по- отчаяна и вече не знам откъде да препиша
Вече всички знаят колко съм тъпа и много ме е срам Извинявам се още веднъж на всички
Моля ви, ме разберете че съм много чувствителна, защото си признавам че изглеждам като крастава жаба и никои свестен мъж не иска да ме задоволи!
Налага ми се да моля циганите по гарите но вече и те не ме искат!!! Вече напълно съм откачила и не знам какво върша. Простете на една тъпа Путка!!!
Ина



Тема нещастник!!!!нови [re: Инa]  
Автор Инa:) (същата)
Публикувано25.03.02 11:22



разбирам отчаяното ти желание да привлечеш внимание, но опитай с нещо полезно, което ще е за този клуб!



Тема Re: истинатанови [re: Инa]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:54



ti naistina si otkatcila



Тема Re: нещастник!!!!нови [re: Инa:)]  
Авторqq (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 22:56



znaesh li, te ako bjaha nared i zdravomisleshti .njamashe da sa debeli.
nali znaesh koga chovek jade prekaleno mnogo ,kakto i obratnoto.
debelinata e psihologicheski problem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.