Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 25.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Момичета вие откачате!нови  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 12:45



чета въпросите ви и се чудя защо издребнявате
семките, лютеницата, сушените плодове????
мисля че ако спазвате на 60% от здравословния начин на живот, ако спортувате и се грижите за тялото си, то след година ще имате един задоволителен резултат.
невъзможно е да живеем като отшелници и да стигаме до крайности и мании.
ако послушате организма си сами ще разберете, кое му допада и ако продължите да го правите постоянно то ще се натрупват нещата и така ще имате един нов начин на живот, нова външност и ново светусещане.
вместо да се чудите за семките, защо не откажете цигарите например, или кафетата ?
говорите за калории, а защо не изразходвате тази енергия чрез спорт?
опитайте с по-едрите неща и постепенно ще увеличите тези 60% с още
но се иска цялостна промяна, хранене, спорт, пълноценна почивка, грижи за кожата, духовно пречистване
и все пак се съобразявайте с възрастта си, с генетиката си, с работата си, със здравето си
извинявам се ако съм обидила някой, просто се опитвам да ви кажа какво мисля

и в едно се уверих - нещата стават бавно с постоянство



Тема Re: Момичета вие откачате!нови [re: Инa]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 13:29



Нищо обидно няма, въпросите ми за семките, лютеницата бяха като оспокоение , за това ,че съм ги погълнала, а пък не виждам и нищо лошо да научиш нещо повече за отделните храни.



Тема Re: Момичета вие откачате!нови [re: Инa]  
Авторkorni (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 22:42



inka, vseki si ima li4nata mania ili pristrastenost, blagodaria ti za mnenieto, ama kolkoto i neveroiatno da ti zvu4i mene me interesuvat tezi ne6ta i ne vijdam ni6to lo6o v tova ;-) a i pove4eto hora, koito se interesuvat ot tazi materia sportuvat ili pone se opitvat, za sebe si moga da kaja, 4e ne pu6a i pi amnogo po malko i redovno si sportuvam .
vseki si ima pravo da se zanimava s tova , koeto mu e interesno i ne vijdam pri4ina po tozi na4in da si ozaglavi6 postinga .



Тема Re: Момичета вие откачате!нови [re: Инa]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 23:22



Tova,che xorata se iteresuvat ot lyutenitsata i sushenite plodove ne znachi che izdrebnyavat,nito che otkachat. Kazvai si kakvo mislish,no si podbirai dumite,molya!



Тема Ама момичета!нови [re: Инa]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано13.03.02 08:03



Ина не иска да ни обиди! Просто казва нещо, с което и аз съм съгласна - отслабването, или пък здравословния начин на живот, не трябва да става мания! Съгласете се, че прекаляването може да ни направи асоциални, а и смешни. Например най-добрата ми приятелка, която си е една клечка, се е вманиачила на тема отслабване. До такава степен, че говори само за това и страшно дразни вече околните. Едно, че почват да се чудят въобще има ли нещо друго в главата, а и ги комплексира - защото, когато една абсолютна клечка само се вайка, че е дебела, как трябва да се чувстват в нейно присъствие нормално сложените жени! Това е ужасно! Да не говорим, че от лицето й е останал само един нос - едва сега си пролича, че е възедричък. Пък и вместо възхищение, събужда само съжалението на мъжете, които познаваме!
Аз не виждам смисъл във вечното гладуване, в непиенето на алкохол, в лягането рано и т.н., само и само да сме красиви. За какво ми е тая красота, ако не я демонстрирам на партита и по заведения! Нали така!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Ама момичета!нови [re: Kлep]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 09:31



Клер, благодаря че си ме разбрала!

Василена, очевидно е че думите ми са повече от премерени, нещо повече улучили са право в десятката !

Корни, по въпросите и отговорите ви виждам колко се интересувате от храненето и колко разбирате! А относно спорта виждам че воюването с килограмите тук не е чрез него, а чрез всякакви други алтернативи вкл. и опити за фабрикуване на добро тяло.

Лек ден от мен!





Тема haide pak [re: Инa]  
Авторkorni (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 10:02



ina, dobre de, kaji mi izob6to li ne te vylnuva s kakvo se hrani6?
i za6to otri4a6 pravoto na vseki da si komentira tova, koeto mu e interesno?



Тема :)нови [re: korni]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 10:12



интересува ме храненето, начина на живот, спорта, козметиката и здравето, защото съм ужасно суетна и не само, но пътят до тях е не само на теория, чета много и различни атвори, но се опитвам да го прилагам и на практика.
ти винаги ли си контра???
не отричам нищо, просто вместо да карате някой да ви казва какво има в една лютеница, защото лютеници фул на пазара, можете да прочете на етикетчето какво е съдържанието и процента на различните съставки и се чудя на цялата тая отрова, която дишаме, пием и поемаме чрез храната една лютеница ли ще ви развали диетата????
затова се опитах да утеша милите дами, че е важно голямото, а не дребните неща....
а бе зарежи, тук сте май доста изнервени...



Тема хайде чаонови [re: Инa]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 10:22



ами ти к,во правиш тук, след като си над тези неща остави ни нас простосмъртните да се съветваме и да обменяме идеи и съвети.



Тема Re: :)нови [re: Инa]  
Авторkorni (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 10:31



az kontra? niama takova ne6to , vij kolko milo ti se usmihvam samooooooooo
i e redno da spomenem, 4e sled kato se interesuva6 - vkliu4vai se aktivno, ako ne se interesuvai, ne se vkliu4vai - ti si izbira6 .
ama ostavi i drugite da si praviat izborite :-)))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.