Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 20.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Китайската диетанови  
Автор ProBily (непознатa)
Публикувано08.03.02 18:40



Моля ви, пратете ми линк или ми обяснете каква е тази китайска диета. Прерових всички постинги, но намерих само отзиви. Сега любопитството още повече ме гризе. Аз сега съм на диетата със зелева супа 3ти ден и не мога да опиша колко съм освирепяла от глад. Стискайте палци да не се предам утре :-))))



Тема Re: Китайската диетанови [re: ProBily]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано08.03.02 20:28



Как си жива с тая супа, аз веднъж я изкарах 1 седмица и повече не мога да си помисля за нея без да ми се додрайфа.
Значи има китайска диета и една японско чудо и аз малко ги бъркам. Мисля, че тази, на която съм в момента, е японското чудо - варени яйца на обяд и месо със салата вечр, горе-долу това й е принципа. За жалост, на 5-я ден се изринах от яйцата (или поне аз от това мисля,че е) и занапред съм решила на обяд - кисело мляко.
А другата, която май си е баш китайската е нещо от сорта на 1-ви ден 2кис. мляка, 2-ри 1 прясно, 3-ти три варени яйца и т.н.
Но, разбира се, може и да ги бъркам.

Поздрави!


Тема Re: Китайската диета [re: Birdy]  
Автор ProBily (непознатa)
Публикувано09.03.02 09:59



О цяла седмица !!! Вземам те за пример :-)))))
Тази китайска диета явно е забулена в тайнства и неясноти :-))) Ама иначе - яйца, салатки, кисело мляко - много по-добре звучи от зелева супа, зелева супа и зелева супа :-)))))
Мерси !



Тема Re: Китайската диетанови [re: ProBily]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 20:01



1-vi den:2 kis.mleka 1%maslenost
2-ri den:zelenchutzi na korem
3-ti den:5 iaitza vareni
4-ti den:5 vareni kartofa
5-ti den:800g pileshko meso
i posle povtariash sashtoto oshte 5 dni.Otslabvash s 7kg,ako ia izkarash 10 dni.Uspeh.



Тема Re: Китайската диетанови [re: ili]  
АвторProBily (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 11:40



Благодаря много! Ще опитам. Зелевата супа нещо не дава резултат, а е и такава мъка. Дано с това да успея. Благодаря !



Тема Re: Китайската диетанови [re: ProBily]  
Автор petya_georg (непознат )
Публикувано10.03.02 21:14



az sum probvala tazi s jicata i mesoto dosta e efikasna , a i ne ozveriawash suvsem ot glad



Тема Re: Китайската диетанови [re: ili]  
АвторДиeтoлor (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 22:03



Горкият ви организъм
ако можеше да говори би крещял от болка.
Интересно ми е , дори да е истина това за 7-те килограма, в което мъничко се съмнявам, колко време се задържа това сваляне.
Предполагам, че максимум до 2-3 месеца отново се възвръщат.
Сега точно не ми се пишат дълги теми относно паметта на клетката , и това, че организмът веднъж свикнал на дадено тегло, прави всичко възможно да си го възстанови, но 7 ТРАЙНИ килограма за 10 дни е смехотворно



Тема Re: Китайската диетанови [re: Диeтoлor]  
АвторMelinda (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 23:48



Dietolog, znaech li kolko vreme triava na organizma za da svikne s nonoto teglo, ako kilogramite se svaliat bavno, okolo 3-4 na mesec. Izobchto vizmojno li e da svikne?



Тема Re: Китайската диетанови [re: Диeтoлor]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 00:44



Chakai malko sega,az nikade ne sam kazala,che e polezna tazi dieta ili che ia preporachvam.Momicheto pitashe kakva e i az i napisah.
Lichno na men ne mi haresa.Napravihme ia zaedno s maja mi za 6 dni.Az svalih 2kg,a toi 7 kg.Ako ia biahme izkarali do krai,toi sigurno shteshe da otslabne nai-malko s 10-11 kg,pri koeto nito chuvstvashe glad,nito umora,daje vse mi povtariashe,che moje da jivee s mesetzi na tazi dieta.No az biah mnogo neshtastna,zashtoto obicham da si hapvam i zatova se otkazah.A tochno az sam tazi,koiato ima da svalia 10 kg.
Molia te,obiasni mi tova za pametta na kletkata,i zashto moiat organizam zabravi,che 20god. beshe sviknal da e 48-50 kg,a sega 1 god. sled rajdaneto na bebeto mi,vse oshte sam 61kg.Na 33 godini sam,165sm,i vaprosat mi e savsem seriozen.
Kak da gi stopia tezi kiltza,kato predi si hapvah na volia i biah slaba i ne sam sviknala da se ogranichavam.



Тема Re: Китайската диетанови [re: Melinda]  
АвторДиeтoлor (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 11:45



Значи според мен за всеки организъм е различно.
Според много диетолози колкото време си качвал, толкова после трябва да сваляш за да е трайно. Според мен не е така, но пък наистина една жена като дебелее 9 месеца по време на бременност, после и трябват поне 9 месеца за да е в същата форма като преди, поне след първото раждане, после нещата са съвсем различни...
Според мен за загуба на теглото до 10% са необходими 3-4 месеца постепенно намаляване на теглото, съчетани с умерени физически натоварвания, за да може и постепенно да се увеличи обмяната на веществата




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.