Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 27.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте ми фитнеснови  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано04.03.02 19:48



Проблема е, че аз живея в Люлин, а приятелката ми, с която гладувам и искаме да ходим заедно на фитнес - Хаджи Димитът.
Има ли според вас компромисен вариант - място, на което да ни е удобно и на двете?
Също така живо ме интересува и какви са цените, май има доста сериозна ценова разлика между различните места ?
Мерси предварително!

П.С. И ние сме на китайската диета :))

Поздрави!


Тема Re: Препоръчайте ми фитнеснови [re: Birdy]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 12:48



В Люлин има зала и цената е 1.50 на тренировка.
Ако те интересува ще попитам къде се намира точно.



Тема Re: Препоръчайте ми фитнеснови [re: *******]  
Автор elena_ss (тра-ла-ла)
Публикувано06.03.02 09:50



na men mi e interesno kade e, vapreki che daje i za Liulinci Liulin e dosta obshirno poniatie. Kak mi se iska da e blizo do nas

_________


Тема haideнови [re: Birdy]  
Автор ProBily (непознатa)
Публикувано06.03.02 11:04



Haide kato razberem kyde e fitnesa da me vzemete i mene. Az sym v Liulin 7. Dali tazi zala raboti sled 20:30? Nqmam na kogo da ostavq bebeto predi tova :(. Ima syshto i variant za bqgane ama za nego trqbva mnogo silna motivaciq. A i v Liulin vyzduha e strashno mrysen.



Тема Ideaнови [re: ProBily]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 20:02



Tova, koeto chesto predlagam v tozi klub e Tai-Bo. Ako nyamash predstava - tova e kombinatziya mejdu aerobika i boini izkustva. Mnogo e gotino. Natovarvaneto e ponosimo, a efektat - mnogo dobar. Az lichno hodya na 2 mesta (zavisi v koi den sam svobodna). Variantite sa:
1. stadion Vasil Levski sabota i nedelya 16.00 - 17.00h ; sryada 15.00 - 16.00h
Tzena na 1 poseshtenie - 2,50lv, no ima i karti
2. fitnesclub Proxima na ul. Bunaya (do klinika Vita, do ul. Oborishte)
vtornik 20.00 - 21.00 h; chetvartak 17.00 - 18.00.
Tzena na 1 poseshtenie - 3 lv, sashto ima karti
Ako ti beshe momicheto, deto jivee v Hadji Dimitar - i dvete sa ti idealni. I az jiveya tam, taka che ot opit znam :-)
Pomisli.




Тема Re: Ideaнови [re: Yana]  
Автор ProBily (непознатa)
Публикувано06.03.02 20:10



Az sym v Liulin, no da ti kaja Tae Bo-to mnogo me zaintriguva. Az mqrnah po centyra edna takava obqva, no ne si zapisah koordinatite, taka che mnogo ti blagodarq :-))) V sybota i nedelq, ako se uredq tatkoto da se griji za beborana, sym tam :-))))))))) Jalko che nqma Tae Bo nqkyde v Liulin.



Тема Re: Ideaнови [re: ProBily]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано06.03.02 20:42



ProBilly, колко ти е голямо бебето и по кои градинки ходите, че като нищо сме се засичали някъде. Моя хубавец е на година и 1/2. Само че аз има на кой да го оставям само в събота
А ти, с ник ********, ако ни намериш това място в Люлин, силно подозирам, че ще те заобичаме вечно :))))
Пак по отношение на Люлин - знаете ли нещо за новия фитнес до метрото, май е на "Сиконко" ?

Поздрави!


Тема ще го кажа местенцето,нови [re: Birdy]  
Автор******* (Нерегистриран)
Публикувано07.03.02 10:25



само да се видя с момчетата, които държат залата, за да питам точно къде е и повече за уредите, цената и работното време.
или утре или другата седмица ще имате отговор




Тема Re: Ideaнови [re: Birdy]  
Автор ProBily (непознатa)
Публикувано07.03.02 10:46



Moeto bebence e oshte malko - na 5 meseca :-))))) Hodq nai-chesto v gradinkata mejdu blokove 709 i 718. Az ne se poznavam s mnogo maiki tuk, taka che sigurno ne se poznavame :-)))) No shte mi byde priqtno da pobutame kolichki zaedno nqkoi pyt. Az chesto obikalqm i drugite mikroraioni - mnogo mi e skuchno da sedq samo na edno mqsto :-)))
Vchera vidqh po stylbovete razni cvetni obqvi za damska fitnes zala v bl. 222 - 28 lv. e kartata za mesec. Sigurno cenata na edna trenirovka shte e kym 2lv. Trqbva da proverim :-))) A za tozi golemiq sporten centyr nishto ne znam. Vse minavam ottam i go gledam s liubopitstvo, no ne se prestrashavam da vlqza da popitam :-)))
V Liulin ima mnogo zali na Ikken - izvesten karate klub. Imat zanimaniq po samootbrana za vyzrastni v Liulin 8. Tova mi zvuchi interesno. Samo che e prez sedmicata, a az nqma na kogo da ostavq beboka togava :(.



Тема Дамски фитнес :)нови [re: ProBily]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано07.03.02 19:36



Звучи доста добре. Ама ти си ми далечко малко, аз съм в 4-ти. А честно казано, не съм съвсем сигурна къде точно се води 7-ми :))
Ама дай някак да го проверим тоя в 222, да видим как е положението.

Поздрави!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.