Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За да има бързи резултати....нови  
Автор universe (различен)
Публикувано23.02.02 03:07



Здравейте приятели!Искам да ви помоля да споделите как спортувате,в къщи ,на аеробика,в парка,мисля ,че ще е полезно и интересно за всеки които иска да отслабне.
Аз например ходя много пеша и правя упражнения в къщи
А вие ?

Вселената е около нас.......otkacham]


Тема Re: За да има бързи резултати....нови [re: universe]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано23.02.02 07:59



Aз ходя три пъти в седмицата на Tae Kwon-do. Лятото ходя страшно много пеша и плувам и ходя да тичам и какво ли още не, обаче през зимата нямам възможност.
Понякога играя гимнастика в къщи. А най-хубавото е че много танцувам...това е най-хубавия спорт!
Поздрави.

Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: За да има бързи резултати....нови [re: universe]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано23.02.02 10:22



Аз карам колело сутрин.Велоергометър де,по час,час и половина,зависи колко време имам;)
Обаче понякога така ме мързи,че нищи не е в състояние да ме качи на колелото...
Има и друг ефект.Открих,че ако съвсем,ама съвсем случайно си се понапил предишната вечер,това е най-страхотния начин да си избиеш махмурлука;)))
Само да се наканиш да го караш , де...



Тема Re: За да има бързи резултати....нови [re: Oливия]  
АвторLea (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 15:01



Dovolna li si ot veloergometara? I az obmisliam dali da si vzema, zastoto ne vinagi imam vreme za aerobica, a i tam kadeto mi haresva da hodia mi idva dosta dalech. Ta se chudia struva li si da si vzimam kato gledam edna priatelka deto ima biagasta pateka, "potanala v prah".



Тема Re: За да има бързи резултати....нови [re: Lea]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано26.02.02 17:31



Е-е,ми то е до човека;) Не си заслужава парите само ако нямаш волята да го караш...Ако не ти е силна мотивацията за отслабване.
Много съм доволна,и задника се стяга,и тонуса се повишава!
Обаче здраво го карам...Винаги когато ми е нещо криво или нервно,се качвам на колелото.
Не е обаче нужно да се кара всеки ден,защото омръзва.Аз съм го сложила моето на видно място в хола ,за да гледам телевизия,доакто карам;))Така по-бързо минава времето.
Номера е :на ниска скорост(в смисъл по-малка тяга) , по-дълго време,минимум 30 мин.,трябва да се изпотиш хубаво.Иначе се правят мускули,а не е много естетично с някакви буци над коленете да се сдобиеш...
Поздрав!





Тема Re: За да има бързи резултати....нови [re: Oливия]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано26.02.02 18:11




Аххаааа, имам следния въпрос: как ти се стяга задника, като си седнала на колелото???
Аз много се колебаех точно поради тази причина какво да си взема - велоергометър или степер, защото степера обхваща и краката и дупето, докато за другото не съм сигурна.......
Като краен резултат още нищо не съм купила.....защото...ъъъъъ...нещо се моткам



Тема Питане! За ски-тренажор?нови [re: universe]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано26.02.02 18:13



Аз имам в къщи ски тренажор.
Какво ще кажете за него?

Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: Питане! За ски-тренажор?нови [re: Dundita]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано26.02.02 18:20



От тия дето едно време ги рекламираха по ТВ-то ли?



Тема Re: Питане! За ски-тренажор?нови [re: Lara_]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано26.02.02 22:10



Точно от тия!


Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: За да има бързи резултати....нови [re: universe]  
Авторaлekc (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 16:01



Преди няколко години правех упражнения вкъщи (5 пъти седмично) с касетката на Синди Крофорд. Чувствах се страхотно. След първите 3 месеца направо неможех да позная тялото си. Бях се стегнала страхото. Естествено издържах така само известно време. Сега мисля да започна пак и всеки ден си казвам - от утре. Истината е обаче, че ужасно ме мързи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.