Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zelen chaiнови  
АвторKonstantina (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 09:37



Zeleniat chai chesto se preporachva pri vsiakakvi dieti i kazvat che deistva mnogo tonizirashto i podmladiavashto na organizma. Niamam predvid tezi kitaiskite zeleni chaiove, koito deistvat razhlabvashto, a istinskiat zelen chai (ako iskate dori balgarskiat na Bioprograma).
Ako niakoi znae neshto pove4e po vaprosa, neka se vkliu4i......



Тема Re: Zelen chaiнови [re: Konstantina]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.02.02 15:12



Много сме говорили по темата за зеления чай. мен една гинеколожка ме бе стреснала, че образува кисти, но се оказа, че не е зеления чай, а онези разхлабващите, защото имат много цинк. Иначе аз се наливам със зелен чай, много ми харесва има толкова тонизиращ вкус и ми дейстсва много добре. Определено НЕ е вреден, действа много добре на хранисмилането, знам, че китайците винаги след ядене пият по една чашка от този чай. Аз лично като съм преяла и като си пийна 3 глътки и после не ми е толкова тежко.
Ползвам го също и маска за лице... и се чувствам чудесно от него.
Това е което знам

Omnia vincit amor


Тема Re: Zelen chaiнови [re: Лyничka]  
АвторKonstantina (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 15:39



I az v4era pih v 1 kitaiski restorant zelen 4ai, beshe mnogo aromaten - dosega ne biah opitvala takyv i go servirat nepreceden s listencata vatre i se pie kato se utai - mnogo vkusen be6e. A ina4e sam probvala tezi na Twinings - angliiski i na Bioprogramata - kazvat che toniziral i podmladiaval ako se pie redovno...., ta shte vidim kolko shte se podmladia, de :)))))))



Тема Re: Zelen chaiнови [re: Лyничka]  
Авторgabbi (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 15:58



Molq te luni4ke, spodeli koi to4no vid zelen 4ai pie6 , za6toto pri tolkova vidove 4ai na pazara e trudno s da se orientira6.
Blagodarq ti predvaritelno



Тема Re: Zelen chaiнови [re: gabbi]  
АвторVal (Нерегистриран)
Публикувано28.02.02 16:32



На ден изпивам по един литър.Чудесен е ! Най-често си купувам "Формоза" или "Небесни храмове".Има много видове,ароматизирани,с горски плодове,с портокали и др.,но тези са натурални и на мен ми харесват най-много.



Тема Re: Zelen chaiнови [re: Konstantina]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано28.02.02 17:26



Здравейте,
Аз от както се помня все чай пия. В нас не се пие нищо друго - многоооо чай и натурални сокчета.
майка ми като се разхожда по центъра и като види накакъв специализиран магазин за чай и веднага там се пъхва Пробвали сме какви ли не....с портокалови корички, с ягодки, с ухание на кактус(моя любим), праскови и т.н.
Предлагат се всякакви видове. Само човек трябва да се хване и да се поразходи малко да разучи къде какво има.
Иначе зеления чай има още много полезни качества и едно от тях е антиоксидантното си действие.
Само дето не бива да се прекалява, като мен по 3 кани на ден!


Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: Zelen chaiнови [re: Лyничka]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано28.02.02 17:28



Това значи ли че ако пия разхлабителни (не става въпрос за чай) ще хвана киста???



Тема Re: Zelen chaiнови [re: gabbi]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.02.02 17:31



Аз лично пия от този на Биопраграма, много ми харесва а е и удобен за проготвяне, понеже си правя чай в микровълнвата и нямам време да го прецеждам, запарявам и т.н
сигурно звтентичен е много по-хубав, не отичам не съм пробвала, но този си ми харесва....
ех, а пък да не говорим за чай от жасмин, продава се в китайските магазини евтин е , и е божествен... но трябва да се прецежда.

Omnia vincit amor


Тема Re: Zelen chaiнови [re: Lara_]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано28.02.02 17:33



Ех предполагам, че не..
но понеже аз имах проблем и тя ме попита да не би да съм пила такива чайове... става въпрос само за чайове.
И все пак не е хубаво да се прекалява с разхлабителните
Ако имаш проблем мога да ти кажа рецептата за един чай, който е абсолютно безвреден, малко гаден на вкус... но действа по предназначение

Omnia vincit amor


Тема Re: Zelen chaiнови [re: Лyничka]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано28.02.02 17:39



Казвай
Макар че много-много не ми се пият гадни чайове, като има малки разхлабителни хапченца от сена




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.