Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема скарсдейлнови  
Авторния (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 20:47



Здравейте всички!
Отдавна ви чета и сте ми много симпатични, а сега с това групово слабеене те направо без конкуренция!
Крайно време е да споделя и моята изпитана диета.Да не забравя да кажа, че е американска, тъй като сме на чужда вълна.Преди три години отслабнах 15кг. с тази диета горе-долу за 2 месеца. Не бих казала,че е страшно лесна,но
наистина не е кошмарна. Много е важно да се спазва абсолютно стриктно/с много малки изключения/! За успеха гарантирам-на колкото приятелки я дадох навсякъде проработи. Аз съм на 38години, 172см,59кг. Знам,че звучи добре, но не изглежда толкова добре. Нали всички си знаем кусурите и все там се гледаме...Много обичам да си хапвам и го правя,де.От периода на свалянето ми остана навика сутрин задължително теглене и записване на показаното-приятно или не. Знам,че звучи вманиачено, но това е начинът да не изпускам положението. Като дам 2-3 кг. отгоре веднага минавам на "Скарсдейл" за няколко дни. Унесох се,ей сега ще почна да пиша самата диета, само още малко да обясня. Значи ограничения в количеството храна НЯМА!През цялото време може да се пие сода с лимон.При пристъп на глад-моркови и целина на корем.Тази диета е един вид разделно хранене, не знам как точно става, може да се каже, че си хапва човек, а всяка сутрин 500гр. ги няма. Програмата е за 14 дни-8кг.Сега ще напиша първите няколко дни, ако ви хареса-утре продължавам.
Диета"Скарсдейл"-д-рТърноуър и д-р Бейкър

1ден: закуска:1/2 грейпфрут,кафе(чай) без захар и мляко, препечена ръжена филийка без нищо.
обяд: студено месо(по ваш избор-тънко нарязано и без мазнини),домати,кафе
вечеря: риба или други морски храни, смесена салата без ограничение на зеленчуците, препечена ръжена филийка, грейпфрут или др.сезонен плод, кафе или чай.

2ден:закуската е една и съща през цялото време.
обяд: много добре изпечен хамбургер, домати, зелена салата с маслини,кафе.
вечеря:плодова салата-в неограничено количество и асортимент,кафе.

3ден:закуска-същата
обяд:сварена риба,залята с лимонов сок,грейпфрут или др.сезонен плод, кафе.
вечеря:нарязано агнешко печено без тлъстини,зелена салата, краставици, маслини,кафе.

4ден:закуска............
обяд:две яйца,пържени с минимално количество мазнина,парче изкиснато сирене,варена тиква или обелени домати,препечена ръжена филийка,кафе.
вечеря:парче пилешко месо на скара(без кожа), варен зелен фасул или спанак,зелени чушки,кафе.

5ден:закуска...............
обяд:парчета сирене от различни видове, варен спанак, препечена филийка,кафе.
вечеря:риба,прясна салата,пресни зеленчуци-запарени,препечена филийка,кафе.

6ден:закуска................
обяд:плодова салата-без никакви ограничения,кафе
вечеря:парче печено пиле или пуйка,зелена салата с домати,грейпфрут,кафе.

7ден:закуска
обяд:парче пуйка или пиле,домати,моркови,запарено зеле,кафе.
вечеря:бифтек на скара,зелена салата,краставици,домати,кафе.

Стига засега.Знам,че звучи сложно,ама никак не е,честно! Аз постъпвам така-когато е агнешко,бифтек или нещо подобно просто ям пилешка пържола на скара.Първият ден студеното месо ми е някакъв колбас без тлъстини-постна шунка или филе.Пак се получава половиния килограм надолу,а често е и повече.Предполагам ясно е, че кафето изобщо не е задължително.
Поздрави на всички, а ако някой реши да пробва ,аз съм готова да сваля 5-6кг.,почвам веднага!!!




Тема Re: скарсдейлнови [re: ния]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 22:24



Tazi rezhim e idealen za xora,koito nikoga ne sa spazvali dieta i imat da svalyat kum 20kg.



Тема Re: скарсдейлнови [re: ния]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано22.02.02 13:42



Имам книжката в нас, ама тая диета не ми се струва здравословна....то коя ли такава диета е. Аз съм напълно за диетата съставена за определен човек според неговите предпочитания, според организма му. Иначе как да го чм това месо, като ям много малко месо?
Дано успееш обаче да смъкнеш килцата който искаш. Ех...и аз да бях 59!
Успех

Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: скарсдейлнови [re: Dundita]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 18:04



Знаеш ли, аз пък мисля,че тази диета е най-малко вредна.Това си е един вид разделно хранене. Но при точното съчетаване става направо чудо-просто организмът сякаш се превръща в някаква машина за изгаряне на мазнини.
А щом имаш книжката, значи знаеш, че върху тази програма е работено 19 години.
Вярвай, пробвала съм всичко възможно-китайска, японско чудо, зелевата супа и какво ли не още.Започвах винаги с неистов ентусиазъм, но докарвах нещата до третия, максимум четвъртия ден и.......знаеш продължението.
Когато ми попадна тази книжка преди няколко години си помислих, че нищо не пречи да пробвам, но малко несериозно погледнах на тези 8кг. за 14 дни.
Но когато след сравнително прилично хранене на другата сутрин свалях по 500,по 600гр., а понякога и повече, направо полудявах от кеф и не вярвах на очите си. Така дойде и амбицията-купих си електронен кантар и започнах да си свалям, да си свалям без да гладувам. И най-важното: отдавна се храня нормално, често се оливам и то тотално, но килограмите се поддържат.По-горе казах-тръгна ли нагоре-малко скарсдейл и готово.

А пък има нещо друго, което според мен е най-важното.Килограми, носени с достойнство могат изобщо да не бъдат забелязани(естествено, ако не вредят на здравето). Е,по-добре е да бъдем елегантни, но пред една изпита красавица с освирепял от глад поглед винаги мисля,че е за предпочитане приятно закръглена, но излъчваща красота и спокойствие дама.

Поздрави!




Тема Re: скарсдейлнови [re: Hия]  
Автор filomena (normalna)
Публикувано22.02.02 19:13



Ще напишеш ли и останалата част от диетата, както обеща. Ще чакам с нетърпение.



Тема Re: скарсдейлнови [re: Hия]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано22.02.02 20:13



Здравей Ния,
Аз бях много запалена относно тази диета и ми изглеждаше много добра....до момента, в който не станах вегетарианка. хапвам си често риба и съвсем рядко пилешко, обаче всяка вечер да ям месо направо ми се струва отвратително.
радвам се, че при теб е помогнала....всичко в крайна сметка си зависи от човека.

Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: скарсдейлнови [re: Dundita]  
АвторHия (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 10:27



Dundita, и аз не обичам месо с изключение на пилешко. То и затова като съм на тази диета си ям основно пилешки пържоли. Но много ми липсват млечните продукти, там има само веднъж-два пъти по малко сиренце.
И през цялото време си мечтая за Активия с мюсли и други подобни, които обичам да ям в неогрничени количества.......
Ама какво да правя като само тази диета мога да изкарам докрай.
Явно наистина универсална диета няма, при всеки е много различно.

Поздрави!



Тема Re: скарсдейл [re: Hия]  
Авторvodka (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 22:59



az su6to imam knijkata "skarsdeil" naistina e dobra i efekta e dosta dobur...mislia pak da ia po4na, 4e sega teja 59, a iskam 50 da stana....ako iska6 da ia po4vame zaedno i da si pi6em tuka rezultatite:)))
pozdravi



Тема Re: скарсдейлнови [re: Dundita]  
АвторKonstantina (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 10:23



Zdravei Dundita,
V tvoia posting za parvi pyt vijdam da se spomenava za vegetarianstvo. Mislia che e triabva da se napravi neshto kato klub4e za vegetariancite, za da obmeniame opit. Az sashto ot 2 godini ne iam meso i se chuvstvam prekrasno - ne iam nikakvo meso, nito riba, nito pile6ko. Ti ot kolko vreme kara6 bez meso?



Тема Re: скарсдейлнови [re: ния]  
Авторceci (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 12:51



Koga shte napishesh ostanalite 7 dni ?
Mnogo se zaintriguvah!
Osven tova iskam da te popitam sled 14-ya den kakvo se pravi ?
Mozhe li da se prodalzhi vednaga i da se zapochne pak ot 1-vi den ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.