Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кой иска да започнем диета от днес? (продължение)нови  
Автор turbulent (vision)
Публикувано20.02.02 22:25



Хей, мацки :)) я и аз да ви поздравя за идеята 'да отслабвате заедно', както и за общите усилия и силната воля, която добивате в това начинание ! :))

Така, като ви чета взе, че ми стана мноооого интересно и реших и аз да се включа. Отворих нова тема, защото онази стана много 'тежка' за зареждане, а и навярно има хора (като мен), които искат да започнат от днес :) Продължете тук, моля :))
Много ще се радвам и тези, които приключат с диетите, да навестяват редовно и 'по-късно включилите се' :))) за да поддържаме темпото и ние :))

Аз мисля да започна от утре ( с Китайската, защото нали за нея пишете, че имала ефект) на мен ми е много любопитно какъв резултат ще има :).
От сега, обаче да си кажа - не си представям как ще издържа без сладки неща :((. Аз не пия кафе, алкохол, не пуша цигари, НО съм страшна ШОКОЛАДОхоличка :)) !!!!! Бог да ми е на помощ, да не припадна само :)) Абе, ... от сега си знам, какви ще са ми прегрешенията и как ще ви се обяснявам (в любов :P), като ученичка :)) Прощавате ми, нали? :)
Ма то лошо няма :) , повече спорт --> само на шоколад ще я карам :))
Трябва отсега да си патентовам една 'шоколадова диета' да не ме изпревари някой :)), и един ден и аз ше се чета като прословутата 'китайска диета' :)) хехе :))
И друго - без плодове също няма да мога :( Сори, ама сега са портокалите, а те са ми любимите. както и кестените есента (от които се пълнее много, но аз не ги оставям да ме подминат, ей така :)) )

хайде, Поздрави!
До утре! :)

ПП (нали няма да ме оставите сама? :) искам и други на хорото. ще отслабваме и ще се забавляваме)
Извинете за дългия постинг!



Тема hi!!!нови [re: turbulent]  
Авторvodka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 22:30



zdrasti!!!
Az mislia, 4e sum kato teb...dosta mi dopadna tazi duuulga temi4ka s ob6toto otslabvane!!!
Ako ni priemat....i nie da se wkliu4im v otslabvaneto!:)))



Тема Re: Кой иска да започнем диета от днес? (продължение)нови [re: turbulent]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 22:57



Zdravei,
Az mislya ot ytre da zapochna lechebnoto gladuvane,taka che ne si sama. Imam
da svalyam 4 kg. Nai-trudno shte mi bude da ne pusha,no nyama nachin.Shte se
radvam da spodelyame kak vurvi i da si povdigame duxa. Minalata godina svalix
sled razhdane 13 kg s mnogo muki i posle ne napulnyax,no mi ostanaxa tezi nyakolko
kilograma za da se vurna v predishnata forma.



Тема Re: Кой иска да започнем диета от днес? (продължение)нови [re: Vasilena]  
Автор turbulent (vision)
Публикувано20.02.02 23:20



А какво е това лечебно гладуване? :)
Само вода и чай ли? ;) Ужас! Аз не мисля да ГЛАДУВАМ :))
Ще си хапвам нормално ( по тая, китайската диетка), ще си прегрешавам, ще ви се оплаквам и вие ще ми прошавате ;))) Стига да не ме подгонят с точилката, там, кой беше .. :))
Успех и на теб !



Тема Re: hi!!!нови [re: vodka]  
Автор turbulent (vision)
Публикувано20.02.02 23:26



Започваме (от утре, нали? :)) ), няма питане!
А другите ще ни подкрепят отстрани

хайде, утре си купувам 2 млека (нали 2 беше)и ... Ужас! :)) само като си го представя :)) ма утре ще му мисля :))



Тема Re: Кой иска да започнем диета от днес? (продължение)нови [re: turbulent]  
АвторVasilena (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 23:30



Pulniya glad ne e za men.Lechebnoto gladuvane e vsyakakvi plodove i chai s med,no
samo tova.Predi otslabnax s proteinova dieta,neshto podobno na kitaiskata dieta,no
mi pisna da yam meso i yaitsa,puk i v edin moment spryax da otslabvam,zatova sega sum reshila s po-drastichna dieta da svalya poslednite kilogrami.
Pozdravi!



Тема пишете ме и мен!нови [re: turbulent]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано21.02.02 07:08



И аз съм вече в списъка.
И познайте - от днес запозвам отново! Ами нямаше как просто бях много нервна и доста си похаонах тия дни. Ама от днес започвам на чисто така да се каже.
Айде ще видим каква ще е равносметката в края на деня. Аз се надявам обаче постепенно да привикна на новия рейим на нискокалорично хранене защото после пак ще си възвърна килата както жинаги досега.
Айде успех на всички.

Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Пфу,тая китайска диетанови [re: turbulent]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано21.02.02 09:24



е отврат,да ти кажа! Я зарежи,почни си плодово-зеленчукова диета...Вярно,че се отслабва,ама е гадноо,представи само 5 яйца,баси!....
Казах вече в предишната тема,няма ли жива храна,не си е работа! То каквото и да ядеш съвсем по мъничко ще отслабнеш...Даже и шоколад...Какво толкова ,един шоколад е само 500 калории,карай цяла седмица на по един на ден и пак ще отслабнеш! Ама въпроса е дали е здравословно такова отслабване...Не е!
Един килограм плодове и 4-5 чая с мед на ден,това е най-доброто средство за оптслабване.И захранване след това,има си ситема ,но не я знам точно.Това е т.н.лечебен глад.
Китайската диета е пълна глупост,не мога да повярвам,че толковамного и интелигентни момичета се запалиха по нея! Това си е само мое мнение и не ангажирам никого с него..
Хайде успех !!



Тема Re: Кой иска да започнем диета от днес? (продължение)нови [re: turbulent]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано21.02.02 10:21



Знаеш ли - имам братовчедка, която отслабна точно по-този начин. Тя беше доста пълна, бивша гребкиня и си беше якичка.
Мина на диета шоколадови бонбони и кисело мляко. По една кутия бонбони и едно кисело мляко на ден. Стана клечка.
Не казвам, че е особено здравословно, но пък е идеално за такива шоколадохолички като теб

Вследствие й се наруши обмяната на веществата нещо и сега колкото и да яде не може да напълнее, което не е чак толкова лошо в края на краищата.....



Тема Re: Пфу,тая китайска диетанови [re: Oливия]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано21.02.02 13:18



И на мен взе да ми писва вече, защото свалих 4 кг първите дни и от тогава нищо, но все още не съм се отказала от бягането всяка сутрин.

А що се отнся до лечебния глад, мисля да започна една серия от понеделник, но да видим до тогава какъв акъл ще ми дойде...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.