Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Трагедияяяяя!!!нови  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано22.02.02 10:35



Моля ви момичета кажете ми нещо окуражително и мило..............
Свалих 3 кг и сега съм на нивото си от лятото, ще сваля още 3 и спирам.
Но вчера като се гледах в гледалото - ми то циците ми съвсем ги няма
И се побърках, искаше ми се да взема да се натъпча и да кача даже 10кг, но да си имам някакъв бюст. Сега си ги виждам толкова малки, че съвсем се депресирах
Скоро писах много самоуверено, че се предпочитам без цици, но слаба и когато това стана вече виждам че не съм била права.........Почнах да си мисля как ще събирам пари за силиконови (въпреки че изглеждат ужасно)...
Реве ми се



Тема Da ne si posmqla! [re: Lara_]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано22.02.02 12:52



Q samo vkluchi televizora i vij kolko mnogo slabi i izkushitelni devoicheta sa s ploski gurdi! Zareji gi tiq izkustvenite! Purvio che ne si struva.
Moga daje da ti izbroq i nedostatucite:

Ne mojesh da tichash svobodno, zashtoto ...e to e qsno:)
Mnogo po-dobre ti sedqt drehite.
Mnogo po-udobno e da si smalki gardi.


Abe mnogo sa!
Napravo me shashna s postinga si! Sigurno naistina ti se struva mnogo nepriqtno, obache mila pogledni ot gledna tochka na esteticheskata krasota. Na men lichno vinagi sa mi izglejdali smeshni tiq s golemite gurdi i slabi kato klechki.....tva suvsem ne e realno i normalno i esteticheski krasivo.
Vinagi sym iskala da sym slaba i da imam malki gurdi! Shte se borq tova nqkoi den da stane.
Tolkova mnogo mi se iska oshte da ti kaja! Ako mojeh da ti vduhna nqkakva nadejda i malko poveche optimisum s postinga si nepremenno bih go napravila.
radvai se na postignatite celi i nedei da se kahurish! Vinagi mojesh da si vzemesh sutien s podplunki, koito sedqt dsta dobre.

Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: Da ne si posmqla!нови [re: Dundita]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано22.02.02 12:58



Аз и сега си нося сутиена с подплънки, даже бях решила да дам 120лв за сутиен с помпички, но ми се стори много и се отказах
Ама ако съм се родила плоска, да се примиря, но едно време си имах средно големи гърди и някак си не мога да свикна с мисълта че вече съм с малки.....



Тема Re: Da ne si posmqla!нови [re: Lara_]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано22.02.02 13:18



Пии боза
С тоя сутиен се вдигаш в очите на непозантите и падаш в очите на познатите. Има ли смисъл?!?

Аман от приятели


Тема Re: Da ne si posmqla!нови [re: Lara_]  
Автор Dundita (все тая)
Публикувано22.02.02 13:37



Ух мила ми има там някви упражнения за увеличаване на бюста. Не знам не съм много запозната, обаче Черния е прав. Найстина не си заслужава сутиена.
Мисли си за хубавата фигура, която малко жени имат. Мен ако питаш предпочитам малки гърди обаче да съм здрава и гъвкава, а не като сега...като тръгна да тичам и сланинките ми се тресат та две не виждат. Ма ще оправим проблема....вече едно кило има напредък....остават още 19

Няма свещ, която да не хвърля сянка.


Тема Re: Da ne si posmqla!нови [re: Cherniq]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано22.02.02 13:58



Ох, абе смешно ти е на тебе
ама ако знеш как се уплаших снощи като се видях...................
Незнам, може би ще свикна, ще трябва да си подменя изцяло бельото с по-малък номер....................дрехите също........
А акопия боза пак ще напълнея, така че няма никакъв смисъл.



Тема Re: Da ne si posmqla!нови [re: Lara_]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано22.02.02 17:01



Аз затова имам не два ,а цели три номера дрехи;))))
Щото ми варира теглото нон стоп,и в течение на годините събрах най-различни размери...
Хи-хи,хайде на зингерите,барем ни пораснат малко
Не се шашкай,бе,ти за едни цици ли си! Много важно,я ги виж дундите с големи,и какво,харесват ли ти...!
Сега да не се обиди някой!



Тема Re: Трагедияяяяя!!!нови [re: Lara_]  
Авторcлънчo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 17:44



Аз пия бира! Но без пържени катофи и кебапчета!!!! Лятото когато не ми се яде нищо карам само на бира(почти безалкохолна)! Освен това четох че Шер и баба Тина така си поддържали бюста. В списание "Бела" също бяха писали за бирата, че от нея не се дебелее, но само ако не се съчетава с картофи, месо и т.н. Знаеш ли колко е хубаво бира със салата (чак ме е срам от традиционалистите за салатите с ракия)Пробвай!!! Но по една , максимум две бири на ден!При диети само от нея не се отказвам. Прави и специални упражнения за гръдните мускули! Има резултат!!!



Тема Re: Da ne si posmqla!нови [re: Lara_]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано23.02.02 03:26



Chak tolko frapirashto li sa otslabnali? Q dai da gi vidim

Аман от приятели



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.