Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:25 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема как да напълнеянови  
Авторsweet (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 11:04



Докато хората тук както гледам се мъчат да отслабват - при мен е обратното
Имам проблем с напълняването.При ръст 165 тежа 52 кг , но костите ми са тежки и и изглеждам адски слаба.А си ям каквото ми попадне без да се ограничавам.Даже и на лекар ходих да ми правят кръвна картина да не би да съм болна от нещо че така да слабея,но всичко се оказа в рамките на нормалното.Просто не знам какво да правя - като торба кокали съм и всички ме вземат на майтап вече,защото си мислят че нарочно не ям за да съм слаба.
Въобще си ибало мамата...



Тема Re: как да напълнеянови [re: sweet]  
АвторZORRO (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 13:16



Ами ето как сутрин вземаш една по-голяма кофа и вътре слагаш всякви калорични манджи,същото на обед и на вечеря за една седмица гарантирано
качваш 10 кила.Успех



Тема Re: как да напълнеянови [re: sweet]  
АвторKonstantina (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 13:30



Ami 4e i az sam tolkova visoka, no kilogramite mi varirat 54-55, no v nikakav slu4ai ne moga da kajam 4e izglejdam slaba - imam bedra i zadni 4asti, koito mogat da se posmaknat malko. Na 50 kg. sam v idealna forma, vapreki 4e po normite po-skoro bi izglejdalo pod normata, no vsi4ko si zavisi ot strukturata. Kefi se na hranata 6tom izglejda6 slaba i ne se kahari za ka4vaneto - to e nai-lesno....



Тема Re: как да напълнеянови [re: sweet]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано15.02.02 16:04



Ми това си е до структура,бе скъпа...Кефи се,че си слаба,нямаш проблемите на повечето от нас тук;) Ако ти се чувстваш добре , значи няма проблеми.Ако не се,яж по-калорични храни .Прочети всичко,което не ядем ние и го яж;))



Тема Да ти имам проблема!!нови [re: sweet]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано17.02.02 23:23



Нямаш проблем! Иди в: http://newhealth4.hit.bg/ и разгледай 5-ти пример - Вера Гапчук е напълвяла от 33 на 65 кг. бързо и здравословно.



Тема Re: как да напълнеянови [re: ZORRO]  
Авторsweet (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:21



А как да натъпча всичката тази храна в малкото си стомахче?



Тема Re: как да напълнеянови [re: Konstantina]  
Авторsweet (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:24



Лесно е да се каже - не се кахъри.
Да обаче почнах да получавам комплекси вече като гледам всички дебели и щастливи хора около мен,а аз и с тези мои депресии...на всичкото отгоре.



Тема Re: Да ти имам проблема!!нови [re: Гюpo]  
Авторsweet (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:26



Стига с тези от Хербалайф бе!
Те са секта.



Тема Re: как да напълнеянови [re: sweet]  
АвторKonstantina (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 12:11



Depresiite ti opredeleno ne sa ot tova, che si slaba - tarsi gi na drugo miasto - ako ti haresva da pose6tava6 kluba - tova e drugo ne6to, no nedei kazva che si v depresia, zaradi tova 4e si slaba, 6toto zvu4i sme6no, o6te pove4e kato znaem kolko usilia polagame, za da se borim s kilogramite.........



Тема Проблемът си е твой. Не на ХЛ.нови [re: sweet]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 02:24



Ако не искаш да парадираш с "проблема" си, раазбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.