Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Китайска диетанови  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 09:49



Здравейте!Преди известно време се бях включила в клуба след моето успешно приключване с китайската диета.Тогава отслабнах с 7 кг-от 60кг станах 53,но пак не съм доволна.Висока съм 1.59 и предпочитам да тежа някъде около 48 максимум 50кг.Затова от вчера отново започнах същата диета и сега ми е много интересно какъв ще е резултата.Предполагам ,че е ефекта ще е по-малък,но сега и да отслабна с 4-5 кг пак ще съм много доволна,защото напълно ме устройват.А,и да уточня,че първия път приложих китайската диета преди 2 месеца и свалените кг се оказаха доста трайни.Нормалното ми тегло се стабилизира на около 54-55 в зависимост какво съм яла.Но да си призная не съм гладувала,а просто похапвах повече плодове ,заленчуци,огромни салати,стараех се да съчетавам правилно
храната.Имала съм и доста прегрешения,при които направо преяждах,но като на следващия ден продължа по-същия начин на хранене нищо не ми се отразяваше.Сега ще видим какво ще стане



Тема Re: Китайска диетанови [re: Baля]  
АвторTina (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 10:03



Bi li razqsnila po-podrobno kakvo vklu4va taq kitaiska dieta?



Тема питане..нови [re: Baля]  
Авторeмkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 10:46



и аз я започнах диетката
обаче ненавижжждам яйца и съм ги оваляла в чубрица, което значително променя обстановката (не искам да слагам сол все пак)
чубрицата не е смляна и като се напои с топлината и влагата на яйцата си стана като листенца...
бе... имам някакво съмнение че това всъщност е нарушение на диетката... м??
дали е така??
доколкото прочетох другите и биричка даже са си къркали... пък имало резултат ама мен чубрицата ме вълнува?
подправките проблем ли са?



Тема Re: питане..нови [re: eмkaтa]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 11:14



Не се притеснявай за чубрицата,тя не може нищо да наруши.Аз по време на диетата ползвах,а и сега я ползвам почти във всичко,но пак имах резултат.Хапвам си и други подправки,дори картофите ги ядях на картофена салата със лук,сол,оцет,но без мазнина.



Тема Re: Китайска диетанови [re: Tina]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 11:16



1ден-1 кофичка кисело мляко-2%
2ден-зеленчуци на корем
3ден-5 твърдо сварени яйца
4ден-5 големи сварени картофа
5ден-800гр.пилешко месо
Това се повтаря още 5 дни или общо диетата продължава 10 дни.



Тема благодаря ти Валенце:-)нови [re: Baля]  
Авторeмkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 12:48




ми продължаваме с пълна пара
снощи... (то лесно да се сетиш ама трудно да си го втълпиш)... се убедих че всичко е въпрос на воля



Тема Re: благодаря ти Валенце:-)нови [re: eмkaтa]  
Авторtera (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 12:58



na men dnes mi e posleden den. i sm adski dovolna ot dietata, ne znam toshno kolko sm otslabnala, no dnkite opredeleno sa mi shiroki :)) Za shubrizata i podpravki milsia she niama nuzda da se pritesniavate. Malki pregreshenia ne sa fatalni ako kompensirash s po malko iadene sled tova. Vaznoto e dietata da ia vizdash ne kato vzdarzane i gaden glad, ami po skoro kato metod za preminavane km zdravoslovno xranene i preshistavne na organizma....tova pone men me motivira. mai dietata e uspeshna zashtoto ne e nuzno da vodish borba s glada..ako triabva iziash dve kiseli mleka ili 6 kartofa za da si sita....
.....A Valya ti sled dietata kak prodalzi za da ne si vrnesh svalenite kg??

USPEXIII!!!



Тема Re: благодаря ти Валенце:-) [re: tera]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 13:24



Ами аз мисля,че вече споменах какво съм яла след това,но ти си страшно права като каза,че тази диета следва да се разглежда като начало на здравословния начин на живот.Никога не съм успявала да живея здравословно, когато в началото сама решевам какво да ям.Ако си забелязала диетата е в пълен синхрон с разделното хранене и много ме улеснява точно когато ми е най-трудно,защото точно определя какво може и какво не да се яде.И после след като свърши е много по-лесно да си хапваш по-леки храни и правилно съчетани,не те мъчи голям глад,а и вече имаш някакви резултати налице след диетата.Аз веднага след нея доста наблегнах на плодовете/защото 10 дена много ми липсваха/,огромни салати,манджите на мама/които са доста калорични/,но без хляб или пък черен.Аз вече споменах ,че имах и доста прегрешения с преяждания,но на другия ден след като влезеш в релси няма да има никакви последствия.Май най-важното е преобладаващо да живееш здравословно,а това че от време на време си прегрешила с нещо не е толкова страшно.И още нещо:НИКОГА НЕ КАЗВАЙ ОТ УТРЕ ПОЧВАМ!!!Сега страшно се наслаждавам на храната без дори да са ми нужни големи количества от нея.Май количеството започва да отстъпва пред качеството
Много успех



Тема констатацията...нови [re: Baля]  
Авторeмkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 14:08



... че диетата е на базата на разделното хранене ми се натрапи още като я прочетох...
наистина е важно да продължа в същия дух ама да стигна до края поне и да се види докъде ми е волята... (както вече казах тя е най-важното)
че аз напоследък доста прегрешавам с яденето
обаче това стана струва ми се след като спрях да постя
някакъв недостиг ми се беше получил и от коледа до сега направо съм подпухнала
хайде до скоро
драпам със зъби и нокти
важното е и да си попроменя мисленето
то всичко е в главата хехе




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.