Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 18.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови  
Авторdebelata (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 03:24



I da si poddurzjame duha vzaimno i da spodeliame rezultatite i kakvo sme iali vseki den? Zastoto moga da imam volia, no niamam stimul za otslabvane /blubenia nai burzo otslabva i ne misli za hrana, ama tia vremena minaha/.



Тема az veche sumнови [re: debelata]  
Авторtea (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 17:36



zapochnala, no tova ne mi prechi da se vklucha tuk.
uspeh!



Тема Re: az veche sumнови [re: tea]  
Авторleathernlace (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 16:55



tea kakva ti e dietata. i az pochvam ot dnes:") smisal dnes pochnah de .inache ot dve godini vse pochvam ot utre ;-)



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: debelata]  
Авторsugar (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 14:10



Az ot 13 dni sum na po edna kofichka kiselo mljako i mnogo dobre mi deistva,trudno e v nachaloto,no se svikva , a ako ogladneja si hapvam krastavici, v tjah pone samo voda ima.
No ima neshto vjarno, stimul trjbva



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: sugar]  
АвторAngelEyes (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 14:25



Az licno iskam da zapochna no ot 4 meseca vse zapochvam ot sledvashtata sedmica.I nishto ne se poluchava.No da sam samo na 1 kofichka kiselo mliako tova shte e smart za men.imash li niakakva druga dieta.



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: AngelEyes]  
Авторsugar (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 15:28



Ami dieti ima mnogo, no dietata sama po sebe si e ogranichavane,da ne mislish za tova kakvo moje da izjadesh, a za tova, che ne mojesh nishto da jadesh, osven tova koeto si si opredelil.Sega ima edin takuv moment, hodih izvestno vreme pri edna dietolojka, kojato me beshe podlojila na ubiistven rejim, da jam prez dva chasa, malko razbira se, plod ili zelenchuk, zelevata supa, takiva neshta, no az tova vuobshte ne go izdurjah, zashtoto s jadeneto idva apetita. Mnogo po nevuzmojno mi beshe da izjam polovin kofichka kiselo mljako i sled dva chasa edin plod i t.n. otkolkoto sega da jam po vednuj na den i da ne mislja poveche za hrana.
Prosto vseki si namira nai-tochnoto za sebe si. A inache se preporuchva naistina da se jade chesto , po malko i razdelno.



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: sugar]  
Авторili (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 23:54



kolko kg otslabna za 13 dni po tozi nachin?



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: sugar]  
Авторdebelata (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 00:06



Tova s kis.mliako me zainteresuva. Kakva volia samo!
i za dvijenieto e viarno. Dnes vidiah edna poznata beshe okolo 80kg
predi okolo 2 -3 mes. I sega paltoto i se vetree okolo neia a tia e napolovina. Pitah ia kak...tia vika sega shte ti kaja tainata, sutrin izliozam i okolo 3h obikaliam celia grad, magazinite, hodi burzo vse edno niakoi ia goni. I az vednaga: Na drugia den se vdigam i obikaliam magazinite, ama vseki den - ne moje.



Тема Re: iskam!!!!!нови [re: debelata]  
Авторvessi (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 01:21



Momi4eta , ideiata stra6no mi dopadna!!

I az otslabvam ot edin mesetz sigurno, kazvaiki si vseki den,4e zapo4vam ot utre!!!!! E ha poznaite, kolko po4nah!!
Problemut pri men sa sladkite nesta! Ami kato ne moga bez 6okolad4e ili biskvitka ( to tova mai si e za klub porotzi!!)

Taka 4e niakoi da predloji hubava dieta, su4etana s niakakvo fizi4esko natovarvane - dali hodene pe6a, fitnes, ili ako stete ska4ane na vuje - niama zna4enie, samo da ne si sedim po tzial den na dupetata!!!!!!

I az seriozno:
OT UTRE!!!
embargo na vsi4ko sladko, testeno i mazno!!!!
da jiveiat mliakoto, sireneto i plodovete, plodovite sokove i mnogo mnogo te4nosti!!!!!!!

Znaete li samo kakuv stimul mi dadohte s tozi posting!!

Usmivki!!



Тема Re: iskam!!!!!нови [re: vessi]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано06.02.02 10:18



Успех!
Но имай предвид,че сиренето си е мазно,както и да го погледнеш.
Аз карам колело всяка сутрин , и в момента съм на диета измислена си от мен и пасваща ми най-много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.