Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:24 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема По-слаби, по-здрави и по- красиви с общи усилиянови  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 13:11



Здравейте,
не зная дали сте гледали по ТВ някое от излъчванията на Евроком в неделя на предаването Закуска в леклото, но там аэ вече два пъти гледах изказванията на лекарка от Варна , която има клиника за лечение на различни болести с диети. Тогава тя препоръча всеки ден да се пие по 1 чаша сок от моркови. Това беше на 6.01 т.г. и от следващия де н всяка сутрин си правя такъв_въпреки, че го мислех за отвратителен. Постепенно виждам как кожата ми става с по-хубав тен и по-здрав вид.Препоръчвам ви го. Последната неделя -3.02, пак улучих същата д-р .Според нея трябва да се ядат само плодове и зеленчуци, отрича напълно млечните продукти и с премахването им от менюто е излекувала много хора. Разбира се шири се твърдението, че ни е необходим калций и е така, но той трябва да се приема само чрез зеленчуците - напр. карфиол и всеки ден по 1 лъжичка слян суров сусам , разтворен в мед. Аз вече се храня така и ще споделям резултатите. Ходила съм при много добър лекар в САЩ и неговото мнение напълно съвпада с това, просто съжалявам, че не съм започнала по-рано. Може би не съм написала всичко, но съм запозната с правилата, така че ако някой се интересува , да пита.
Успех на всички.



Тема Re: По-слаби, по-здрави и по- красиви с общи усилиянови [re: Baля]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано06.02.02 13:32



Чувала съм за тази лекарка и знам че има такъв център за отслабване във Варна. Аз с удоволствие бих го посетила, но незнам кой ще ме пусне в 2 седмична отпуска за отслабване.

Другото което съм чувала за въпросния център е че там са отслабнали доста известни личности, тази за която се сещам е фолк-певицата Глория, има и други.
Една моя приятелка която е доста кльощава, но реши че трябва още да сваля също беше там, даже с гаджето си и резултатите бяха много добри.
Лошото е че там практикуват гладолечение, а аз не искам да гладувам така.
Ако разбереш още рецепти ще се радвам да споделиш



Тема Za Laraнови [re: Lara_]  
АвторValya (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 16:05



Kakvo oste znaesh ot tvoyata priatelka?Napr. kak tochno gladuvat, ceni i t.n.?



Тема Re: Za Laraнови [re: Valya]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано06.02.02 16:14



Цените бяха около 200лв/на седмица, но въобще незнам дали все още са същите. Пълен пансион, май беше в комплекса Св.Константин и Елена или някъде в околностите. Трябва да стоиш поне 2 седмици.
Иначе пълен глад - плод на закуска, след това чайче без захар, плод, чай, плод, чай........до безкрай
Иначе те пускат да се разхождаш из града, фитнес имало и т.н.
По-важно е после захранването да се проведе под лекарски контрол, т.к. това е най-съществената част от гладолечението.
Ама няма ли някой от Варна да знае нещо повече по въпроса???



Тема Re: Za Laraнови [re: Lara_]  
Авторcлънчo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 08:54



Лекарката е д-р Людмила Емилова.Базата е в Почивната станция на МВР-св.св.Константин и Елена.Телефона в станцията е 052/36-40-54.Има и GSM ,на който също може да се звъни-088/95-12-88. Успех на всички!



Тема Re: Za Laraнови [re: cлънчo]  
АвторValya (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 11:55



A koloko tochno struva i vsashnost v kakvo se sastoi?



Тема Re: Za Lara [re: Valya]  
Авторcлънчo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 12:28



Не знам.Аз не съм ходила .Този телефон го взех от една приятелка, която се интересуваше. Щях да се обаждам , но така си остана. Ако се обадите, сигурно ще Ви дадат пълна информация.



Тема Re: Za Laraнови [re: cлънчo]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 22:25



Аз съм ходила при д-р Емилова и съм много доволна, особено от нейните лекции. Не се страхувайте от глада, няма да имате проблеми, много бързо човек привиква, освен това е доста пресилено, че това е гладуване - такова не се прилага в чиста форма, просто това е една диетка само на плодове и чайове с мед! Но освен, че ще отслабнете и ще прочистите организма си, ще се разхубавите! Това не център за отслабване! Когато отидох се оказа, че само аз съм за отслабване, там ходят хора с много здравословни проблеми и това е добре, защото всички са толерантни един към друг, защото имат различни проблеми. Освен това, поради не ниската цена, не ходят случайни хора, всички са възпитани и толерантни! Аз ходих с моето дете, после дойде и за 2-3 дни съпруга ми, сега всички се храним здравословно (е, понякога прегрешаваме) и се чувстваме много по-добре от преди!



Тема Re: Za Laraнови [re: friend]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано08.02.02 10:12



Би ли казала колко време траеше престоя ти там и на каква цена?
Колко отслабна и т.н..... ще е полезно за всички да разберем



Тема Re: Za Laraнови [re: friend]  
Авторsnob (Нерегистриран)
Публикувано08.02.02 19:11



ne znaeh che da imach pari e garancia za vuzpitanie i tolerantnost
tova ne e temata , znam, no .....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.