Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:44 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Особено дразнещо!  
АвторГлaднaaaaa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 09:58



Не ви ли е направило впечатление:
точно когато човек започне диета и изведнъж се оказва, че по улиците е пълно с разни девойки, които ядат някакви ужасно мазни или тлъсти баници, сандвичи и прочие бързовъглехидратни храни и при това са изключително слаби!
Ето на това аз му викам гавра от страна на съдбата!



Тема Re: Особено дразнещо!нови [re: Глaднaaaaa]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано06.02.02 10:13



Именно,именно! Или пък щеш не щеш,трябва да сготвиш за семейството и после докато всички мляскат, ти иде да ги убиеш,или поне да се нахвърлиш и да има изядеш манджите!
Аз не закусвам никога сутрин,няма значение дали съм на диета или не...Та оня ден пътувах с кола сутринта към 8 30 часа...И точно както казваш,едни кльощи нагъват някакви мазни неща,ходят си и си ядат хората....Закусват...И аз изкоментирах нещо , от сорта "как може да се яде такава гадост рано сутрин", а мъж ми вика "не всички са откачени като тебе"...
Въпрос на навици се оказва,аз имам чувството,че ако изям нещо тежко сутрин,ще ми стане лошо,и ще ми се доспи....Но някои хора именно тогава им е най-засилена обмяната...
Не се дразни, и ние ще станем слаби



Тема изкушениянови [re: Глaднaaaaa]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 10:51



Аз съм на диета от 2 дни и мойто детенце/почти на 3 г./, непрекъснато ме пита защо съм на диета и постоянно ме черпи с бонбонки и други вкусотийки кото си нагъва. ...даже и в момента получавам слюнкоотделяне



Тема Re: изкушениянови [re: мими]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано06.02.02 11:01



И аз съм от два дни,днес ми е трети;)
Я сподели на каква диета си и колко килограма имаш да свалиш?



Тема Re: изкушениянови [re: Oливия]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 11:06



Опитвам разделното хранене
два дни съм яла през деня само ябълки, а вечер ям по няколко филии черен хляб със масло. Днес мисля да си купя за обяд бадеми.
Забравих да ти кажа, че сутрин пия преварена вода.
Сподели ти какво правиш за фигурата си?



Тема Re: изкушениянови [re: мими]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано06.02.02 11:13



Т о това твойто си е глад;)
Разделно е ,да,но не трябва да се ограничаваш така.Я си спретни едни картофи с праз,или ориз със зеленчуци,или супа зелнечукова...
Ядките са много полезни,и хранителни,обаче трябва сурови да ги ядеш.
Идеята на разделното хранене е да си сит ,не да гладуваш;))
Поздрав!



Тема Re: изкушения - НЕнови [re: мими]  
АвторГлaднaaa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 18:21



Не изкушенията, те въобще вече не са ми проблем. Седях на атанасовден на пълна трапеза и цяла нощ пих само минерална вода... И това е само един пример от моето ежедневие :-) Просто ми е достатъчно да си помисля какво бих загубила ако хапна и какво печеля като съм на режим и се удържам да не ям колкото и голямо да е изкушението.
Това, което ме изкарва извън нерви не са изкушенията, а въпющата житейска несправедливост - някои си се тъпчат и са с перфектни тела, а други се мъчим и едвам успяваме да я докараме до средна хубост :-(



Тема Re: изкушения - НЕнови [re: Глaднaaa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано06.02.02 18:34



Е такъв е живота, няма как
Имам една приятелка - адски слаба, но с огромни цици......
Е добре, а аз като смъкна 2 кила имам чуството че само оттам съм ги свалила, а дупето си стои.
Въобще не е справедливоооооо



Тема Re: изкушения - НЕнови [re: Lara_]  
АвторГлaднa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 22:46



Хехехе, скъпа, дай да основем клуб!
Това е големата ми дилема: пухкавка, но с големи цици или кльощос, но без бюст и грамаден задник!
Обаче засега надделява желянието да съм слаба. Сигурно щото това ми се случва по-рядко ;-)



Тема Re: изкушения - НЕнови [re: Глaднa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано07.02.02 10:48



От тази дилема винаги съм избирала да съм слаба и съм приемала нормално това, че ще ми спаднат циците, но като видя накоя натурално слаба, похапваща от всичко това, което аз не смея....и с добре оформен бюст............откровено й завиждам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.