Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 15.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема utochnenie-kitaiska dieta!нови  
АвторGlGl (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 13:57



znachi..reshih da se podloja na kitaiskata dieta, volia imam i motivazia sushto, taka che ste izdurja na rejima vse pak tova sa 10 dni, da ne e ciala vechnost..misulta mi e kakvi technosti se priemat prez tova vreme? kafe, chai? az mai niama da moga da se otkaja ot sutreshnoto kafe no ot mnogo vreme go pia sus zaharin taka che tova ne mi se vijda goliamo "prestuplenie" a susto taka hodia edin put sedmichno na sauna dali ne traibva da ia preskocha dokato sum na tazi dieta? vse pak organizma ste e dosta iztoshten? i vuobste sred vas ima li hora izkarali ia do krai tazi dieta ako da s kakvi rezultati?



Тема Re: utochnenie-kitaiska dieta!нови [re: GlGl]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 14:53



Аз успях да отслабна с 7кг благодарение на китайската диета.Много съм доволна от нея,защото килограмите ми не се покачиха дори и след като се отдадох на невъобразимо ядене след това.По време на диетата не се чувствах изтощена като изключим може би третия ден,но след това всичко се оправи.Аз не пия кафе,но по време на диетата пиех чай с мед колкото си пожелаех.Освен това добавях сол към картофите,салатите от зеле,а с количеството на пилешкото месо и яйцата малко обърках работата ,т.е. хапнах повече от позволеното в диетата.Да не говорим,че пилето беше печено на грил с необхимата мазнина,което също не се вписва в диетата,но резултата въпреки всичко беше страхотен-от 60кг станах 53 за нула време.Това е първата диета,която прилагам с отсъствието на плодове,защото обикновено когато съм на диета наблягам на тях.В кит.диета преобладават протеините и най-неочакваното беше, че кожата на лицето ми стана видимо по-хубава.С две думи горещо ти я препоръчвам и ти желая успех и много воля !И не се отказвай,когато ти стане зле,а си хапни още малко от това,което е позволено за съответния ден.Още веднъж успех и да разправяш после!



Тема Blagodaria!нови [re: Baля]  
АвторGlGl (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 15:13



blagodaria ti mnogo za burzia i pulen otgovor! ot utre ia zapochvam! i sled 10 dni ste pisha za rezultatite! no ne mislia da sportuvam prez tova vreme? stiskai palci!



Тема Re: Blagodaria!нови [re: GlGl]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 15:45



Разбира се,че ще стискам палци!Между другото и аз не съм спортувала,макар че все канех да започна и работата ми е такава,че по цял ден стоя седнала,но пак има резултат.



Тема Re: Blagodaria!нови [re: Baля]  
АвторGlGl (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 15:52



az obache imam edin maluk problem..mi tuk niama tradicionnoto bulgarsko kiselo mliako i ne moga da precenia s kakvo moga da go zamestia...ima razni s maslenost 0.5 % i im pishe i kaloriite ama kato ne znam v BG kiseloto mliako kolko sa kaloriite kak da precenia?! dali mojesh da me orientirash?



Тема Re: Blagodaria!нови [re: GlGl]  
АвторBaля (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 16:36



В китайската диета ,която спазвах пишеше,че първия ден се ядат две кисели млека с масленост 1%,но при липса на такова може да се замести с едно кисело мляко от 2%.Аз така и направих,но да ти кажа киселото мляко, ако е с ниска масленост въобще не засища и дори да изядеш повече смятам,че няма да е проблем.



Тема Re: Blagodaria!нови [re: Baля]  
АвторGlGl (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 17:25



utre ste ovurshenia standa za zelenchuci i raftovete s kiseloto mliako i se zahvashtam za rabota ste vzema vuzmojno nai-malko kalorichnoto i s niska maslenost mliako, kato zelenchuci ne znam..zele predpolagam...a na koi den sa vidimi rezultatite? zastoto az niamam kantar pod ruka i ste triabva da razchitam samo an ogledaloto a sega kak si poddurjash figurata? niakakva dieta pravish li ili rezultata se zapazva sam?



Тема Re: Blagodaria!нови [re: GlGl]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано24.01.02 17:38



Извинете,бихте ли споделили каква е тази диета?



Тема pri edno uslovieнови [re: Oливия]  
АвторGlGl (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 17:44



da se muchish s men
1. 2 kofichki kiselo mliako 1 %
2. zelenchuci na korem
3. 5 tvurdo svareni qica
4. 5 golemi vareni kartofa
5. 800 g. pileshko
i tova se povtaria oste 5 dni



Тема UTOCHNENIEнови [re: GlGl]  
АвторGlGl (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 17:46



razbira se tova se iade v pet razlichni dni ne na edin put :)))
1 = purvi den :)
2= vtori i taka :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.