Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ден 4-ти от китайската диета!нови [re: rara]  
Авторtera (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 15:30



..i az dnes sm na kartofi. Pecheni sa mnogo vkusni, vshera i az pregreshix s edno iaize v poveshe...
niamam vazmoznost da se premeria, no sm saglasna she ditata vliae mnogo dobre i se shuvstvam super!! ne e shak tolkova trudna, e shte vidim kakv e krainai rezultat, no zasega sm dovolna.
...za kolata mislia she ne e tragishno, ne ezdravoslovna, no ako e Cola Light pone kaloriite niama da obarkat dietata :))

Utre pileee :)))



Тема Ден 5-ти от китайската диета!нови [re: Oливия]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано15.02.02 09:51



Хайде сега да си изповядам греховете....

Вчера, нали беше празник, че и аз си го празнувах. Трябваше да изям 5 варени картофа само, а аз вечерта в ресторанта ядох картофена салата, но с варено яице и майонезен сос, полято с една биричка.

Не звучи ужасно много, но аз се чувствам доста гузно. Тази сутрин на кантара, обаче, нещата изглеждаха добре, още 0,5 кг долница от вчера. Днес трябва да съм на пиле, но не знам как ще стане, защото на работа няма как да се сдобия с такова нещо...

Та може би ще карам на вода до вечерта...

Хайде със здраве и бъдете твърди...



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Пeнeлoпa]  
АвторValya (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 10:37



Vchera yadoh strashno mnogo yadki i med , zadusheni zelenchuci, salati, a vecherta i 2 obiknoveni biskviti - ujas. Ste si vzema belejka , dnes se chustvam ujasno.



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Valya]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано15.02.02 13:58



Не се кахъри, случва се на всеки, въпросът е да не се увлечеш и да се изоставиш. Нека прегрешенията ти си останат във вчерашния ден и днес не се повтарят!



Тема Re: Ден 5-ти от китайската диета!нови [re: Hopeless*]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано15.02.02 15:38



Хмъъ:(
Аз вчера се насвиних и изпих всичкия алкохол на земята! Днес естествено ми е лошо и махмурлийския глад ме погна жестоко още в ранни зори ,и мъжа ми поръча пици и....ми стана още по-лошо....И въобще май не трябва да пиша повече тук...



Тема Re: Ден 4-ти от китайската диета!нови [re: rara]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано15.02.02 15:43



Има едни диетични бисквити,не знам как се казват,турски са .Купувам ги от Метро и наистина спасяват,като примреш от глад;)
То първите кила са вода,затова не се забелязват.
Кола лайтс,бе мацка,пий колкото искаш!;)



Тема Re: Ден 4-ти от китайската диета!нови [re: Lara_]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано15.02.02 15:45



Бе то се оказа,че има значение и бирата каква е!.......
Ти каква си взимаш?И по колко горе-долу пиеш на ден?



Тема Re: Ден 5-ти от китайската диета!нови [re: Oливия]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано15.02.02 16:12



Да не си посмяла да ме изоставиш. Ти такъв интерес показваш към диетата, че това ме стимулира да не се предавам.


Абе аз имам съмнения, че ти нямаш истинска нужда от отслабване ама нейсе

Ако искаш може да се видим, не се отказвай от здравословното хранене!



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Hopeless*]  
Авторtera (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 17:49



...iasno mi e she alkoxola (e v po sashtestveni kolishestva de;) razbiva vsiaka dieta, no...za birishkata kakvo shte kazete, uz teshen xliab, ama naistina li e tolkova kalorishna. Vshre biax na kartofi, vsishko beshe toshno, dokato ne obrnax 3 golemi biri...kofti mai a??
ta izobshto alkoholi v dieta niakkvi moze li? Mai bialoto vino e nai bezobidno?
Drazte se i uspex na vsishki :))

ps. 800grama pileshko za 5ia den, ima li znashenie kakvo meso toshno??



Тема Re: Ден 5-ти от китайската диета!нови [re: Oливия]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано15.02.02 18:14



Е-ееее, не се притеснявай
Аз вчера какво пюскане му ударих...но хич не ме е срам - ако и на такъв празник се въздържам, значи не се уважавам.
А иначе бира не пия толкова често, но 1-2 малки не са ми проблем. Иначе уиски пия без угризения, че ще си разваля диетата, т.к. на гладно не можеш да изпиеш кой знае колко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.