Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано11.02.02 10:59



Значи и аз съм от тези с малко кг за сваляне, но от опит знам че последните 2-3 кг са най-трудни.
Преди време с лекота свалих 15, а сега тия 3 ми се опъват почти половин година.
1.68 съм и в момента съм 54 кг, като искам да ги докарам до 50 (така си се харесвам най-много).
Миналата седмица бях само на плодове, а уикенда как си хапнах.....страхотни вкуснотии - панирани пилешки крилца, палачинки и любимия ми McDonalds.
Резултата тази сутрин бе 1кг по-малко - направо супер, спомокойно мога да издържам по 5 дена плодове и 2 дена каквото си искам.
Скоро ще почна и да спортувам......така че надявам се за морето да съм ОК.



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Lara_]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано11.02.02 12:24



Абе да ти кажа,не се издържа и това с яденето само уикенда.Но дано успееш.И аз така мислех преди време,обаче се стигна до "ще си хапна малко и днес","нищо няма да стане от един бонбон" и през седмицата...И все едно нищо.
Ама само на плодове ли през седмицата?Какви и по колко горе-долу?Защото аз и салати си правя.
А морето...Ох,за там ми трябват и на мен 50 кила...
Сега цяла седмица ще искаш по-бързо да дойде събота;))А спорт - да,задължително,аз карам велоергометър.
Обаче нещо много здраво си стоят тия мои килограми



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
АвторValya (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 13:24



Zdraveite.
Vchera imah rojden den i edinstvenoto , s koeto se izkushih beshe da yam parejeni kartofki i chips, dori ne poitah tortata i yadoh samo zadusheni zelencuci(malko me e sram za kartofkite, no...). Ot sega si prodaljavam dietkata.
Uspehi i na vas.



Тема Ден 1-ви от китайската диета!нови [re: Oливия]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано11.02.02 13:46



Мили момичета,
много ви се радвам! Какви сте ми надъхани! А дори не сте дебели...

Аз имам да свалям точно 35 кг до оптималното си тегло, или поне както го пише по книгите. Преди години имах да свалям 75, т.е. напред съм с материала, но нали се сещате, че и сега нещата са много зле.
Та започнах от днес китайската диета и се надявам да сваля поне 5 кг по нея за 10 дни. Но да ви кажа имам проблем с първия ден, все не мога да го издържа, а мине ли той, мога да гладувам 2 месеца, както и съм правила де, та стискйте палци да мине първия ден...



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано11.02.02 14:09



Ми на ден ми се събират: 2 мандаринки, 2 грейфрута, банан, 2-3 филийки ръжен хляб и нещо готвенко за вечеря (съвсем съвсем мъничко).
Май бях описвала дневното си меню и преди.
Права си трудно е: цяла сутрин си мислех за крилцата от вчера (първо ги хапнах в макдоналдс, а после и KFC имаше промоция и нямаше как да пропусна), но на обяд се видях с една кльощава позната и някак си се посъвзех
Незнам дали ще успея - всяка година се заричам че за морето трябва да съм слаба и все не става.



Тема Re: Ден 1-ви от китайската диета!нови [re: Hopeless*]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано11.02.02 16:27



То оптималното тегло според някои книги може да те убие,бе...Зарежи ги тия постулати,важното е ти да се чувстваш добре.
Между впрочем една позната сподели днес ,че е правила въпросната китайска диета и хич не е доволна,било и лошо,отпаднала,станало и гадно от яйцата...Но да не излезе,чете размотивирвам сега,просто явно на всеки му действа различно.На мен ми се струва страшно много 800 г пиле...Но щом е за цял ден.
Стискам ти палци!!! И пиши как върви.



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Lara_]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано11.02.02 16:34



Прави си и салатки,с мноого малко сирене или извара,трябва и млечни продукти;))
Аз като изям един грейпфрут(много обичам),и не мога да се спра,изяждам още един,че и портокал,и мандарина...И ми става тежичко чак.Обаче бързо минава,за съжаление,ситостта.
Искам да питам всички:Ще се забави ли много отслабването,ако се яде по една Активиа сутрин,тя е около 167 калории,но е много приятна и вкусна...А и има едно такова специфично действие,дето ги е срам да го кажат точно в рекламата,а предполагам не само аз имам стегнат стомах,или както там му викате...?
И какво беше онова за китайския зелен чай,какво му беше вредното,някой знае ли?
Поздрави!!



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано11.02.02 16:39



Аз много обичам Активия с мюсли, но за действието от рекламата - забрави!
Поне при мен няма никакъв ефект, така че ако имаш такъв проблем търси друго средство.
Иначе въобще няма да ти забави диетата, даже е препоръчително сутрин да се закусва плод или кисело мляко



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Lara_]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано11.02.02 16:46



Ми то и при мен няма;)
Аз за това питам,мислех,че на мен нещо не ми е в ред.
И друго да споделя.Не знам как е при вас,но всеки ден трябва да готвя и изкушението си го бива...Мъжът ми и братята ми не са на диета все пак...Да приготвяш по два пъти на ден разни вкусотии (и не чак толкова)....Бе не си е работа.
Как се спавяте с подобни проблеми?



Тема Re: Ден 1-ви от китайската диета!нови [re: Oливия]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано11.02.02 17:22



Абе мани ти постулатие, но 170 см на 90 кг си е ужас както и да го погледнеш, а иначе днес съгреших с едно кафенце с мед, но то няма как...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.