Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 21.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
АвторTea (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 19:12



Olivia,
az imams a svaliam nad 5 kilograma. vurvi bavno, no slavno:) a ti kolko si otslabnala?



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Tea]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано09.02.02 19:17



През изминалата година свалих 17 килограма...Не ме питай как,че ще ревна;)



Тема Re: den 3нови [re: vessi]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано09.02.02 19:22



Ти пък от бъзик не разбираш;))
Никой не обиждаш,никой не засягаш,естествено,че много зависи от височината. То,какво ти говоря,и аз съм така,в момента съм 57 кила.....И съм 165 см.И не се чувствам добре с тия кила! Ама съм била и много-много повече,и пка не се чувствах добре:)
Ти колко си висока?
Нали всички за това сме се събрали,да се вдъхновяваме взаимно.



Тема Re: za Olivya!нови [re: Oливия]  
Авторvessi (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 20:00



Hei!! Sorry!!!
Reagirah ti kato surditia Petko, mai!!!! Izvinaivai!!!
Ama ot snosti mi e ujasno tupo i skapano i vseki mi e vinoven za nesto!!!! Samo si tursia niakoe ugul4e da se nareva, ili niakoi s kogoto da se skaram...
A ina4e sum visoka 1, 52 ( ako tova izobsto moje da se nare4e viso4ina, razbira se).. I po printzip sum si malko po- zakrugleni4ka. I kato ka4a tia vuprisni niakolko kilograma v pove4e i stoi ta gledai-- topka v deistvie! .
Kato biah po-malka ujasno si me4taeh da buda naikoia visoka i stroina krasavitza... E uvi.. mai ste rabotim vurhu vtorata 4ast...

I - vuzhistavam ti se na voliata....17 kg za godina... ti si naistina stra6na.. Produljavai samo taka!!! A kolko iska6 da svali6 oste?

Uspehi!!



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
Авторdebelata (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 00:54



Znam, no niama kade da ti4am - jiveia v centara.
Dnes se ka4ih na kantara i niama nikakuv rezultat vse oshte!



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
Авторdebelata (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 01:00



Imam okolo 20 kg za svaliane



Тема Re: za Olivya!нови [re: vessi]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано10.02.02 12:42



Няма проблеми;)
Значи ти си си права за себе си,че искаш да сваляш. Трябва да ти кажа,че по мои наблюдения първиъе кила се свалят най-бързо,защото обикновено са вода.Така,че не си струва да спазваш някаква драстична диета,с по-малко папкане и готово;)Танците са наистина страхотно решение,жалко,че няма кой да ме заведе:(
За високите и стройни красавици....какво да ти кажа...Има си високи обувки за това;))На мен са ми къси краката и затова почти винаги ходя с токчета.
И хич не съм страшма,такава съм лигла,че не е истина.как съм ги сваляла тия кила,така без да му мисля много,мога пка да ги кача....На морето миналата година бях свалила около 6-7(от февруари 2001 до юли) и се чувствах много горда,и като видях някои мои приятелки какви са като рибки...И ми стана едно тъпо,гадно,спечено и като се надъхах....И нека ми сега,бързо свалени,бързо качени...Е,не съм ги върнала,разбира се,обаче страшна мъка ми е да си подържам теглото...
Сега искам да стана поне 53,може и по-малко,днес не се мерих,така реших просто...Мъжът ми твърди,че окло 56-7 изглеждам най-добре,ама пуста суета,не му вярвам хич,точно на него;))Така говори,защото му е жал,като ме гледа как се мъча...Ама аз вече не се и мъча,честно казано,нали знаеш ,и с лошото се свиква.
Бе хич не е хубаво това дето го написах,но по-добре да знаете за какво става въпрос,когато човек се вманиачи на тема тегло...

Поздрав!!
И горе главата,ще хванат мухъл ъглите;)))



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: debelata]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано10.02.02 12:45



20 килограма за сваляне са наистина сериозно нещо.Не си ли мислила за някой диетичен център?
И как така нищо,бе,откога нищо не си свалила?То и при мен нещо се е закучило...Нещо не съм чела внимателно,май,ти каква диета спазваш?



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: Oливия]  
Авторvryn (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 18:10



abe predi da resha da otslabvam imah 3 kg..obache ot kakto reshih che ot utre sym na dieta veche imam 7-8 :)))che se i iznervih daje . a dali imam da otslabvam-be to vinagi ima niakoi po slab ot teb koito ti trovi nervite samo kato go poglednesh .



Тема Re: Koi iska da zapochnem ot dnes dieta?нови [re: debelata]  
Авторvryn (Нерегистриран)
Публикувано10.02.02 18:12



ami stavash v 6 i tichash po ulicite...mojesh i po stylbite a mojesh i naum daje:))/ne se maitapia kazvat che i tova ima rezultat/ i nai vajnoto da ne ti puka v usa sichki znaem che na vseki trotoar ima shturi joggeri.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.