Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 18.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ne moga da se ponasiam!!!нови  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 21:09



molia pomognete- daite niakakvo hapche za zasilvane na voliata. zaprilichala sym na prasence i ot vseki sluchaino hvyrlen pogled kum ogledaloto ne izbiva na rev. dobre che sym v sesia ta ne se pokazvam mnogo pred hora. sram ma e da izlizam
help!!! kak sa svaliat 15 kg za mesec- moje li? teja 65 a nad 52-53 mi e udjasno



Тема Re: ne moga da se ponasiam!!!нови [re: xxl]  
АвторCвeтлa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.02 23:08



за един месец е трудно да се свалят 15кг, а пък и не е полезно за организма, рязкото отслабване може после да се превърне с натрупване още повече на килограми. когато се отслабва по-малко е по-добре, най-добре е за месец да се свалят около 4-5кг, не повече, а пък и е по-здравословно. А за самото отслабване какво да кажа- яж по-малко, но в никакъв случай не се подлагай на диети защото едно че не помагат и второ когато знаеш че си на диета за какво си мислиш постоянно? За ядене разбира се и по този начин не си помагаш а точно обратното. А след диетата какво става? Организма прегладнява и ни се натрупват още повече килограми. Не е ли така? Затова яж от всичко по-малко и естествено избягвай тестени и сладки изделия. Наблягай повече на белтъчини- риба, яица, мляко, пилешко, плодове и зеленчуци, черен хляб.
Надявам се да съм ти била полезна с нещо!



Тема Re: ne moga da se ponasiam!!!нови [re: xxl]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 02:50



Здрасти колежке май сме от една порода.Какво се вайкаш толкова за някакви 65 кила,аз като съм 110 какво да кажа тегли му една майна и си живей живота



Тема Re: ne moga da se ponasiam!!!нови [re: Hoвa]  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 10:04



za da se prieme chovek takyv kakyvto e se iziskva poveche smelost ot kolkoto imam v djoba:) predpolagam che i debelinata e urok. no veche mi e omryznal.
no ti blagodaria



Тема Re: ne moga da se ponasiam!!!нови [re: xxl]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано22.01.02 19:16



Моят опит в отслабванията е следният. За да се вдъхновя "дърпам" с някоя крайна диета за 1 седмица - така резултати има бързо и това ме окрилява. За да не възтановя след това продължавам по-кротко, като наблягам на салатите и избягвам въглехидратите, гледам дневните калории да са около 1000. Мой патент е да не се лишавам през уикендите - така от понеделник до петък ограниченията не понасят по-леко, а и събота и неделя спокойно можеш да ходиш по ресторанти и на гости /Никоя истинска дама не си признава пред хора, че е на диета!/. Освен това от 5- дневните ограничения стомахът ти се свива, така че и да искаш, не можеш да поемеш кой знае колко. В подходящ ден от седмицата разтоварвам на плодове!
Ако издържиш на този принцип, ефектът до лятото ще е сигурен и траен. Знам го от опит.
За физическите упражнения няма да пиша - то е ясно!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема mersi:) [re: xxl]  
Авторxxl (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 19:23



ami blagodria i na svetla i na claire. zvuchi ne prekaleno muchitelno..zashtoto kato chetoh postingite za 40dnevni gladuvania i seispraviha kosite. istinata e che nikoga ne sym otslabvala ..ne che mi se e i nalagalo de. ma sega kvo stana
taka che pojelaite mi uspeh i oshte vednaj blagodaria



Тема Re: mersi:)нови [re: xxl]  
АвторHoвa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.02 23:02



Всеки си решава за себе си,щом имаш желание пожелавам ти да успееш
стискам ти палци.



Тема Re: ne moga da se ponasiam!!!нови [re: Kлep]  
Автор Oливия (лежерна)
Публикувано24.01.02 17:52



Здравей!
Аз също като теб си позволявам само уикендите да си хапвам.Не мога да ям кой знае колко ли?....Знаеш ли какво става понякога,не мога да спя от преяждане!Поглъщам такива количества,че е направо страшно..сигурно отдавна съм си повредила стомаха,всъщност повече от сигурно е.Сега съм се отказала от това седмично неядене,защото искам да забременея и ми казаха да не правя диети.А и миналия месец не ми дойде...Проблемът ми с храната ще е за цял живот,това вече ми е ясно,колкото и да ми е тъжно...
Не мога обаче да разбера,как се оставят хората да станат над 100 килограма...Когато станех над 60 килограма,се подлагах веднага на диета....Освен след раждане или при неправилна обмяна,не мога да си обясня това..
Просто храната ми става фикс идея в даден момент.Сигурно и ти си имала такъв проблем,как се справяш?
Поздрав!



Тема Re: ne moga da se ponasiam!!!нови [re: Oливия]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано25.01.02 13:38



И за мен храната е проблем. Ужасно съм лакома - просто като видя нещо вкусно, веднага ми се прищява. А и не ме мързи да си го сготвя, колкото и пипкаво да е!
Но, в общи линии, гледам да се държа в норма. Щом наддам - слагам се на диета! През лятото ми е по-лесно. Обичам много салати - и то засукани, като по заведенията. Та мога да се прехранвам с тях. Все са по-ниско калорични от манджите, пък и в тях има много сурови продукти.
И наистина, колкото и да съм лакома, не бих се оставила без надзор, че да кача чак 100 кг.
Между другото и аз искам да забременея. Ама много ме е страх, че ще наддам много, защото няма да се въздържам от храна! И после как ще свалям кг - не знам!

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: ne moga da se ponasiam!!!направи нещонови [re: xxl]  
Авторживoтинчe (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 17:52



Аз знам само за 10 кг за 20 дена но после има 10 дни захранване
диетата е проста
ядеш 20 по 1 кг плодове всеки ден и пие до 4 чая с малко мед
ако те интересува ще ти кажа и за захранването
тази диета наистина действа и е полезна за организма успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.