Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:12 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Уха!!!  
Автор Hopeless* ()
Публикувано03.01.02 16:53



Днес най-после събрах кураж да се кача на кантара! Равносметката след множеството купони, коктейли, банкети и домашни сбирки по случай Никулден, 8-ми декември, Коледа, Нова Година и два допълнителни семейни празника е...+2,5кг. Е, не е фатално много, но като знам как с пот на челото и без грам в стомаха съм ги свалила и ми стана лошо!

Та идеята ми е, има ли и други в кюпа с мен и какви мерки смятате да предприемете?

Щото има и друго - апетитът идва с яденето! Аз преди празниците не закусвах и ядях само плодове на обяд, но сега не мога, стърже ми коремчето, та умирам!

БАЯ ВРЕМЕ ЩЕ МИНЕ ПРЕДИ ДА МОГА ДА ВЛЯЗА ОТНОВО В ПРАВИЯ ПЪТ! Добре поне, че лятото е още далече!



Тема Re: Уха!!!нови [re: Hopeless*]  
Авторedi (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 17:07



1 kilogram i 200 grama !!!!!!!!!!!!! - sega se nalivam s voda i ne mislia za chrana izobschto v saschtite kolitschestva, no vse triabva da davtscha, zaschtoto ne iskam pak zatlatschvane na zlatschkata, koeto se polutschava ot neotlivane na zhlatschniia sok (siretsch ot gladuvane).



Тема Re: Уха!!!нови [re: edi]  
АвторPitacha (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 19:44



Аз не съм качила през празниците, но затова пък имам да свалям килограми...от преди. Сега гледам това да става бавно, за да мога след това все пак да ги задържа.
Иначе обикновено се получава много неприятно-прим. сваля 5 кг. и още не съм им се "нарадвала" и айде обратно, и после се чудя как е възможно това.
Затова сега съм си решила - бавно и никакъв глад.
Хайде, със здраве и желая успех на всички!



Тема Re: Уха!!!нови [re: Hopeless*]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 20:41



Аз съм много по-напред от теб! От 1-ви все започвам мойта диета и все не я довършвам... Е, и утре е ден, дано започна най-сетне!



Тема Re: Уха!!!нови [re: Hopeless*]  
Автор Pliampalo ()
Публикувано04.01.02 09:33



Мойта равносметка е 3 кг и малко:))))))))))))
Но като се има в предвид че съм ги качила за 20 дни , значи толкова ще ми трябват и да ги сваля , така че грижи си нямам. Въстановявам си старият режим на хранене и съм сигурна че до края на месеца съм на 6:)))
Да не говорим че в момента от толкоз плюскане имам вече отръщение от храна та няма да е сложна процедурата:)

Izvinenieto e kato zadnika ,vseki si go ima


Тема Re: Уха!!!нови [re: friend]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано04.01.02 10:03



Ехе, ама ти още пък от 1 януари, аз си знам, че е невъзможно да го постигна, затова си мисля да го направя след Ивановден, обаче този път 40 дни, но да знаеш, че ще се консултирам с теб за захранването след това!
И много ти благодаря за картичката, доста ме затрудни, докато се сетя от кого е !



Тема Re: Уха!!!нови [re: Hopeless*]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 14:58



Хм, значи ти си МНОГО по-упорита от мен! Аз мисля, че поне за сега не бих издържала 40 дни. Даже все още се чудя дали да го правя 10 или 20 дни. Все пак миналия месец завърших един курс.
Успех и упоритост!



Тема Re: Уха!!!нови [re: Hopeless*]  
АвторKиapa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 10:57



Ужас са тия празници,ужасс,имайки предвид безмерното плюскане!Ама няма как,и ние сме хора,и ние искаме да се забавляваме,а уверявам те ,никой не се е наслаждавал на храната повече от нас,диетуващите.
Нямам и намерение да се качвам на кантара в скоро време ,от вчера съм на плодове,аз така отслабвам.Всички в моето семейство носят традиционни имена и имаха ,а и им предстоят именни дни.Имаче нощи,през които не можех да заспя ОТ ПРЕЯЖДАНЕ..Това ме ужаси......Лежиш,пъшкаш,потиш се,отвратително свинска работа.Погнусих се чак от себе си.Но аз съм така,не мога да ям малко,ако ще се яде,да се яде до припадък...
Сега Атанасовците и Антоновците ще ме прощават,ама няма да има уважа трапезите.Ще си седя тихо и кротко и ще наблегна на спиртните удоволствия.Сега не бързайте да ми кажете,че алкохол не бива да сепие по време на диета,но аз винаги съм си поркала,а откакто се помня съм на диети.
Така че.....Каквото и да правиш ,идва момент във който се наяждаш,това е положението.
Успех на всички!!!



Тема Re: Уха!!!нови [re: friend]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано08.01.02 17:30



Момичета, имам въпрос към вас. Това 20 или 40-дневно гладуване не ви ли прави асоциални. Имам предвид, че аз например много ходя по купони, както и по заведения, когато мога. Ако не мога да ям и да пия алкохол, това обезмисля купоните. Виж, ако си на някаква по-обикновена диета, можеш лесно да я нарушиш за ден или за вечер и на другия ден да я отгладуваш. Ама с Лидия Ковачева това е невъзможно!
Иначе и аз съм се отчаяла от себе си! Направо съм станала лоена топка. То добре, че фигурата ми не е лоша, та не ми личи с пълна сила, ама пак не е като преди. Възнамерявам да направя една бърза диета - от рода на китайски ли са, японски ли са, която да ме окрили, защото не ми се чака дълго за ръзултати. А след това ще я карам предимно на салати и плодове, та да продължа в по-разумно темпо и по-здравословно. Абе смятам, ама дали ще го направя - не знам. Все се успокоявам с факта, че с мъжа ми в момента не се пазим и, ако даде Господ, може споро да забременея. Та уж няма смисъл от диети. Да, ама това може да стане и след година , а до тогава...

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Уха!!!нови [re: Kлep]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано08.01.02 20:21



Много жени забременяват, след като са гладували по системата на Лидия Ковачева.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.