Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 14.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bisalaxнови  
Авторkati (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 12:08



zdraveite,
mislia,che imam seriozen problem. polzvam razhlabvashto Bisalax ot 2 mesetza. maj se pristrastih. ne moga bez da go polzvam. vseki mi kazva,che e mnogo vredno. no ina4e korema mi stava kato da sam glatnala topka.
kakvo li moga da napravia?



Тема Re: bisalaxнови [re: kati]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано20.12.01 12:55



Много е трудно да се оттървеш от това. Имам една приятелка дето от 7 години пие най-различни разхлабващи, за да може да ака!

Ако го пиеш всеки ден, започни да го пиеш през ден и започни да пиеш поне по 2 1/2 литра вода на ден. Задължително от сутрин до обяд яж само плодове, а следобед яж другите неща, които ти се искат.

След 1 седмица спри изобщо да го пиеш и сутрин след чаша топла вода изпивай едно кафе с мед.

Ако правиш коремни преси, това също ще помогне.

Все пак ще е трудно първите седмици, но ще свикнеш и организмът ти ще започне отново да функционира нормално!

Ако приложиш лечебно гладуване за 1 седмица, ще се оттървеш от този навик напълно неусетно!

Ако се интересуваш, питай ме!



Тема Re: bisalaxнови [re: kati]  
АвторVlVA (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 12:57



Che tova proizvejdat li go oshte??Navsiakade po sveta e zabranen! Predstava niamash kolko e vredno!! Razkatava ti stomashno-chrevnia trakt iz osnovi,grubo kazano.Estestveno,che si se pristrastila...Spri go,puk ako ste da se puknesh,seriozno ti govoria.Tolkova drugi razhlabitelni ima,kak si se spriala na tova?! Vzemi si zelen kitajski chai,no ot po-skupia,oste dovechera si napravi i ako utre niamash rezultat kaji.Pii go 4-5 dena i sled tova prosto zapochni da iadesh poveche krushi ili kiwi,ili sini slivi sutrin.Vuprosat e da se prochistish.I da ne sviknesh i s kitaiskia chai



Тема blagodaria na viva i hopelessнови [re: VlVA]  
Авторkati (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 13:07



naistina. 6te probvam kakvoto me syvetvate. v nachaloto pieh po 1 hap4e dnevno, sega sym stignala do 5 i se pritesnjavam seriozno. namiram za mnogo razumni syvetite vi. 6te probvam.
mersi



Тема Re: bisalaxнови [re: Hopeless*]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 14:46



Всички съвети, които ти дава Hopeless* са много разумни. Аз бих я поправила само, че сутрин можеш да пиеш топла вода с мед, но без кафе, по желание може с лимон. Между другото така започва деня и на Холивудските актриси.



Тема Re: bisalax [re: friend]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано20.12.01 16:01



Аз не съм привърженичка на кафето, но то е доста силен диуретик, а кафе с мед направо те кара към тоалетната! Та затова си мислех да замени бизалакса с кафенце, все пак е по-малко вредно1
А Иначе за това, че чай или топла вода е по-добре, съм напълно съгласна



Тема Re: blagodaria na viva i hopelessнови [re: kati]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано20.12.01 18:55



Az samo bih dobavila, che konfitur ot rozi znam che deistva s'shto dosta razhlabvashto. Ne e vredno da se opita...



Тема Re: bisalaxнови [re: kati]  
Автор steinbock (рогат)
Публикувано20.12.01 20:26



Аз също имам такива проблеми и пия Лаксит. Това са таблетки на билкова основа - помагат и не са вредни.



Тема Re: bisalaxнови [re: steinbock]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано20.12.01 23:53



Според Пол Брег дори при лечебното гладуване не трябва да насилстваме организма ни да изхвърля токсините.

Д-р Емилова препоръчва при нужда Laxena.

Аз избягвам да използвам хабчета за разхлабване. Но и аз имам малко твърд стомах. Искам да ви кажа, че най-добре ми действат ябълките, които както знаете съдържат пектин, който регулира обмяната. Доколкото знам те действат и на хора с растройства, т.е. те нормализират процесите на отделяне.



Тема Re: bisalaxнови [re: steinbock]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано21.12.01 12:07



Ако говориш за Лаксит на д-р Тошков, по-добре не го пий. Казаха ми че не са от най-безвредните........
Аз по едно време пиех Пективит С и Лаксит, уж за по-добър ефект и отслабване......ефект нямаше
В момента пия сена на хапчета, т.к. самия чай не мога да го понасям.
Иска ми се да нямах нужда от тези разхлабителни, но няма начин......не мога без тях......много кофти




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.