Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ядкитенови  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 15:11



Какво ще кажете за нях? Днес изядох 100гр.кашу, 100гр. фъстъци и 2 ябълки.Повече няма да ям, но май и това е твърде много???
Вие ми се струвате експерти, моля напишете нещо по въпроса.



Тема Re: Ядкитенови [re: Aннa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано12.12.01 15:21



Според мен е доста - 200гр. ядки каквито и да са правят поне 1000ккал. Ако нищо друго не ядеш, не е трагично, но знай че това ти е дневната дажба............а пък и фъстъците не се препоръчват в никоя диета, за разлика от др. видове ядки като орехи, соя ..... и т.н



Тема Re: Ядкитенови [re: Lara_]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано12.12.01 16:24



Ама те фъстъците изобщо не са ядки! Те са бобови растения, т.е. смятай ги като боба, но по-калорични, не че са вредни де, но при диета не се препоръчват!



Тема Re: Ядкитенови [re: Lara_]  
АвторAннa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 18:55



За съжаление обаче не спрях до там, но край от утре и на ядки и на всичко.Добре че е този форум , вие сте ми за пример



Тема Re: Ядкитенови [re: Aннa]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано13.12.01 10:07




Обаче усещате ли как винаги всичко е от утре! Всяка диета! Всеки спорт! Всичко!

Не се сърди, Анна, и с мен е така! Абе всички сме в кюпа, ама какво ще кажете да се срещнем и да се видим, та да излезе наяве кой наистина е дебел и кой не?
Аз, да си кажа правичката, съм от по-дебелите!



Тема Re: Ядкитенови [re: Aннa]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано13.12.01 12:17



Хи-хи,
аз пък вчера след работа минах през McDonalds и как се наядооох, ужас, много мъ е срам
Споко всички сме така

На Hopeless е добро предложението да се съберем да се видим кой колко е дебел



Тема Re: Ядките [re: Lara_]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано13.12.01 13:26



И аз бих искала да се видя с вас, макар, че едва от вчера открих за себе си тоя форум. Чак дебела не съм, ама съм се позакръглила напоследък и само хубавата фигура, дето Господ ми я е дали дето аз безотговорно развалям, ме спасява да не изглеждам съвсем отвратно. Обаче ужасно обичам да ям- просто ужас. И то не просто да се тъпча с какво да е, ами да ям най-различни супер вкусотии - вкъщи и по ресторанти. Лошото е, че и готвя добре, а и не ме мързи да забърквам най-сложни и отбрани гозби. Не ми се и помисля за здравословно хранене от типа на Лидия Ковачева или суровоядство. Грях ми на душата, ама при мисълта за такива мъки през целия ми оставащ живот, не ми се живее.
Имам един въпрос във врязка с ядките. Независимо от калориите, не е ли важен и обемът на храната, която поемаме? Пък и независимо, че по калории/доколкото знам/ един банан е равен на една пържола, все едно ли е , дали ще изям първото или второто?

Ох, ако се видим, може и да ми повлияете позитивно.

Когато Господ затваря врати, отваря порти.


Тема Re: Ядкитенови [re: Kлep]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано13.12.01 14:11



Олеле, къде ще се сравнявам аз с вас?!?

Откакто се помня имам проблеми с теглото, много съм изчела по темата и затова за всичко имам мнение, но що се отнася до воля и лакомия, стой та гледай!



Тема Re: Ядкитенови [re: Kлep]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано13.12.01 14:46



Ако искаш да отслабваш здравословно - много е важно какво ядеш.
Но ако просто искаш да отслабнеш - няма проблеми - изяждай по 1 шоколад на ден, но трябва да си броиш калориите.
Аз съм сваляла с вафлички и семки, но е важно количеството
Айде успех




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.