Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 14.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zashto ne moje da se pie gazirano?нови  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 22:55



Znae li niakoi zashto ne moje da se pie gazirano?
Ne moje li da piesh diet napitki s 0 kalorii?



Тема Re: Zashto ne moje da se pie gazirano?нови [re: Elena]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано12.12.01 10:49



Не, не и пак не!!!

Никакви такива, дори и да не надебелееш специално от тях, ще ти вредят на храносмилането, а и са бъкани с кофеин. О, да не забравя, много добре действат на целулита, в смисъл, че го изграждат и уголемяват!

Абе с две думи, много са вредни. Разбирам, че си в Щатите, а там газираните напитки се леят като река (аз като бях там, се пристрастих към Mountain Due и към диетичния Спрайт), обаче там и натуралните сокове са адски евтини - пий на воля от тях! И вода!

Иначе ти съчувствам - в Америка аз лично качих 30 кг, срам ме е направо да го кажа, но там се яде ужасно много и то ужасно вредни неща! Всичко, обаче, зависи от теб!

п.п. Уф, аз май трябваше да пиша на латиница, ама не ми се пише пак!



Тема Re: Zashto ne moje da se pie gazirano?нови [re: Elena]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 14:51



Obrazuva se podkoschna maznina i se zabavia razgrascdaneto na mazninite, obshto vzeto e pagubno kato zaharta.



Тема Re: Zashto ne moje da se pie gazirano?нови [re: Hopeless*]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 18:10



Ujas! Ne znaeh tova.
Az vseki den izpivam pone edin litur diet coce... I kafentze sus sweet &low piivam :)
Oh, shte triabva da se otkaja i ot tezi udovolstvia...:(
Inache naturalnite sokove gi obicham mnogo no otkakto vidiah che sa po 100 kalorii na chashka gi otkazah :)! Puk i te sa bluskani s tolkova konservanti i boklutzi che edva li sa po-polezni.
Inache si prava za Amerika... ( nadiavam se che si gi svalila 30-te kg :))I az kachih dosta kakto i vsichkite mi BG priatelki..
Hodia na fitnes pone dva puti v sedmitzata, no pak niama efekt - samo se stiagam, no ne otslabvam! Da ne govorim che apetita mi se povishava neimoverno.
Kupih si edni hapcheta za namaliavane na apetita - Metabolife - no ot tiah mi stava losho,kato nadrusana sum tzial den i ne moga da rabotia...
Ujas! Gadjeto mi skoro shte me zareje :) ako produljavam taka. Iam poveche ot nego!



Тема Re: Zashto ne moje da se pie gazirano?нови [re: Elena]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 18:34



Газираните напитки съдържат освен вече изброените по-горе вредни неща и фосфорна киселина - също много вредна!
Кафето с подсладител или без - пак е много вредно!

Искам да ви попитам, в Америка посетихте ли магазини за екологичночисти храни? Напишете ми нещо повече за тях, и най-вече за цените в тях, във всеки град ли ги има или само в големите? Благодаря.



Тема Organic foodнови [re: friend]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано12.12.01 20:48



Във всеки по-голям супермаркет или grocery store както те им казват се продават и organic food - уж гледани екологично чисто. Цените им са горе-долу двойни, сравнени с нечистите такива. Но "чисти" продават" само зелени неща, домати например не съм виждала даже и в магазините на по-скъпите вериги.
Аз лично им нямам много вяра на тези храни, но все пак се прехранвам главно с плодове и зеленчуци и ги ям колкото и да са ми безвкусни. Моят малък син също не ги харесва - явно има нещо, с което ги обработват да издържат по-дълго и го дразни . Предпочита само готовите бебешки храни:(((. При тях твърдят, че контролът е по-голям.

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Забравихнови [re: friend]  
Автор Shanya (слънчева)
Публикувано12.12.01 20:58



да спомена и за две вериги магазини (големички), в които продават само здравословни и природосъобразни продукти за живот (има много натурална козметика и витамини). Те са доста скъпи, ако сравняваш с цените на другите храни. Напият град не е голям, не зная дали в по-големите градове няма и нещо по-добро.

Hate cannot drive out hate, only love can do that


Тема Edna alternativaнови [re: Lili]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано12.12.01 22:06



Ot bezalkoholni se otvikva po-lesno otkolkoto si mislite. naistina. V natyralnite sokove s'shto ima kalorii, a vodata, kolkoto i da e polezna, e bezvkysna. Zatova az izcezdam v lit'r voda edin limon - taka vodata pridobiva vkys i se pie po-lesno i v po-golemi kolichestva, a i m'nichko limon deistva dobre zashtoto ybiva apetita do izvestna stepen. Ako iskate, opitaite.




Тема Re: Edna alternativa [re: divinora]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано13.12.01 11:00



СУПЕР Е!
И аз така правя, когато ми се налага да пия вода от чешмата!
Гласувам с две ръце!



Тема Re: Забравихнови [re: Shanya]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 15:08



Здравей Shanya!

Плодовете, които купуваш не са вкусни, именно защото са "химизирани".

Защо имаш съмнения относно екологичността на organic food?

Ако разликата в цената между organic foods с другите плодове и зеленчуци, аз не бих се колебала да си купувам от тях.

Напиши имената на тези две вериги магазини, за да ми по-лесно когато дойда там. Ако нямаш нищо против, ти в кой град си?

Благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.