Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ako ne ia svursha i tozi put sum pulen bolkuk!  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано11.12.01 22:41



Zapochvam dieta ot utre! Molia vi poddurjaite me! Haresa mi tazi iaponskata dieta i smiatam da ia priloja!
Tuk shte pisha kak minava za da ne se otkaja predvaritelno (kakto vinagi stava)!
Zaiaviavam publichno, che ako ne izkaram tazi dieta dokrai sum pulen bokluk bez nikakva volia!



Тема Re: Ako ne ia svursha i tozi put sum pulen bolkuk!нови [re: Elena]  
АвторZORRO (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 01:29



Ленче грехота е сега бе мило точно пред празниците ли намери я остави за после



Тема Да не си посмяла...нови [re: ZORRO]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано12.12.01 10:15



да се откажеш! Което изобщо не означава, че си пълен боклук. Щом висим из този клуб, всички сме така. Ти защо мислиш аз съм си избрала такъв ник.

Ако завършиш диетата, по празниците ще се чувстваш много по-добре, с по-високо самочувствие и няма да ти е токова гузна съвестта, ако преядеш, което обезателно ще се случи!

Аз съм с теб! От 15 ноември съм почти на глад и вече съм свалила 6 кг, т.е. не си сама! Само да си се отказала и да ме зарежеш да си гладувам сама!



Тема Re: Да не си посмяла...нови [re: Hopeless*]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано12.12.01 14:15



Мацки, и аз съм с вас!!!
Само кажете вие по каква програма отслабвате?
Аз мисля само да намаля яденето и вечер да хапвам само нещо дребно - плодове, а на обяд супичка. Сутрин така или иначе не закусвам..............



Тема За Hopelessнови [re: Lara_]  
АвторHиkoлeтa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 14:40



Какво ядеш и как свали 6 кг?? Моля те напиши.



Тема Re: Да не си посмяла...нови [re: Lara_]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано12.12.01 14:44



Аз също не закусвам сутрин, но задължително пия един чай с мед.
В момента режимът ми е - на обяд ябълки и/или банани, а за вечеря - или само чай, или някаква обилна салата, или нещо друго, но ако не е плод или зеленчук - в съвсем миниатюрно количество!



Тема Re: Да не си посмяла...нови [re: Hopeless*]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано12.12.01 15:12



Трябва и аз така да направя, само че не мога като теб да ям толкова малко на обяд защото имам гастрит. На обяд ще си хапвам, а вечер чай - много е гот като го пиеш със захарин, т.к. ти се струва че си хапваш сладичко, а то си е без калории.....



Тема Re: Да не си посмяла...нови [re: Lara_]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано12.12.01 15:55



Виж, ако ядеш два-три банана, това не е зле за гастрита ти, но ти си знаеш де.

А що се отнася за захарина, той е доста вреден, достатъчно е това, че е синтетичен, и той като диетичните газирани напитки прави целулитче! Според мен по-добре да си слагаш мед в чая, той има калории, но е пълен с витамини и е от природата!
Хайде успех!



Тема Re: Да не си посмяла...нови [re: Hopeless*]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 17:59



Blagodaria vi mnogo za poddrujkata!
Az pochvam po tazi iaponskata ili kitaiskata dieta.
1 den - mliako
2 den - zelentzutzi
3 den - 5 iaitza
4 den - 5 kartofa
5 den - 800 gr. pileshko
Dnes sum na mliakoto :)!
No piinah i 2-3 chaski diet kola... Ne moga bez niea :(... No ti sega me stresna...Ama kak taka celulit!??!! Ne znaeh! Ama zahto?



Тема Re: Да не си посмяла...нови [re: Elena]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано12.12.01 22:46



alkohola absolutno li e zabranen?



Тема Re: Да не си посмяла...нови [re: nina]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 10:05



Да.



Тема Ох, тоя целулит...нови [re: Elena]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано13.12.01 11:27



Целулитът е бунт на организма на клетъчно ниво, не му харесва как се грижиш за него!

Той не е обвързан пряко с наднорменото тегло, а с начина на хранене. Затова има много кльощави жени, които, обаче, са с портокалова кожа.

Ако сте забелязали ренесансовите персонажи по картините са всичките дебели, но нямат целулит. Тогава не е имало толкова кафе, газирани напитки, консерванти и др. продукти на химическата промишленост. За да няма целулит, трябва да се ядат изключително естествени продукти, подложени на минимум преработка.

То за целулита може много да се говори, но това е в общи линии!



Тема Za Elenaнови [re: Hopeless*]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 16:32



Nachinanieto ti e pohvalno,no zashto tochno tazi dieta si izbrala?Ne nikak zdravoslovna! Iaj plodove i zelenchuci,napravi plodova dieta,iadesh plodove na korem kolkoto iskash i pak otslabvash! I ne zabraviai sport,ako si sedish bez da murdash ,nisto niama da postignesh!
Uspeh nai0iskreno ti pojelavam,no si promeni rezhima na hranene...Taia iaponska dieta zvuchi...tupo...



Тема Za Liliнови [re: Lili]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано13.12.01 18:17



Da, i az taka reshih!
Ne moga da stoia po tzial den na edna kofichka mliako!
Zatova sega iam samo zelentzutzi i plodove.
Ima edni zamrazeni zelentzutzi v torbichki - puham gi v mikrovulnovata i gi iam s malko domaten sok.
I hodia na fitnes, step, kick box ili tai chi VSEKI DEN! Ne moga da murdam veche - tkakva muskulna treska imam.
Sega imam oshte poveche stimul zashtoto shte hodia na pochivka prez January i triabva da sum vuv forma tui kato shte se nalaga da se razhojdam po banski.



Тема Re: Ох, тоя целулит...нови [re: Hopeless*]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано13.12.01 19:30



Bynt ne,ami.... Celylita deistvitelno ne e sv'rzan s nadnormenoto teglo, a s tova, che sme zeni. Celylita e smesica ot maznini, technosti i toxsini zad'rzani v'v d'lbokite sloeve na kojata. Kazvat, che okolo 99% ot jenite imat celylit sled 30godini, a pri niakoi ot tiah se poiaviava i po-rano. i v'preki, che hranata koiato poemame e vazna, a s'shto i dvizenieto, nai-vaznata prichina sa hormonite - eto zashto pri m'zete celylit ne se sreshta pochti,i nasledstvenia faktor igrae rolia,za s'zalenie.
I az podd'rzam mnenieto che triabva da se jadat izkluchitelno estestveni prodykti, kafeto e vredno, zashtoto se zad'rzat technosti, dobre e da se pie mnogo voda, plodovi sokove, da se sportyva, razbira se, a, da, vit.C pomaga s'shto sreshty celylit. Masazi s'shto, izobshto vsichki tezi neshta sa polezni i bez drygo

Da-a-a, za celylita moze naistina mnogo da se govori.
Mezdy drygoto, i az s'm na dieta za predi praznicite, no ako ne zakysia, zapochva da mi se vie sviat i mi stava losho Koi shte me pos'vetva kak hem da ne jam sytrin, hem da si zal'za organizma, che s'm zakysila?



Тема Re: Za Elenaнови [re: Lili]  
АвторAнeтa (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 09:02



Аз съм невероятно доволна от японската диета.За 10 дена свалих 7 кг и най-невероятното е,че след като я спрях и започнах здраво да хапвам/даже прекалено/ килограмите ми се възстановиха в незначителна степен-около 1.5 кг качих за 10 дена бих казала преяждане.При плодовите диети мога да кажа,че за такъв пероид от време вече съм възстановила всичките си кг,че и отгоре.Има и още нещо-аз,а и всички мои познати забелязаха,че кожата ми придоби много хубав вид,което обикновено очаквах да се получи от плодовете,но се оказа,че протеините в тази диета ми помогнаха повече.
Е,това беше при мен,всеки сам избира!



Тема Re: Ох, тоя целулит...нови [re: divinora]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 09:52



Аз лично дъвча дъвки, но на много хора им действат обратното, та тъкмо да ви питам понеже дъвча по повече от 1 пакетче - дали има някакво значение?Когато съм гладна , лапвам дъвка.



Тема Re: Za Liliнови [re: Elena]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано14.12.01 10:09



Направо ти завиждам за свободното време което имаш.............



Тема Davchi si;)нови [re: Дeни]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 10:42



Niama nikakvo znachenie,osven fakta ,che se otdeliat poveche stomashni sokove i stomaha moje da se razdrazni,no ako niamash takiva problemi,si davchi kolkoto iskash



Тема Dva banana i gotovoнови [re: divinora]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 10:44



I bez tova sutrin organizma izrazhodva povechko energia i edin-dva banan ste mu doidat mnogo dobre ,a i zasishtat



Тема Druzh se Elenaнови [re: Elena]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано14.12.01 10:48



Mnogo hubavo si reshila! Samo gledai kakvo toshno sadurzhat zamrazenite zelenchuci,v smisal,che niakoi imat bob,carevica na edno miasto,koeto ne e mnogo dobre...
Izglezhda,che samo akul davam,da poisnia,che sam lekari razbiram niakoi nesta.Druj ni v techenie kak vurvi i ne se otpuskai! Hubavo ,che sportuvash vseki den,no ne e neobhodimo chak tolkova.



Тема Re: Druzh se Elenaнови [re: Lili]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 12:59



Защо да не може боб с целина?



Тема Re: Dva banana i gotovoнови [re: Lili]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано15.12.01 14:44



Tova za bananite hich ne e losha ideia. Blagodaria.
A shto se otnasia do d'vkata - ami naistina mnogo d'vki niama da navrediat, samo deistvat leko razhlabitelno, no tova mislia ne e otricatelen efekt, daze naprotiv.



Тема Bokluk sum!нови [re: Elena]  
АвторElena (Нерегистриран)
Публикувано16.12.01 00:47



Ami az SUM bokluk! Nikakva volia!! Ne mojah da izdurja i edin den! Kak moje da sum tolkova slaboharakterna... i lakoma??!!! Ne znam....
Tolkova sum debela che veche stava grozno...
I ne moga da se spra da iam! Gadjeto mi kupuva sladki sladoledi s tonove... i ne moga da se sdurjam... Prosto ne moga...



Тема Re: Ne-e, ne siнови [re: Elena]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано16.12.01 11:01



E, ama i ti! Moze bi ne si podbrala podhodiashtia za TEB nachin za otslabvane. Nedei da se jadosvash, praznici idvat. Nali znaesh, che chovek kogato e pod naprezenie i nai-mnogo se starae, togava nishto ne stavaPo-dobre ili ostavi otslabvaneto za sled praznicite, ili go davai po-spokoino, ako jadesh poveche sladko kompensirai s dvizenie, no ne se vmaniachvai. I az mai veche spomenah, no shte pisha pak - opitai da vzemash hrom, toi ybiva glada za sladki neshta. Samo che ne vednaga, efekta se chyvstva sled sedmica - dve. I kazi na gadzeto da prestane s tezi sladoledi, ako iska da ima slaba zena
Yspeh, i spokoino - ne si stryva da si razvaliash nastroenieto zaradi neshto, koeto mozesh da promenish

Редактирано от divinora на 16.12.01 11:02.



Тема Re: Druzh se Elenaнови [re: friend]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 10:58



Bob i carevica sam napisala.



Тема Re: Druzh se Elenaнови [re: Lili]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 16:02



Да, наистина моя е грешката.

А според теб, царевицата с какво се съчетава, освен със зеленчуци?



Тема Re: Druzh se Elenaнови [re: friend]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 17:35



S nishto drugo,za suzhalenie...Vupreki che poslednite tendencii tvurdiat,che razdelnoto hranene bilo luzha i izmama...Ne znam,poniakoga i az se zamisliam dali e nai-pravilnoto.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.