Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 24.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Bake Rolls от това нещо дебелее ли се....много :)  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 04:15



Питам защото това минава за сухар (донякъде) и смятам с негова помощ да започна пак гладна диета. Дневната ми дажба е 2 опаковки и един натурален сок (уж без захар) та като казах натурален сок наистина ли няма захар или са глупсоти защото ми се струват доста сладки (говоря за Queens)
Идеята е да държа малко с тях после да намаля на една опаковка и може да мина само на плодове, но дали не правя глупост като си угаждам чак толкова. Вие тук сте дами (вероятно) може и да ви се струва много, но аз съм мъж 1.80 над 100 нямам си представа колко (спрях да се тегля когато свалих 40+ кг и дори станах прекалено слаб но си ги качих то се знае) и въпреки обема си не изпитвам никакъв глад от няколкото дни, през които ги поемам (прекалено хубаво за да е истина).
Пише на опаковката 444кк в 90г продукт....нищо не ми говори това, моля някой да ми разясни какво значи - спирай сухарите веднага или поне няма да дебелееш (още)



Тема Re: Bake Rolls от това нещо дебелее ли се....много :)нови [re: x]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано27.11.01 08:09



По принцип изобщо не е работа като си на диета да хрупаш тестени работи - за каквото и да минават , а не по принцип - аз също си ги ям с кеф. Кофти моментът е следният - в твоя чест реших да прочета що пише на опаковката на пакетчето , дето си кътам за черни дни ( за днес де ). Та там освен другите работи пише , че в тях има захар и сол. Като за мъж сами по себе си калорийте от 2 пакетчета не са много , ама това със солта е крива работа. Едно време правих някакъв реферат точно на тая тема и доколкото си спомням ситуацията беше такава - съвсем без сол не може , а и е вредно ( във връзка с някакво мазало заради натрия - нали все пак солта е NaCl ) , но като си на диета трябва точно така - съвсем без сол ( във връзка с задържането на водата ). Тук има и една финна подробност - моето пакетче Bake rolls се води със сирене. Може пък заради това да са му ръгнали сол. В края на крайщата съветът ми е първо да си купиш от тва Bake rolls , дето се води натурално и да провериш дали в него има сол. Ако няма - да си караш така щом те кефи , а ако и в него има - пак да си караш така щом те кефи , но все пак след няколко дена да провериш с кантарчето дали от тая работа има някаква файда.
За соковете - в някои има захар , в други няма. На опаковката на тия , в които има обикновено си пише.



Тема Re: Bake Rolls от това нещо дебелее ли се....много :)нови [re: x]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 10:23



Каквото и да изключиш от менюто си,ще отслабнеш! Може да се отслабне ако ядеш само Бейк ролс.Във всичките има сол,но не това е проблема ,просто е МАЗЕН Бейк ролса...Колко грама е самото пакетче?Ако съдържа 444 калории на 90 грама ,както пишеш,това не е много за мъж.Но мисля че пакета е около 60 грама или?
Отделен е въпроса ,че това далеч не е здравословен начин на отслабване,но щом те кефи...



Тема Re: Bake Rolls от това нещо дебелее ли се....много :)нови [re: x]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано27.11.01 18:20



Ти найстина ли си над 100 кила? Пиши ми на valerieva@abv.bg



Тема По-добренови [re: Mими]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 16:36



Струва ми се, че малко по-добре ще е да опиташ да свалиш, като ядеш повече плодове, зеленчуци и кисело мляко 2% масленост. Може и ядки да добавиш. Те имат около 550-600 ккал на 100 грама, но са много полезни. Все пак не забравяй, че рязкото отслабване не е нито полезно, нито трайно.
Иначе и аз обичам Бейк ролс и солети, ама пусто.... така се лепят....



Тема w 100 gr. ima 444kkal!!!нови [re: Yana]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано28.11.01 21:48



na4i po moite iz4islenija w 90 gr, kolkoto e paket4eto ima okolo 400kkal!!!!!!!!



Тема Re: Bake Rolls от това нещо дебелее ли се....много :)нови [re: x]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано30.11.01 11:44



Ako ядеш само по две пакетчета Бейкролз на ден и сокчета неминуемо ще отслабнеш, и то доста бързо, имайки предвид колко тежиш. Въпросът е: Колко време ще издържиш на този режим, колко бързо след това ще си възстановиш килограмите и какво ще е цялостното му въздействие върху организма ти.

На първия въпрос можеш да си отговориш най-добре сам, но според мен и най-силната воля няма да иддържи повече от 2-3 седмици, а това е напълно недостатъчно. За да влезеш във форма трайно, са ти нужни поне 9-12 месеца.

Когато свалиш 12-20 кг за месец, можеш да бъдеш сигурен, че спреш ли диетата (защото това твоето е диета, а не гладуване) ще си ги качиш за по-малко от месец и в добавка ще получиш стрии, разстройиство на стомаха и изобщо цялостно неразположение.

Бейкролз е изключително изкуствена храна, която, освен всичко останало, е адски мазна. Защо не гладуваш на плодове?!?
Ако си решил твърдо даотслабнеш и имаш волята за това има два основни начина - разделно хранене и лечебно гладуване - и двете комбинирани с умерено количество спорт.

Виждам, че ти си любител на екстремните неща, затова пробвай с лечебно гладуване - чай с мед и плодове до 1 кг на ден, но ако ти е трудно, яж плодове, колкото ти се ядат - ефектът е сигурен. Много е важно, обаче, захранването, може дори да е опасно, ако не се направи както трябва. Ако те интересуват подробности, юе ти пиша всичко подробно.
Аз съм ветеран в гладуването и от 130 кг сега съм доста под..., но и аз напоследък съм се поотпуснала и съм качила някое килце. Сега започвам гладуване, така че, ако искаш, да действаме заедно.

Хайде със здраве, и който и вариант да избереш - КЪСМЕТ и ТЪРПЕНИЕ!



Тема Re: Bake Rolls от това нещо дебелее ли се....много :)нови [re: Hopeless*]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 14:25



zdravei, hopeless,

kagi nesho poveche za tova gladuvane, molja te.
vse se kanja da go zapochna i vse ne mi stiga volja. imam da svaljam okolo 5 kg. kolko li vrme trjabva da gladuvam?
pishi pak, molja te?
mersi



Тема Лечебно гладуване - "изстрадано"!!!нови [re: iva]  
Автор Hopeless* ()
Публикувано30.11.01 15:46



Лечебното гладуване е много полезно – то е лекарство, средство за прочистване на организма, за отслабване, за разкрасяване, НО може да бъде и много опасно, ако не се прилага какато трябва.

От думите ти разбирам, че досега не си гладувала, затова не можеш да започнеш редовен курс (20-40 дни). Сама прецени, има два варианта:

1. Ако се храниш предимно с плодове и зеленчици, рядко хапваш шоколад, чипс или тежко месо, ако не пушиш и рядко пиеш алкохол и кафе, можеш да започнеш с 5-дневни курсове. Пет дни не яж нищо друго освен 1 кг плодове (за предпочитане да не са само банани, защото са доста “хлебни”) и колкото си искаш БИЛКОВ чай с малко мед или лимон. Следват 5 дни захранване – и това е, повярвай ми, най-важната част от гладуването. Трябва да започнеш с плодове, които не си яла по време на гладуването, след това прибави една малка салатка от по-сочни зеленчуци (домати, краставици), но без сол. На втория ден прибави малко зеленчуково бульонче, но не от тези на Маги, а ти си го приготви от малко картоф, лук, зеле, може и други неща по желание. И така всеки ден прибавяй по нещо малко, но без сол. Мляко можеш да хапнеш чак на 4-тия ден. Важно е всичко да е по малко и постепенно. Ако претовариш стомаха си, ще почустваш почти моментално неразположение. След тези пет дни две седмици се храниш нормално и после пак отначало. За трайно сваляне на тези 5 кг са ти нужни 2 или три курса, в зависимост как се храниш вжду гладуванията.

2. Ако се храниш с боклуци – хамбургери, чипс, шоколад и вафли, пушиш, пиеш и т.н. (т.е. като мен, само дето не пуша) – трябва да започнеш с 3 дни гладуване, 3 дни захранване и една седмица между тях – 2 такива курса, след това два по 5 дни. Процедурата е подобна. Не е сложно, но трябва воля и упоритост.

Ако искаш, обаче, изцяло да прочистиш организма си, трябва да приложиш и едно 20-дневно глдуване след споменатите серии, вече няма да отслабнеш много, но ще се прочистиш, грип няма да те хване и кожата ти ще стане перфектна. Не преувеличавам, изпитала съм го върху себе си – много кг надолу, 2 ½ диоптра от очилата ми свалени и излекуван синузит. Но да си призная и много съм си патила, защото когато започнах всичко (1990 год – бях в шести клас) нямаше достатъчно литература, а и аз бързах ли бързах, но хубавите неща стават бавно. Имай търпение и бъди упорита. Аз от вчера гладувам, хайде започвай, че да сме заедно!

Успех!!!




Тема Re: Лечебно гладуване - "изстрадано"!!!нови [re: Hopeless*]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано30.11.01 16:50



mersi mnogo. 6te napravja 3 dnevnoto pyrvo i 6te ti pi6a sled 4 dni kakvo e stanalo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.