Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Зонатанови  
Авторknown (Нерегистриран)
Публикувано26.10.01 22:14



Някой чел ли е тази книга?
Има ли, според вас, реална приложимост или въобще използвали ли сте я някога?
Мерси/...



Тема Re: Зоната [re: known]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 00:10



Разбира се. След като използвах продуктите на Хербалайф и получих страхотни резултати - 16 кг като на майтап, без глад или търчене, ей така, пред компютъра, аз се замислих КАК да не се върна обратно в лоното на дебелчовците. Запознах се с книгите на д-р Бари Сиърс и намерих отговора на това КАК трябва по-нататък да се храня. Резултатът е зашеметяващ, защото се оказа, че няма противоречие между храненето с продуктите на Хербалайф и храненето според д-р Сиърс. Поради това, мисля, продължавам да се чувствам така страхотно, както и с продуктите на Хербалайф. Горещо препоръчвам храненето според "Зоната". Прочетете тези наистина забележителни книги. Месеци наред не знам какво е глад, а тонусът ми е невероятен!!!!!



Тема Re: Зонатанови [re: Гюpo]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 17:19



izpolzvah herbalife, no resultata be6e 0. puk i ako jam hrana samo za 600 kkal,na den, i bez herbalife 6te otslabna.za zonata ne sum 4uvala



Тема Re: Зонатанови [re: eli]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 21:46



Познавам един умник, който си доставил Хербалайф - продукти от Германия и почнал да ги яде, без да пита Знаещите. И от 110 кг станал на 125 кг, защото не знаел, че има различни режими на приемане. Освен това е много важно да се пие вода - до 3 литра. Обикновено когато няма резултати става въпрос за откровенно невежество или здраво допълнително ядене.



Тема Re: Зоната-действа!нови [re: known]  
Авторmalwk-gad (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 04:20



като цяло Зоната представлява една концепция за хранене малко различна от схващанията на българина за пълноценно хранене - това си личи и от изкриваването което се е получило на неините идеи и съвети в побългарения вариант - Зоната и ние. най - добре потърсете информация на http://www.eicotech.com сайта се обновява редовно - изключителни резултати поне при мен - 100% подобрение в кондицията и издврйливостта - занимавам се интензивно със спорт и бях отслабнал много след боледуване - тврсех начин бързо да възвърна добра форма- отговорът е зоната - стопяване на тлъстините - укрепване на мускулатурата - и най - вече гарантирана активност

и един съвет придържайте се към уиказанията на Бари Сиърс а не към тези на БГ авторите - те просто не са хванали идеята че ТРЯБВА да се яде прясна пвлноценна храна а не полуфабрикати - това е написано с ГОЛЕМИ букви на сайта- НЕ на замразени и полуготовите храни - те нарушават равновесието на айказаноидите
успех:))



Тема Re: Зонатанови [re: Гюpo]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 11:44



Май от "Хербалайф" сте я позакъсали с продажбите?



Тема Re: Зонатанови [re: eli]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 22:29



С 600 калории ще пукнеш от глад, искам да кажа, че ще виеш от глад, ако ядеш неподходяща храна. В зоната и с 600 калории НЯМА ДА ЧУВСТВАШ вълчи глад. По тази причина с Хербалайф не само, че не гладуваш, но понеже организмът е нахранен на клетъчно ниво, се чувстваш силно тонизиран, а и приемаш всичките микроелементи, соли и минерали, необходими на тялото и клетките. ПЛЮС ВОДА!! Много е важно!! И при това тя ТЕ СЕ ЗАДЪРЖА В ТЯЛОТО, а пикаеш до побъркване. При това се почистваш невероятно. Но всичко това е много дълго за обяснение. Спирам до тук. Изводът: Прави нещата както трябва, а пък да става каквото ще!



Тема Re: Зонатанови [re: eli]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 22:35



Все пак КОЙ те снабди с продуктите на Хербалайф? Ако НЯМА резултати той просто не си е свършил консултантската работа, а тя съвсем не е за пренебрегване. Просто ми изпрати съобщение по въпроса по e-mail: newhealth4@yahoo.com



Тема БАСИ и РЕКЛАМАТА!!!!нови [re: Гюpo]  
Авторmalwk-gad (Нерегистриран)
Публикувано26.11.01 14:07



ама писна ми - а някй казвал ли ви е че тези продукти са забранени за продажба на територията на USA? не нали - някой казвал ли еи е за страничните ефекти - ем вземете се поразровете в нета и другия път като видите някой със значка Хербалайф бас ловя ще бягате
аман от просотии - хранел ми се организма на клетъчно ниви - тия мой човек ги дрънкай на някоя необразована баба - ела на мен да ми обесниш за процеса на клетачно хранене и ще те счупя - заваршил съм молекулярна биология умнико и мога да ти кажа доста неща - дето не си ги и сънувал и мама му дея - къде е тя модератор да ви уреже простотиите
ако толкова държи някой да изполва за храна нещо което не е храна да вземе от сушените на ниска температура хрансмилателни ензими - те поне доказано имат ефект в кардията ( ама какъв точно не се знае щото здравия организъм и сам си смила храната ) а пък най доброто което можете да направите с Хербалайф е да го изхвърлите - АМА НЕ В тоалета ! - ще вземете да изтровите бактериите в пречиствателните станции и отиде коня у реката....
аиде а пък ти Гюро - аиде да ни обесниш на нас за процеса на клетъчното хранене :)) умник :) м/удр. за да пикаеш много земи си купи някоя билка- много по евитно е и не е забранено в никоя държава



Тема aauu zabrawih da wi kajaнови [re: Гюpo]  
Авторmlwk-gad (Нерегистриран)
Публикувано26.11.01 14:13



единствениите дистрибутори на Хербалаиф които съм вийдал бяха -
1) 98 килограмов мъж ( някакъв си там лидер ) - ако на това му викате отслабванее......
2 ) доста подпухнала женица на средна възраст - и доста сбръчкана следствие постоянното подпухване - тя си позволи да ми изрекламира козметиката - е как да си купя?
3) някакъвдруг лидер ( " миналия месец аз имах 10 000 лева оборот " - не може да са толкова баламурниците наиситина :))) а тои извинете ме ама беше малко над нивото на бавноразвиващ се и на практика не знаеше какво продава - е драги :) с чудесна фирма си се захванал :) иамте късмет просто че българина по принцип е необразован ( да не говорим че напоследък все по голям процент дори са неграмотни :(




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.