Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:00 28.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 3 кг за 2 дни и половина  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано15.11.01 22:54



Как да стане ?



Тема Re: 3 кг за 2 дни и половинанови [re: Kontra]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано15.11.01 23:10



Днес, астрологът Иван от предаването "На кафе" по Нова телевизия каза, че с днешната диета, т.е. по преме на новолуние, ако не се яде нищо може да се отслабне с 4 кг и то трайно. Да ли е вярно не знам, освен всеки да опита, когато има новолуние.



Тема Re: 3 кг за 2 дни и половинанови [re: friend]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано15.11.01 23:14



Става ли да си цокам натурални сокчета или трябва да е само минерална вода + блянове за манджа ?



Тема Re: 3 кг за 2 дни и половинанови [re: Kontra]  
АвторДиeтoлor (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 10:40



И по какви причини приятелю, ти се налага туй нещо?
На състезание ли ще участваш или що ли?
знай само, че от такива влизания в категория имам яко стрии
а иначе, нямаш проблеми, тичане и вода
ама поне 15 - 20километра на ден ( не е казано на едно бягане) и минерална вода
можеш да хапнеш зеленчуци
дерзай



Тема Re: 3 кг за 2 дни и половинанови [re: Диeтoлor]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано16.11.01 11:58



Да , за състезание става дума. Не че са ми зле килцата , ама всичко на всичко от нашите хора ще ходим двама - приблизително с еднакви килограми сме и тренерът не ще да сме в една категория. Изобщо не бях навит да изтънявам. Предният път като стана така сутринта след като мина кантарът направо ми се виеше от глад , седнах си в едно кафененце и станах чак по обяд. По тоя случай докато подскачах - всякакви тортички , фъстъчки , сокчета и не помня вече какво още - също си подскачаха в шкембето ми , а пък и като опитах да си стегна ръцете те се разтрепериха - заради сауната от предния ден. Освен това тренерът чак вчера вечерта реши да ме открехне , че в неделя ще ходя да се прочувам. Затова му предложих да отида в по-горната категория , ама той хич не беше навит. Доколкото си спомням беше казал , че едно време състезателното ти тегло е било с десетина-петнайсет килограма по-малко от обикновеното. Това наистина е доста. За 3 кила не би трябвало да имам някакви проблеми. В момента няма за кога да тичам по толкова. Само веднъж тичах едни 17 километра и след това 5 дена не можех нищо да правя заради мазолите. Тренерът подчерта да правя каквото си знам , но в неделя да съм в прилично състояние. Сутринта избягах 3 - 4 километра , бях се навлякъл като животно , но навън е прекалено студено и не можах да се изпотя. От вчера на обяд не съм ял нищо. Довечера ще отида с някой и друг пуловер на тренировка , а ако не помогне - отново ще тичам , но пак няма да е повече от 3-4 километра. Страх ме е да ям и зеленчуци.



Тема анови [re: Kontra]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано16.11.01 12:03



във връзка с протеинчетата и мускулите - дали да не изям белтъците на 2-3 яйца ?



Тема Re: анови [re: Kontra]  
АвторDietolog (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 12:17



няма да ти навредят
пий много много вода
лочи по 3-4 литра на ден



Тема Re: 3 кг за 2 дни и половинанови [re: Kontra]  
АвторДиeтoлor (Нерегистриран)
Публикувано16.11.01 12:21



Прав си, свалял съм между 10 и 15 кг, но в рамките на 1 месец преди състезание и то с приемането на много протеини, за да не загубя сила и еластичност на мускулите, защото кел файда от свалянето ако ти треперят ръцете на състезанието
един път ми се наложи да сваля около килограм, за два часа преди кантара
Треньорът ме опна на обиколки на стадиона и много течности , бягаш пиеш пикаеш и така 2 часа...
Заковах го на категорията си :))))))))))))))



Тема Re: 3 кг за 2 дни и половинанови [re: Диeтoлor]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано16.11.01 12:31



Ей сега слагам да се варят яйцата !

Аз по принцип пия по толкова вода.
Мерси.



Тема Re: 3 кг за 2 дни и половинанови [re: Kontra]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано18.11.01 23:21



Успях. В четвъртък бях 71 кила , а днес въпреки че ме мериха с кимоно , наташачник и т.н. заковах кантарът на 68.





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.