Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Чети, наборе!!!нови [re: malwk-gad]  
АвторГюpo (Нерегистриран)
Публикувано24.11.01 23:10



Първо се запознай с книгите на д-р Бари Сиърс и тогава приказвай(пиши). Второто е, че на кутиите на Хербалайфските продукти има много дълъг поменник за съдържанието, няма да ти го преразказвам. Освен това имам още маса информация, до която ти нямаш достъп. Не ми е за цел да замотвам акъла на хората, той и без това е доста замотан. Целта ми е да споделя ЛИЧЕВ ОПИТ. И понеже не вярваш иди и ВИЖ: http://newhealth4.hit.bg/results1 и другите секции.



Тема Re: Как да станеш слаб завинаги???нови [re: Calypso]  
Авторam (Нерегистриран)
Публикувано25.11.01 09:24



heh s parite za edin kurs herbalife takova polezno ,vkusno pylnocenno menu moze da se spretne che i fitness da se poseshtava!!!!ne moga da razbera zashto horata gi myrzi da razsyzdavat!kakvoto ima v raznite prahcheta i sokcheta go ima i drugade,nepreraboteno ,nesdyfkano i bez piramidalnite procenti oskypjavane na multilevel tyrgoviata!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.