Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 14.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема До клуба на знаещитенови  
АвторПитaнчo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 16:31



Мили мои знатоки
Почетох, порових в архива, но не успях да си напиша домашното - помогнете:
1. Кафенцето с млекце е ли в съгласие с принципите на разделното хранене?
2. Защо някои храни са и в първа, и в трета група (в книжката делят първа – белтъчини, от трета – въглехидрати) и да ям ли ябълки с други храни, като ябълките са и от първа, и от трета група? Или ‘проблемните’ – самички?
3. Мога ли да папкам мед с орехи – като орехите са втора група, обаче медът е и в първа, и в трета?
4. Всякаквите варива се падат къде?
5. Наистина ли жълтъкът и белтъкът на яйцето са ‘несъвместими’?
6. Мога ли самичко да се занимавам с йога?
7. Коя любима книжка ще ми препоръчате за йога?
8. Ако ме понаболяват коленцата, ставам ли още за йога? А за тае бо?
9. Разделното хранене води ли до отпускане на кожата на неприятни местенца? А протестират ли кожата и косата?
10. Колко дълго ще се боря с три кила и пет сантиметра (ама от онези, упоритите)? А, да – ходя на фитнес, два пъти седмично по час; сега, в чест на ваканцията – по три.
11. Какво е приготвил ябълковият оцет за нежната ми кожа? И как се прилата таз помада-изненада?

Сега се впускам в търсене по разни рафтове, дано намеря совата



Тема Отговарям колкото мога :)нови [re: Питaнчo]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано20.08.01 17:38



5. Наистина жълтъка и белтъка не е хубаво да се ядат заедно. А от двете по-полезен е белтъка.
6. Ами аз в момента самичко се занимавам с йога, по книжка, и горе-долу се справям. Продължавам да вярвам обаче, че е най-добре в група и с треньор, който да те наблюдава.
7. Моята книжка е доста стара, казва се "Йога", с автор Венцислав Евтимов.
8. Определено трябва да се консултираш с професионалист.
9. Ако нямаш много за смъкване не би трябвало да ти се птпуска кожата. А косата няма да протестира ако не забравяш белтъчините.
10. Не се знае. Ако само фитнеса ти спортуването - зарежи. От фитнес се отслабва зверски трудно. Той е за релеф и мусклуче. Ползвай тичане. Колкото се може повече. Или плуване, или аеробика. МИнимум три пъти седмично. Ама много минимум.

Е това от мен.

N.

Scream if you wanna go faster



Тема Re: Отговарям колкото мога :)нови [re: NlKlTA]  
АвторПитaнчo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.01 17:56



Благодаря за което!



Сега ще тичам на фитнес, пък другото после ще го мисля



Тема Никитке ,нови [re: NlKlTA]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано21.08.01 00:32



Преди години имах книгата на Венцислав Евтимов , но я затрих . . Можеш ли да напишеш упражненията за очите и най-вече тези със свещичката ?



Тема Re: До клуба на знаещитенови [re: Питaнчo]  
АвторПитaнчo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 09:57



Сега ще ви тежа на съвестта!

Пак пих кафенце с мляко. И пак си го броя разделно



Тема Ъъ...нови [re: Kontra]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано21.08.01 11:11



Как да ти ги напиша? Искаш да кажеш да ти ги опиша как се правят?
Ами хубаво обаче ще трябва да изчакаш, защото те не са в раздели (за очи, за гръб) ами на всяко упражнение си пише за какво е и трябва да ги проверя всичките. :)

N.

Scream if you wanna go faster



Тема Абе да ти кажанови [re: Питaнчo]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано21.08.01 11:13



на мене кафето ми се струва неутрален продукт. Ако не го пиеш освен с млякото и със захар според мене всичко е наред. Но това са си само мои разсъждения, не им вярвай много. :)

N.

Scream if you wanna go faster



Тема Аааа, не така! ;)нови [re: NlKlTA]  
АвторПитaнчo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 11:38



Захарта само разваля вкуса. Но - да не ми се връзват почитателите на кафенцето със захар

Всъщност, все едно - и без това всяко нещо, доведено до крайност, не може да не се обърне срещу първоначално поставените му цели. Мисля. И една по-мека форма на разделяне би имала ефект. А кафенцето няма как да го откажа - с все млякото

Ти по-добре кажи намира ли се тази книжка? Че на Спартак предлагат само йога-стречинг, което... абе, not the real thing.



Тема Re: До клуба на знаещитенови [re: Питaнчo]  
АвторДpyr Питaнчo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 12:07



Защо искаш да си развалиш хубавата физика? От комплекс или здравословни причини?Последното не винаги се дължи на наднормено тегло, а по скоро на желанието, че ще бъдем по-харесвани!! ЗАБЛУДА!!





Мога да го направя със всеки да изглежда така, само без ДИЕТИ!!!



Тема Ти се шегуваш! ;)нови [re: Дpyr Питaнчo]  
АвторПитaнчo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.01 12:23



Ми нали ако ме направиш така да изглеждам, ще трябва едно 20-тина кила да кача?!

Съвсем даже нищо не си развалям - а се чувствам добре!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.