Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Трансцендентният подходнови  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 22:25



Един човек , който дълбоко уважавам опитно е доказал , че на всеки мъж са му достатъчни точно две неща за да отслабне - планина ( респективно баир ) и същество от женски пол , което да му седи на раменете и да го окуражава чрез жизнерадостно потупване по тиквата , докато той катери планината.

Утре заминавам. Пей , сърце . . . ляляляляля . . както казва Грахчето

За протокола - в момента съм 73 килограма - след седмица непременно ще се похваля колко съм изтънял



Тема Re: Трансцендентният подходнови [re: Kontra]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 11:19



Ami jenite kakvo da praviat? Ili te ne sa kato choveka?:)))
Nepremenno shte otslabna s mladej na ramenete mi, ama posle sigurno triabva i do pirogov da otskocha za edna malka operaciika na gurba:)



Тема Re: Трансцендентният подходнови [re: Kontra]  
АвторDlETOLOG (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 13:20



PRAV E TOZI CHOVEK KOYTO TI GO E KAZAL, NO JENATA PO DOBRE DA NE TI E NA RAMENETE
E MOJE VECHER SAMO KRAKATA I DA SA TAM :)))))))))))))
IMAY VPREDVID CHE DOBRIYA PLANINAR ZA 10 DENA HODENE NE SVALYA POVECHE OT 4% OT TEGLOTO SI



Тема Re: Трансцендентният подходнови [re: DlETOLOG]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 16:42



Свалих 3 кг от общо 73 , но работата изобщо не опираше до планинарство. Тренерът ни размаза като кучета. Събираха ни се по 5 - 6 часа тренировки на ден , а храната беше малко. Не стига , че беше малко , но нали съм вегетарианец та беше съвсем мизерно. По-принцип нямам проблеми с мускулни трески и такива подобни , но в момента не мога да си отлепя шкембето от ребрата , едвам ходя , ръцете са ми като отрязани , а кокалчетата ми са . . . много зле.



Тема Re: Трансцендентният подход [re: Kontra]  
АвторДИETOЛOГ (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 16:20



ми много яко
невероятно е усещането като усещаш как се напрягат и работят мускулите
как се пълнят с кръв стягат се и се разтягат.
супер е , вслушвай се в тялото си усещай го, като се научиш да го разбираш ще си още една крачка напред по ПЪТЯ........
а иначе всичко което не те убива те прави по-силен




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.