Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Йоганови  
Автор NlKlTA (usual suspect)
Публикувано09.08.01 15:04



Много моля ако някой знае къде има йога да ми каже. PLS!PLS!
Много хубаво нещо е това да знаете!

N.



Тема Re: Йоганови [re: NlKlTA]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано09.08.01 17:30



imashe predi v NSA to obache triabva na miasto da otidesh da proverish. Ako ne zaminavah shtiah da proveria niakoi put kato minavam ot tam, obache ....kusmet....



Тема Отивамнови [re: RazDva]  
Автор NlKlTA (usual suspect)
Публикувано10.08.01 00:47



стига да ми обясниш какво е НСА и къде се намира. :)

N.



Тема Re: Отивамнови [re: NlKlTA]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 10:07



NSA e Nacionalnata Sportna Akademia. namira se na poslednata spirka na 94 i 280. v studentski grad. Po princip kudeto i da se namirash vStudentskia kato popitash vse shtes e nameri niakoi simpatichen student da te uputi
Obache!!! Mislia si po-skoro che i da otidesh sega nai-mnogo da razberesh che zanaiatiata zapochvat ot esenta, kogato se suberat studenti. Ne znam dali ti se chaka do togava. Inache mi biaha kazali che instruktora e jestok. Edna priatelka hodeshe i beshe mnogo dovolna.
I vse pak moje puk i sega prez liatoto da ima trenirovki.
[



Тема Opaaнови [re: NlKlTA]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 10:11



Zabravih da ti kaja, che triabv ada otidesh da pitash v glavnata sgrada. tia se namira na samia krai na kompleksa. Ima dosta da povurvish kato vlezesh ot glavnia vhod. Ako ne zaminavah utre shiah az samata da te zaveda, ama ....
Minavash vsichkite stadioni i stigash do edin pametnik, koito ti se pada ot liavo. Abe vse shte ia namerish. Ako se oburkash Pitai!!!



Тема Ааанови [re: RazDva]  
Автор NlKlTA (usual suspect)
Публикувано10.08.01 11:30



Щом е това значи съм го проверявала. Почват от октомври.
Мерси все пак.

N.



Тема ? [re: NlKlTA]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано10.08.01 17:37



А дали случайно можеш да ми кажеш като започнат от октомври в кой дни ще са тренировките ? Твърдо съм решил освен с това , с което по-принцип си се занимавам да се хвана и с нещо иновативно - най-малкото за разнообразие. В момента душичката ми се разкъсваше между танци и кик-бокс , но те почват от семптември , така че докато стане време за йогата и при двете ще съм видял за какво става дума. И макар че ако са ми чисти сметките до тогава ще съм се оправил с проблема , дето ми е легнал на сърцето , и няма да опра чак до йогата , то не пречи да знам ако работата е отишла у криво дали ще мога да я вместя в програмата.



Тема Re: ?нови [re: Kontra]  
Автор NlKlTA (usual suspect)
Публикувано10.08.01 19:56



Ами значи провежда се събота и неделя. Ще я сместиш в програмката, аз моята специално съм си я направила така че да има и йога. Много е полезно това.

А и мене кик-бокс много ме изкушаваше, но си казах, че може да ми се случи нещо на личицето и реших да не рискувам. :) А танци съм пробвала един куп вида. И е много хубаво. А и ще ти се зaрадват, защото откъм момчета е голяма липса.



N.



Тема Re: ?нови [re: NlKlTA]  
Автор Kontra (неграмотник)
Публикувано10.08.01 20:39



Кофти.
В неделя следобяд ми е най-бруталната тренировка от цялата седмица , но пък може би наистина ще сместя и йогата. Пробвал съм да правя упражнения по книжка - не е същото.

Права си , че кик-боксът не е за жени. Моля те , кажи си тежката дума по въпроса за танците. Къде е най-добре да се запиша ? Интересуват ме най-вече стандартните танци , в София съм в Дружба 2. До момента съм решил да пробвам при групата в НАТФИЗ, където ме посъветва Airborn.

Знам че ще ми се зарадват - в интерес на истината това е и една от причините ' стари години ' да хващам нещо ново. При нас пък съотношението мъже / жени е точно обратното и по този показател танците ми приличат на чистата истина. Това което малко ме притеснява е , че на лагера , от който се върнах днес бяхме заедно с една група танцьори и танцьорки и . . . освен че стана много голяма мизерия . . . специално танцьорите ми се видяха доста . . . странни. Доста по-женствени отколкото е привично за един мъж така да се каже. . . Но пък танцьорките определено ловяха окото - без да имаше някоя кой знае каква красавица или нещо подобно всички имаха една такава . . . много елегантна и приятна походка.



Тема Re: ?нови [re: Kontra]  
Автор NlKlTA (..classy..)
Публикувано10.08.01 22:03



Ами танците отдавна не ги тренирам и вече съм загубила ориентация относно клубовете.
А ти какво друго тренираш, че така те тормозят. Някакъв вид бойно изкуство ли?

N.

Scream if you wanna go faster




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.